Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Kłodzko | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Spółka MK Fotowoltaika z Kłodzka świadczy całościowe rozwiązania w obszarze energii solarnej na terenie województwa dolnośląskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu taniego, przystosowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Współpracując z firmą MK Fotowoltaika, odnajdziesz system energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Systemy energii fotowoltaicznej to innowacyjny a także zrównoważony sposób na spożytkowanie promieni słonecznych. Panele słoneczne dostarczają czystą energię dla Twojego lokalu, a ponadto ograniczają comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednorazowa inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Konserwacja jest minimalna dla większości domowych systemów, zaś wszyscy nasi kontrahenci posiadają wyposażenie nadzorujące, które pokazuje nam precyzyjnie ile KWh system wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię czerpaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Wiemy, że nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Wybierz efektywne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o znakomitej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję a także doświadczenie konieczne do tego, aby Twój projekt został przygotowany zgodnie z najwyższymi standardami.

Specjalizujemy się w opracowywaniu a także wprowadzaniu najnowszych technik energetycznych, w tym systemów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze przechowywania energii oraz generowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla firm i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są solidne a także wydajne.

Pomagamy w organizowaniu oraz instalacji systemów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Panele słoneczne są idealnym sposobem na obniżenie kosztów energii i wdrożenie niekonwencjonalnych rozwiązań energetycznych.

Oszczędź pieniądze

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze a także wiedzę, jak tego dokonać. Nasz personel jest także gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności a także przemyśleć wszelkie propozycje.

Magazyn Energii

Systemy przechowywania energii pomagają podwyższyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia słoneczna jest pewną oraz czystą opcją dla konwencjonalnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz.

Umiejętności zespołu

Tworzymy a także realizujemy dla naszych nabywców fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną efektywność, wytrzymałość a także estetykę. Dostarczamy kompleksowe wykonanie projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, domowych a także użytkowych.

Zamów panele słoneczne do domu bądź instytucji w Kłodzku

Czy masz już dosyć znacznych rachunków za energię? A może pragniesz zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi specjaliści z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii uzyskiwanej przez Twoją prywatną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Jeśli zatrudnisz specjalistyczną firmę fotowoltaiczną do planowania oraz instalacji układu dla Twojego domu, możesz się cieszyć bezpłatną energią już po kilku tygodniach.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, aby włączenie instalacji było tak łatwe i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Zadzwoń do nas już dzisiaj, aby zacząć rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizja Terenowa – Będziemy musieli zobaczyć Państwa budynek a także zweryfikować parametry instalacji w sposób maksymalnie dokładny.
  • Projekt – Zebraliśmy już kompletne informacje, których potrzebujemy, by rozumieć, ile energii używasz w ciągu miesiąca. Nasi inżynierowie zaplanują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – W tym kroku wymagana będzie odrobina cierpliwości. Zdobycie niezbędnych zezwoleń nie jest do końca zależne od nas, jednakże zawsze dokładamy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku gospodarczym bądź przy gruncie. Trwa to zwykle tylko kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii a także uniezależnić się od energii od dostawcy.

Większość niezbędnych informacji do oceny potrafimy pozyskać przez telefon bądź zdalnie, ale wymagana będzie też wizyta na miejscu i oględziny lokalne.

Będziemy patrzeć w górę, wskazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednak wyjedziemy rozumiejąc precyzyjnie, co trzeba zrobić, aby otrzymać najskuteczniejszy system fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze potrzebujemy być przekonani, że instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie uzasadniona i zyskowna.

Poza samą ewaluacją instalacji słonecznej opracujemy prezentację potencjalnych oszczędności na następne lata, a ponadto pełną specyfikację techniczną i plan działania krok po kroku.

Musimy też ustalić dokładnie wszelkie parametry dachu, takie jak rozmieszczenie, materiał czy kształt, aby przygotować doskonały projekt pod instalację.

Bierzemy także pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także estetykę.

Przykładamy wszelkich starań, aby projekt był maksymalnie odpowiedni dla danego przypadku i mógł służyć właścicielowi przez długotrwałe lata po montażu bez niepotrzebnych przeróbek czy napraw.

W konkretnych przypadkach nieodzowne może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na wykonanie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Fakty dotyczące takich pozwoleń są już określane przy projektowaniu instalacji, dlatego nie przedstawiają one dla nas żadnego zdziwienia.

Możemy zdecydowanie stwierdzić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż układu

Na początek tworzymy niezawodną drogę z ziemi na Twój dach.

Zazwyczaj jest to drabina bądź dwie drabiny, jednakże w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma działać wiele lat z perfekcyjną efektywnością.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi pomysłami, złączymy panele przewodami.

Wymagana jest tutaj niemała wiedza, żeby obwody były zsynchronizowane pod optymalną efektywność układu.

Potrzebne będzie też poprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system działa, i sprawdzimy wszystko, by upewnić się, że wszystko idealnie współgra.

Konserwacja

Ze względu na swoją strukturę i montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest konieczny.

Dla uzyskiwania najlepszych rezultatów można oczyszczać panele 2 razy do roku i wykonać test efektywności.

Możesz to zrobić osobiście bądź skorzystać z naszych usług w obszarze renowacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Budowa paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Kłodzko to bardzo przejrzysty proces, który pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Nasze kompleksowe podejście przeprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, budowę a także podłączenie.

Zadzwoń bądź wypełnij formularz na stronie, a Twoją domową i odnawialną energię będziesz mógł produkować już w ciągu kilku tygodni.

Nie niepokój się też o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z potencjalnymi innymi problemami z instalacją. Jeśli wykonałeś instalację u nas, zawsze będziemy w stanie Ci dopomóc.