Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Konstancin-Jeziorna | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli szukasz systemu energii słonecznej w regionie łódzkim, zespół MK Fotowoltaika z Konstancina-Jeziornej jest tutaj, aby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu taniego, dobranego do potrzeb klienta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Współpracując z firmą MK Fotowoltaika, odkryjesz układ energii solarnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy solarne to szybko poszerzający się sektor, który staje się najbardziej popularną nowinką technologiczną w Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Instalacja paneli fotowoltaicznych to unikatowa inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja jest niewielka dla większości domowych układów, a wszyscy nasi klienci posiadają urządzenie nadzorujące, które prezentuje nam dokładnie ile KWh układ wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię czerpaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, niebywale efektywne panele fotowoltaiczne objęte długotrwałą gwarancją.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza obszerna wiedza specjalistyczna w połączeniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu zapewnia nam przewagę w solidnym realizowaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość i okoliczności.

Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań a także usług w obrębie energii solarnej, w tym systemy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, systemy gromadzenia energii oraz same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak również domowych układów słonecznych.

Pomagamy odbiorcom projektować i instalować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej rośnie, panele słoneczne są dostępniejsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii solarnej maluje się w jasnych barwach.

Oszczędność pieniędzy

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy instytucjom i osobom prywatnym w zdobyciu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Nasz oddział stworzył dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim możliwościom i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Skład Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie rośnie dzięki efektywności i oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz układ gromadzenia energii. Energia słoneczna sama w sobie potrafi drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za prąd. Systemy gromadzenia energii potęgują te oszczędności, albowiem rozwiązują temat opłat za energię.

Umiejętności personelu

Spółka świadczy kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach słonecznych.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku lub firmy w Konstancinie-Jeziornej

Niezależnie od tego, czy planujesz uniezależnić się od wysokich comiesięcznych rachunków za prąd, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika uproszczą Ci to zadanie.

Sprawdź, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na nieodpłatną wycenę!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w domach mieszkalnych czy gospodarczych potrafi wydawać się skomplikowanym procesem dla większości ludzi, ale nie ma się czego obawiać.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć i zmniejszyć okres oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Wycena – By rozpocząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dzisiaj, a my stwierdzimy, czy energia słoneczna jest dla Ciebie idealna.
  • Wizja Terenowa – Potrzebna będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posesji, aby oszacować i wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do projektowania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie zainicjować prace instalacyjne niezbędne będzie także otrzymanie stosownych upoważnień. Nasz zespół jest doświadczony także pod tym kątem i może ograniczyć czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Gdy wszelkie formalności zostały dopełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego lokalu, na gruncie czy obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż parę dni.
  • Bezpłatna Energia – System energii solarnej to świetna inwestycja, która potrafi dać Ci natychmiastowe korzyści pieniężne i rozwiązania łagodne dla środowiska.

Przed wykonaniem planu projektu konieczna będzie również konsultacja na miejscu, aby zdobyć wszystkie potrzebne informacje, których nie sposób oszacować w rozmowie telefonicznej.

Oględziny na miejscu są konieczne przed wykonaniem projektu instalacji słonecznej. Żeby móc ocenić rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w proponowanym miejscu instalacji, kąt a także kierunek pochylenia dachu a także jego profil.

Zanim będziemy mogli pokazać Ci konkretną ofertę, zweryfikujemy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku i warunków.

W ofercie zawrzemy ewaluację instalacji, prognozy efektywności, specyfikację układu oraz umowę o przekroju robót.

Architektura każdego dachu, jego kształt, orientacja i materiał są unikalne, stąd układ musi zostać zaprojektowany przed jego budową.

Bierzemy także pod rozwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i estetykę.

Wszystko rozplanowane jest przez zespół profesjonalnych inżynierów, którzy dbają o to, aby układ pozostał długotrwały i służył przez dziesiątki lat.

W pewnych przypadkach nieuniknione może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zrealizowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu czy gruncie.

Nie jest to dla nas komplikacją, ponieważ zapoznajemy się z kryteriami już we wstępnym projekcie instalacji i przygotowujemy stosowne dokumenty.

Możemy stanowczo stwierdzić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Ważnym etapem podczas montażu jest zagwarantowanie bezproblemowego dostępu na dach domu.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania czy także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Zanim zamontujemy same panele, obowiązkowe będą klemy, kątowniki a także uchwyty, aby skończona konstrukcja była stabilna i bezpieczna.

Łączenie paneli kablami w możliwie optymalny sposób to kolejny krok w realizacji projektu.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdolny do uzyskiwania maksimum korzyści z energii solarnej.

Konieczne będzie też przeprowadzenie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Ostatnie kroki to integracja wszystkich urządzeń i precyzyjne testy działania kompletnej instalacji, tak aby program produkcji energii założony w projekcie był w całości realizowany.

Co z konserwacją?

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest pożądana, gdyż te ulokowane są na stałe.

Dla uzyskiwania najlepszych wyników można oczyszczać panele 2 razy do roku i wykonać test efektywności.

Czy wykonasz to przy pomocy usług profesjonalnej firmy bądź osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować ostrożność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Instalacja paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Konstancin-Jeziorna to wyjątkowo prosty proces, który umożliwi Ci przyoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Nasze kompletne podejście poprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, instalację i podłączenie.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją prywatną i odnawialną energię będziesz mógł generować już w przeciągu paru tygodni.

Po wykonaniu instalacji służymy nieprzerwanie poradą, więc jeśli będziesz mieć jakieś zapytania czy problemy, jesteśmy do dyspozycji.