Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Kluczbork | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Spółka MK Fotowoltaika z Kluczborka oferuje kompleksowe rozwiązania w obszarze energii solarnej na obszarze województwa opolskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu taniego, dobranego do potrzeb odbiorcy rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

MK Fotowoltaika daje naszym klientom doskonałej jakości system energii solarnej, który wypełnia wszystkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Systemy solarne to energicznie kształtujący się sektor, który staje się intensywnie popularną nowością technologiczną w kraju.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są niesłychanie łatwe w utrzymaniu. Nasi kontrahenci nie muszą się martwić o konserwację swoich systemów domowych, bowiem obserwujemy KWh, które system wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednak nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. MK Fotowoltaika to znakomita opcja dla Ciebie i Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej pracy oraz zapewniamy, że uzyskasz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na potwierdzenie tej tezy.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem ekspertów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej pracy i każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w planowaniu oraz wdrażaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym systemów solarnych powiązanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii oraz systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i prywatnych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy w projektowaniu i instalacji systemów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Panele słoneczne mogą pomóc obniżyć koszty energii oraz jednocześnie zwiększyć efektywność. Jest to idealna wiadomość dla instytucji zarówno większych jak i mniejszych.

Ocena korzyści

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy firmom i osobom prywatnym w pozyskaniu dofinansowania na przygotowaną instalację fotowoltaiczną. Będziemy pracować nad odnalezieniem najwłaściwszego układu, który będzie idealnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci dodatkowo lepiej poznać różne wydatki i opcje dostępne dla Ciebie.

Gromadzenie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie rośnie dzięki wydajności i oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system gromadzenia energii. Energia odnawialna i układy gromadzenia energii są przyszłością uzyskiwania energii. Potrafią one znacznie zredukować miesięczne rachunki za energię i na dłuższą metę zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Wspaniały Zespół

Szeroki zakres usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, przygotowywania i montażu; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych systemach fotowoltaicznych na obszarze Kluczborka a także całego województwa opolskiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku czy firmy w Kluczborku

Niezależnie od tego, czy planujesz uniezależnić się od wysokich comiesięcznych rachunków za energię, lub też zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to zadanie.

Zobacz, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Kładzenie paneli fotowoltaicznych w domach mieszkalnych bądź przemysłowych potrafi wydawać się złożonym procesem dla większości ludzi, ale nie ma się czego obawiać.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć i ograniczyć czas oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Wycena – By rozpocząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych doradców już dzisiaj, a my zobaczymy, czy energia odnawialna jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizja Terenowa – Potrzebujemy przeprowadzić kompletną analizę terenu, aby upewnić się, że każdy element został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Nasi inżynierowie wykorzystają informacje zdobyte podczas Twojej wizyty, aby rozpocząć projektowanie systemu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie zainicjować prace instalacyjne konieczne będzie także pozyskanie odpowiednich pozwoleń. Nasz zespół jest kompetentny także pod tym kątem oraz potrafi zminimalizować czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Gdy będziemy zdolni do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu bądź instytucji, możemy przystąpić do działania. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej aniżeli 3-4 dni dla typowej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Układ energii odnawialnej to idealna inwestycja, która potrafi dostarczyć Ci natychmiastowe korzyści pieniężne i rozwiązania łagodne dla środowiska.

Większość potrzebnych informacji do wyceny możemy zdobyć przez telefon lub zdalnie, aczkolwiek wymagana będzie też wizyta na miejscu oraz oględziny lokalne.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod uwagę m.in. kąt nachylenia dachu, wymodelowanie dachu, profil nachylenia, stopień zaciemnienia i pozostałe elementy oddziałujące na parametry instalacji.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu fotowoltaicznego i będzie on korzystny ekonomicznie, zobrazujemy Ci kompleksową propozycję.

Na propozycję złoży się szczegółowa ocena wydajności i oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji i już konkretna ewaluacja wraz z zaplanowaniem koniecznych robót do ukończenia.

By montaż instalacji słonecznej przebiegał łatwo, projekt powinien być maksymalnie dokładny, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, konstrukcja a także pokrycie.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka także są brane pod uwagę podczas projektowania instalacji.

Systemy te są przygotowane tak, aby służyły przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest skonstruowany oraz zatwierdzony przez fachowego instalatora.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zainstalowania systemu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane zezwolenie samorządowe.

Dopełnienie dokumentacji na takie zezwolenie jest przewidziane już we wczesnym planie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim zajmować.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak dostosować proces uzyskiwania pozwoleń, zatem jesteś w pewnych rękach.

Montaż instalacji

Nieodzownym elementem przed samym montażem jest niezawodna metoda transportu paneli na dach domu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, lub wózków widłowych, aczkolwiek najczęściej starczy drabina lub proste rusztowanie.

Następnie nieodzowne są szyny oraz zaciski, by dobrze zabezpieczyć panele na dachu.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi pomysłami, złączymy panele przewodami.

To rzeczywiście wymusza odrobinę matematyki, aby zsynchronizować obwody i zmaksymalizować efektywność systemu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji fotowoltaicznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system działa, oraz sprawdzimy wszystko, aby upewnić się, że wszystko perfekcyjnie współgra.

Konserwacja

Trwała architektura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o specjalistyczną konserwację.

Jedyną czynnością, uzależnioną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz bądź 2 razy do roku.

Samą usługę czyszczenia paneli fotowoltaicznych możesz zrealizować osobiście lub wykorzystując spółkę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Kluczbork zainstalowanie systemu fotowoltaicznego dla Twojego obiektu jest bezbolesne i zyskowne.

W naszej kwestii leży cały projekt a także inżynieria przedsięwzięcia, a także zrealizowanie instalacji słonecznej.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie kilku tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując dogodne cenowo, proste plany pielęgnacji, które utrzymają Twój system w maksymalnej formie.