Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Kobyłka | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli jesteś zaciekawiony energią solarną i poszukujesz właściwej obsługi, która zapewni Ci najlepszy system, skontaktuj się z firmą MK Fotowoltaika z Kobyłki.

Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

Jesteśmy ekspertami w instalacji układów energii słonecznej i jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz albo zadzwoń i otrzymaj nieodpłatną wycenę, żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii słonecznej w Twoim lokalu lub firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Systemy solarne to prędko rozszerzający się rynek, który staje się intensywnie poszukiwaną nowością technologiczną w kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest nieznaczna. Monitorujemy energię uzyskiwaną przez Twój system, żeby upewnić się, iż generuje on wystarczającą liczbę KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię solarną to racjonalna inwestycja, która pozwoli Ci przyoszczędzić pieniądze i dopomoże środowisku. MK Fotowoltaika to doskonała opcja dla Ciebie oraz Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i zapewniamy, iż uzyskasz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie owej tezy.

Darmowe konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza obszerna znajomość nt fotowoltaiki w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu umożliwia nam przewagę w solidnym wdrażaniu projektów według najwyższych wzorców, niezależnie od ich złożoności.

Nasi inżynierowie zastosują najnowocześniejsze techniki, żeby skonfigurować system paneli słonecznych i wspomóc Twój dom czystą i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak również domowych układów słonecznych.

Pomagamy odbiorcom planować i instalować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Firmy zarówno duże jak oraz mniejsze mogą ograniczyć koszty energii i wdrożyć nieszablonowe rozwiązania energetyczne dzięki panelom słonecznym.

Dofinansowanie

MK Fotowoltaika jest profesjonalną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci zorganizować dofinansowanie po skończonym projekcie. Nasz oddział będzie potrzebować precyzyjnych informacji zużycia prądu, aby zbadać Twoje obecne koszty i pomóc opisać Ci nowy sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Przechowywanie Energii

Systemy gromadzenia energii pomagają naszym kontrahentom znacznie ograniczyć koszty energii. Energia słoneczna jest pewną oraz czystą alternatywą dla tradycyjnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa czy gaz.

Zespół Fachowców

Pełen zasięg usług w sferze fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, opracowywania i montażu; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach słonecznych na terenie Kobyłki i całego województwa mazowieckiego.

Zamów panele solarne do domu lub instytucji w Kobyłce

Niezależnie od tego, czy planujesz uwolnić się od wysokich comiesięcznych rachunków za energię, lub też zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to zadanie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii wytwarzanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego czy mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga niemniej kompetencji i prawidłowego rozplanowania.

Dokładamy wszystkich starań, żeby czas od momentu wyceny do zrealizowania instalacji był jak najkrótszy.

Wycena – By zacząć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dziś. Stwierdzimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie optymalna.
Wizyta – Będziemy musieli obejrzeć Państwa lokal i zweryfikować parametry instalacji w sposób możliwie dokładny.
Projekt – Nasi inżynierowie zastosują dane uzyskane podczas Twojej konsultacji, aby rozpocząć przygotowywanie systemu fotowoltaicznego.
Pozwolenia – Po zdobyciu przez nasz zespół odpowiednich pozwoleń, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby skrócić czas oczekiwania oraz skończyć instalację jak najszybciej.
Instalacja – Gdy wszelakie formalności zostały uzupełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie czy budynku przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż kilka dni.
Bezpłatna Energia – Po zainstalowaniu systemu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy małych czy żadnych wydatkach utrzymania.

Poza wywiadem zdalnym czy telefonicznym zwykle też umawiamy się na konsultację u Państwa, żeby oszacować szczegółowo możliwości i warunki do postawienia instalacji.

Będąc na miejscu możemy bezpośrednio oszacować stan dachu, zaciemnienie, profil a także kąt pochylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu słonecznego i będzie on uzasadniony ekonomicznie, zaprezentujemy Ci kompletną propozycję.

Na ofertę złoży się drobiazgowa analiza efektywności i oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji a także już konkretna ewaluacja wraz z zaplanowaniem niezbędnych robót do sfinalizowania.

Budowa każdego dachu, jego kształt, orientacja i materiał są niepowtarzalne, dlatego system musi zostać zaplanowany przed jego instalacją.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Weryfikujemy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu i pilnujemy, żeby instalacja była estetyczna.

System fotowoltaiczny będzie zaplanowany przez najlepszych fachowców od fotowoltaiki tak, żeby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W konkretnych przypadkach nieodzowne może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na wykonanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu czy gruncie.

Oczekiwania dotyczące uprawnień badamy już na etapie wyceny, toteż nie ma żadnych niespodzianek, niemniej musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji i przypadków nabywania pozwoleń, że czas niezbędny na ich zdobycie jest możliwie minimalny.

Montaż instalacji

Panele słoneczne oraz zespół potrzebują mieć zapewniony solidny transport z ziemi na wysokość dachu.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania lub też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od realiów.

Zainicjujemy montaż okuć, później ustawimy szyny, i wówczas ubezpieczymy też panele.

Łączenie paneli kablami w możliwie optymalny sposób to nowy stopień w realizacji planu.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód gotowy do czerpania najwięcej korzyści z energii solarnej.

Potrzebne będzie też przeprowadzenie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Ostatnie kroki to konsolidacja wszelkich urządzeń i precyzyjne pomiary działania kompletnej instalacji, tak żeby plan produkcji energii założony w projekcie był w pełni wykonywany.

Konserwacja

Panele słoneczne nie posiadają dynamicznych części i potrzebują nader drobnej konserwacji.

Powinny być czyszczone i testowane co jakiś czas, prawdopodobnie jeden czy dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Możesz to zrobić własnoręcznie ewentualnie skorzystać z naszych usług w zakresie renowacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Kobyłka zamontowanie systemu słonecznego dla Twojego budynku jest bezbolesne i dochodowe.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego projektu, poprzez specyfikację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Zadzwoń lub wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją prywatną i odnawialną energię będziesz mógł generować już w ciągu paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Poradzimy Ci przy wszelkiej wątpliwości i problemie już po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.