Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Kędzierzyn-Koźle | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne | Ogniwa Słoneczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeżeli jesteś zaciekawiony energią słoneczną i poszukujesz idealnej ekipy, która zapewni Ci najefektywniejszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Kędzierzyna-Koźla.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu rozwiązania układu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb i budżetu.

MK Fotowoltaika daje lokalnym nabywcom doskonałej jakości układ energii solarnej, który spełnia wszelkie wymagania projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

Energia solarna to gwałtownie rozszerzająca się sfera, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są szczególnie łatwe w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest symboliczna. Monitorujemy energię gromadzoną przez Twój układ, żeby upewnić się, iż produkuje on wystarczającą liczbę KWh.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z tradycyjnych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika łączy niezawodność i efektywność z długoterminową gwarancją. Wybierając nas, wiesz, iż dostaniesz najstosowniejsze panele dla Twojego domu.

Bezpłatne konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej działalności i każdego projektu, którego się podejmujemy.

Nasi projektanci zastosują najnowocześniejsze techniki, żeby zestawić układ paneli fotowoltaicznych i wspomóc Twój budynek czystą i odnawialną energią elektryczną.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Darmowa Wycena

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak również prywatnych układów fotowoltaicznych.

Montujemy systemy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań komercyjnych i gospodarczych.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc zredukować koszty energii i równocześnie zwiększyć produktywność. Jest to wspaniała wiadomość dla instytucji zarówno dużych, jak również niewielkich.

Oszczędność pieniędzy

Mamy doświadczenie w pomocy instytucjom i jednostkom prywatnym w pozyskaniu dofinansowania na zrealizowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz oddział przygotował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim opcjom i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Skład Energii

Systemy magazynowania energii pomagają naszym odbiorcom znacząco obniżyć koszty energii. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia zmianami klimatycznymi, będzie ona nadal stosowana w jeszcze szerszym stopniu.

Zespół Fachowców

Projektujemy i wdrażamy fotowoltaiczne systemy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty i instalacje są skoncentrowane na perfekcyjnej wydajności, trwałości i stylistyce. Zapewniamy kompleksowy monitoring wydajności, usługi projektowe i instalacyjne.

Zamów panele solarne do domu lub firmy w Kędzierzynie-Koźlu

Czy masz już dość wysokich rachunków za prąd? A może chcesz zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi specjaliści z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już dzisiaj skontaktuj się w celu umówienia darmowej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Montowanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych bądź przemysłowych potrafi wydawać się skomplikowanym procesem dla części ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć i ograniczyć czas oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Wycena – By zapoczątkować projekt, zadzwoń do jednego z naszych fachowców już dziś, a my ustalimy, czy energia solarna jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizyta – Będziemy musieli sprawdzić Państwa lokal i ocenić parametry instalacji w sposób możliwie drobiazgowy.
  • Projekt – Nasi projektanci wykorzystają informacje zdobyte podczas Twojej konsultacji, żeby zapoczątkować opracowywanie układu fotowoltaicznego.
  • Uprawnienia – Po zdobyciu przez nasz zespół stosownych zezwoleń, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby zredukować czas oczekiwania i wykonać instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po ustaleniu i zatwierdzeniu wszelkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, naturalnej energii i uniezależnić się od energii od dostawcy.

Większość potrzebnych danych do wyceny możemy zdobyć przez telefon lub zdalnie, lecz wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Będziemy wyglądać w górę, pokazywać na rzeczy, drapać się po głowach, prawdopodobnie nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednak odjedziemy rozumiejąc dokładnie, co trzeba zrobić, żeby otrzymać najefektywniejszy układ fotowoltaiczny.

Po przeanalizowaniu wszelkich za i przeciw co do opłacalności i zasadności instalacji fotowoltaicznej zasugerujemy Ci konkretne rozwiązanie.

Dokument obejmować będzie dokładny obszar prac, wycenę, specyfikację układu oraz zapowiedzi wydajności. Do oferty dołączona jest umowa na rozpoczęcie prac.

Struktura każdego dachu, jego rozmiar, orientacja i materiał są unikalne, stąd układ potrzebuje zostać zaprojektowany przed jego budową.

Bierzemy także pod uwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i stylistykę.

Wszystko skonstruowane jest przez zespół fachowych projektantów, którzy dbają o to, żeby układ pozostał długotrwały i służył przez dziesiątki lat.

Do zrealizowania montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być obowiązkowe zezwolenie od władz miasta, w której nieruchomość się znajduje.

Nie jest to dla nas przeszkodą, albowiem zapoznajemy się z wymaganiami już we wczesnym planie instalacji i przygotowujemy właściwe dokumenty.

Mamy za sobą już tyle instalacji i przykładów uzyskiwania zezwoleń, że czas potrzebny na ich zdobycie jest realnie minimalny.

Instalacja układu

Ważnym krokiem podczas montażu jest zapewnienie swobodnego dostępu na dach budynku.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, bądź wózków widłowych, jednakże częstokroć starczy drabina lub nieskomplikowane rusztowanie.

Nim zamontujemy też panele, potrzebne będą klemy, kątowniki oraz klipsy, żeby skończona struktura była solidna i niezawodna.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi pomysłami, złączymy panele kablami.

Wymagana jest tutaj fachowa wiedza, żeby obwody były zsynchronizowane pod maksymalną produktywność układu.

Równolegle z montażem paneli, licencjonowany elektryk pociągnie przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie ustalić, czy wszystko działa zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Skomplikowana konserwacja paneli fotowoltaicznych nie jest wymagana, bowiem te zamontowane są na stałe.

Rekomenduje się jednak, żeby panele fotowoltaiczne czyścić choć raz w roku, żeby zachowywały maksymalną produktywność.

Samą usługę oczyszczania paneli fotowoltaicznych możesz zrealizować sam lub wynajmując firmę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Budowa paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Kędzierzyn-Koźle to nadzwyczaj prosty proces, który pozwala Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Nasze kompleksowe podejście przeprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, instalację i podłączenie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją domową, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując przystępne cenowo, bezproblemowe plany renowacji, które utrzymają Twój układ w szczytowej formie.