Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Kielce | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Zespół MK Fotowoltaika z Kielc jest po to, aby Ci pomóc. Jesteśmy spółką zajmującą się energią słoneczną, która od lat prowadzi działalność na obszarze województwa świętokrzyskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu rozwiązania układu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Współpracując z marką MK Fotowoltaika, odnajdziesz układ energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

Układy energii słonecznej to nowatorski i praktyczny sposób na wykorzystanie promieni słonecznych. Panele słoneczne gwarantują naturalną energię dla Twojego lokalu, a także zmniejszają miesięczne rachunki za prąd.

PROFESJONALNY SERWIS

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj proste w utrzymaniu. Nasi klienci nie muszą się niepokoić o konserwację własnych układów domowych, ponieważ monitorujemy KWh, które układ wytworzył.

DOBRO SPOŁECZEŃSTWA

Przejście na energię odnawialną to logiczna inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i pomoże środowisku. MK Fotowoltaika jest spółką godną zaufania, która proponuje wysokiej jakości panele słoneczne objęte długoterminową gwarancją. Nie odnajdziesz innej firmy o takim samym poziomie skuteczności, niezawodności i obsługi.

Darmowe konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej pracy i każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w budowaniu oraz wdrażaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów słonecznych związanych z siecią, rozwiązań magazynowania energii i układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika dostarcza całościowych rozwiązań w zakresie komercyjnych układów fotowoltaicznych.

Montujemy systemy słoneczne dla wielu zastosowań komercyjnych i przemysłowych.

Panele słoneczne są idealnym sposobem na ograniczenie kosztów energii oraz zastosowanie nieszablonowych rozwiązań energetycznych.

Duża oszczędność

Jeśli pragniesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze i wiedzę, jak tego dokonać. Nasz zespół będzie potrzebować szczegółowych informacji użycia prądu, aby zbadać Twoje aktualne koszty i pomóc opisać Ci innowacyjny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Energia na lata

Wartość inwestycji w fotowoltaikę gwałtownie rośnie dzięki efektywności i oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz układ magazynowania energii. Energia słoneczna ma wiele korzyści. Jest przyjazna dla otoczenia, nie wytwarza szkodliwych emisji i jest najpopularniejszym źródłem energii w wielu miejscach.

Korzyści z energii słonecznej

Szeroki zakres usług w branży fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, przygotowywania i budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach fotowoltaicznych na obszarze Kielc oraz całego województwa świętokrzyskiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku czy firmy w Kielcach

Niezależnie od tego, czy pragniesz uniezależnić się od dużego miesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w swój biznes, który będzie rentowny przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii dostarczanej przez Twoją osobistą elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Jeżeli zatrudnisz kompetentną spółkę do zaprojektowania i zamontowania układu dla Ciebie, cała procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć i skrócić czas oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Wycena – Aby zainicjować realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych doradców już dzisiaj. Stwierdzimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizja Terenowa – Będziemy musieli sprawdzić Państwa budynek i ocenić parametry instalacji w sposób maksymalnie skrupulatny.
  • Plan – Wykorzystując informacje zgromadzone podczas wizytacji, nasi projektanci zainicjują projektowanie układu fotowoltaicznego, aby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Uprawnienia – Zanim będziemy w stanie zacząć prace instalacyjne obowiązkowe będzie także pozyskanie właściwych upoważnień. Nasz personel jest doświadczony także pod tym kątem oraz potrafi ograniczyć czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy wszystkie formalności zostały zrealizowane, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego domu, na gruncie bądź obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż parę dni.
  • Oszczędność – System energii słonecznej to idealna inwestycja, która potrafi dostarczyć Ci szybkie korzyści finansowe i rozwiązania przyjazne dla otoczenia.

Znacząca część ewaluacji może być wykonana online lub przez telefon, natomiast aby wiedzieć, z czym właściwie mamy do czynienia, niemal zawsze musimy przybyć na miejsce oraz się rozejrzeć.

Będąc na miejscu umiemy bezpośrednio ocenić kształt dachu, zaciemnienie, profil jak również kąt pochylenia dachu. Wszystkie te czynniki mają wpływ na projekt instalacji fotowoltaicznej.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z układu słonecznego i będzie on korzystny ekonomicznie, zobrazujemy Ci całościową propozycję.

W ofercie zawrzemy wycenę instalacji, prognozy efektywności, specyfikację układu jak również umowę o zakresie prac.

Budowa każdego dachu, jego rozmiar, orientacja i materiał są niepowtarzalne, dlatego układ potrzebuje zostać opracowany przed jego budową.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka także są brane pod rozwagę w trakcie planowania instalacji.

Układy te są zbudowane tak, aby działały przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest opracowany oraz zaakceptowany przez profesjonalnego instalatora.

Zdarza się, że rozporządzenia publiczne nakazują specyficznych uprawnień na konstrukcję układów fotowoltaicznych, co minimalnie wydłuża cały proces.

Dopełnienie dokumentacji na takie upoważnienie jest zaplanowane już we wczesnym planie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim zajmować.

Cały mechanizm pozyskania pozwoleń nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie ograniczamy czas oczekiwania.

Instalacja układu

Ważnym etapem podczas montażu jest zapewnienie łatwego dostępu na dach budynku.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, podnośników, lub wózków widłowych, jednak nierzadko starczy drabina lub proste rusztowanie.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma działać wiele lat z optymalną efektywnością.

Znaczącym momentem jest poprawne połączenie paneli dobranymi kablami, tak aby prąd płynął w możliwie najbardziej optymalny sposób.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdatny do wyciągania maksimum korzyści z energii słonecznej.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych połączy kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Ostatnie etapy to integracja wszystkich urządzeń oraz gruntowne pomiary działania skończonej instalacji, tak aby program produkcji energii założony w projekcie był w pełni osiągany.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie mają ruchomych części oraz wymagają nader ograniczonej pielęgnacji.

Powinny być oczyszczane oraz sprawdzane co jakiś czas, zapewne jeden bądź dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Czyszczenie również można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Kielce zainstalowanie układu słonecznego dla Twojego budynku jest bezbolesne i dochodowe.

Nasze całościowe podejście poprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, budowę i podłączenie.

Zadzwoń lub wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją domową oraz odnawialną energię będziesz mógł produkować już w przeciągu paru tygodni.

Nie martw się także o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z ewentualnymi innymi kłopotami z instalacją. Jeśli zrealizowałeś instalację u nas, wciąż będziemy w stanie Ci dopomóc.