"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Kołobrzeg | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne | Ogniwa Słoneczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz wzorowy przebieg realizacji, co sprawia, że MK Fotowoltaika jest liderem wśród polecających klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Kołobrzegu i okolic.

Szybki i łatwy kontakt z nasza firmą, pozwoli Ci jeszcze dziś wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu lub firmy.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Wraz z nami nasi klienci mogą pewnym krokiem wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z odnawialnej, ekologicznej i znacznie tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Nasi specjaliści opracowują najbardziej nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu uzyskania najlepszej jakości montażu, umożliwiającego bezawaryjną eksploatację oraz szybki zwrot kosztów inwestycji.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Unowocześnienie Kołobrzegu i okolic tak, by stały się obszarem bardziej przyjaznym środowisku i zorientowanym na odnawialne źródła energii jest naszym podstawowym celem. Pragniemy go osiągnąć poprzez skupienie uwagi na potrzebach społeczności i otrzymywanie znakomitych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną to sposób niezwykle duże oszczędności w budżecie domowym. Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom i wycenom, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo oszczędzisz.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Darmowa Wycena

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Zweryfikuj również opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami wykonawcy, będący od lat w branży, zapewniają pełen wachlarz usług od fachowych i bezpłatnych konsultacji przez wykonanie projektu, aż po solidny montaż. Dzięki tej kompleksowej obsłudze z całą pewnością nie musisz obawiać się zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Oszczędź pieniądze

Wbrew nierzadkim opiniom, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą nieporównywalnie mniejsze od kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne osiągniesz więc już po 5-7 latach. Nadal masz pytania? Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Systemy fotowoltaiczne nie potrzebują codziennej obsługi. Działają przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na lata i obsługę doświadczonych fachowców, mających 20-letnie doświadczenie w tej branży.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna stanowi odnawialne i ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o pozyskiwanie energii. Obecnie inwestowanie w panele słoneczne jest o wiele prostsze niż było jeszcze do niedawna. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę o zdecydowanie bardziej przystępne finansowo niż czerpanie energii z tradycyjnych źródeł. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia równoczesną ochronę środowiska i duże oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Kołobrzegu

MK Fotowoltaika istnieje po to, by pomóc Ci w wyborze najlepszego sprzętu, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym czy firmowym.

Wyjaśnimy w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zapewnij sobie bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Jesteśmy zorientowani na Twoje potrzeby i projektujemy instalacje fotowoltaiczne w taki sposób, aby koszty energii elektrycznej uległy znacznemu obniżeniu.

Weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe i wszelkie ograniczenia by zaproponować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Eksperci w naszej firmie są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim fachu.

Dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy jedynie z wysoko wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami.

Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Zaprojektowany dla Ciebie

Twoje indywidualne preferencje oraz oczekiwania są dla nas podstawą do działania.

W związku z tym, każdy system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na zamówienie.

Najlepsi inżynierowie stworzą wydajny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Niższe rachunki za energię
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Bezawaryjność instalacji
 • Niezwykle ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Oferujemy pełen zakres usług

Uzgodnij z nami szczegóły a następnie pozwól nam działać.

Zajmiemy się wszystkimi etapami inwestycji, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie pod-zlecamy żadnej części montażu.

Zawsze regularnie informujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Jesteśmy wyjątkowo doświadczonymi profesjonalistami
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak właściwie dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w ustalonych z Tobą terminach
 • Pracujemy tylko na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na zapewnieniu gospodarstwom z Kołobrzegu i okolic, obsługi na najwyższym poziomie.

Wykonawcy realizują powierzone im zadania z największą troską, w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z najwyższymi standardami.

Pragniemy by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług.

Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z instalacjami fotowoltaicznymi, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Kołobrzegu i okolic.

Zespół specjalistów projektuje nowoczesne systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeżeli dokuczały Ci częste przerwy w dostawach prądu możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz rozwiązania bateryjne, dzięki którym nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci szczegółowo na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Nie martw się o wysokie koszty. Na szczęście możesz liczyć na dofinansowanie. Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych UE dotyczących wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, musimy ograniczyć w kraju emisję CO2 i zadbać o zwiększenie ilości pozyskiwanej energii ze źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne.

Tylko 11% energii w Polsce pochodzi ze źródeł odnawialnych, dlatego też stworzono program dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest umożliwienie społecznościom zmniejszenie uzależnienia od energii czerpanej z elektrowni. Docieramy do mieszkańców Kołobrzegu, ale również całego województwa zachodniopomorskiego.

Powód? Jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia.

Lokalizacje MK Fotowoltaika