Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Kościerzyna | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Marka MK Fotowoltaika z Kościerzyny oferuje kompletne rozwiązania w zakresie energii słonecznej na terenie województwa pomorskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dopasowuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc uczynić Twój lokal lub firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są doskonałym sposobem na generowanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a ponadto dobrym sposobem na bycie przyjaznym dla środowiska.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy energii słonecznej to nowatorski i praktyczny sposób na wykorzystanie promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne gwarantują czystą energię dla Twojego domu, a ponadto redukują comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są bardzo łatwe w utrzymaniu. Nasi klienci nie muszą się martwić o konserwację swoich układów domowych, ponieważ nadzorujemy KWh, które układ wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Rozumiemy, że nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wybierz solidne, produktywne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Darmowe rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza wiedza z obszaru fotowoltaiki i doświadczenie, w powiązaniu z profesjonalizmem personelu, ułatwią nam przynieść wyższą wartość dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w opracowywaniu i wprowadzaniu najnowocześniejszych technik energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie gromadzenia energii i wytwarzania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i domowych układów fotowoltaicznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym konsumentom z różnych branż w skonstruowaniu układu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Spółki, które zaimplementowały panele fotowoltaiczne, oszczędzają pieniądze na energii i stosują niecodzienne rozwiązania energetyczne.

Ocena korzyści

Posiadamy doświadczenie w pomocy instytucjom i osobom prywatnym w zdobyciu dofinansowania na zrealizowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół jest również gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności i rozważyć wszelakie możliwości.

Skład Energii

Dla wielu organizacji nasze układy magazynowania energii pomagają podnieść wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia solarna sama w sobie może drastycznie obniżyć comiesięczne rachunki za prąd. Układy gromadzenia energii zwiększają te oszczędności, ponieważ rozwiązują problem opłat za energię.

Wybitny Personel

Spółka oferuje pełen zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku czy firmy w Kościerzyny

Czy masz już dosyć znacznych rachunków za prąd? A może pragniesz zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi profesjonaliści z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w umieszczaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii generowanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Montowanie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych bądź gospodarczych może wydawać się zagmatwanym procesem dla większości ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Naszym założeniem jest sprawienie, by włączenie instalacji było tak proste oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Nasi specjaliści będą w stanie wskazać, czy energia pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa właściwa w zależności od Państwa lokalizacji i potrzeb.
  • Wizja Terenowa – Potrzebujemy wykonać kompletną analizę terenu, by upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Zgromadziliśmy już wszystkie informacje, których wymagamy, aby rozumieć, ile energii wykorzystujesz w ciągu miesiąca. Nasi projektanci rozplanują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie zainicjować prace instalacyjne konieczne będzie także zdobycie stosownych uprawnień. Nasz personel jest kompetentny także pod tym kątem oraz potrafi ograniczyć czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy wszelakie formalności zostały wykonane, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego domu, na gruncie bądź budynku gospodarczym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, naturalnej energii i uwolnić się od energii od dostawcy.

Większość potrzebnych informacji do wyceny potrafimy otrzymać przez telefon lub zdalnie, ale wymagana będzie też wizyta na miejscu oraz oględziny lokalne.

Będąc na miejscu umiemy bezpośrednio ocenić stan dachu, zaciemnienie, kierunek jak również kąt pochylenia dachu. Wszystkie te elementy mają wpływ na projekt instalacji fotowoltaicznej.

Każdy przypadek jest inny, dlatego zawsze potrzebujemy być pewni, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie uzasadniona oraz korzystna.

Dokument obejmować będzie szczegółowy zasięg prac, ewaluację, specyfikację układu i zapowiedzi efektywności. Do propozycji dorzucona jest umowa na podjęcie prac.

Potrzebujemy też ustalić szczegółowo wszelkie parametry dachu, takie jak rozmieszczenie, materiał bądź kształt, by zrealizować perfekcyjny projekt pod instalację.

Bierzemy ponadto pod uwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i stylistykę.

Układy te są zbudowane tak, by działały przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest zaprojektowany oraz zatwierdzony przez profesjonalnego instalatora.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zainstalowania układu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane uprawnienie lokalne.

Kryteria dotyczące uprawnień badamy już na etapie wyceny, toteż nie ma żadnych niespodzianek, aczkolwiek musi to zostać dopilnowane.

Cały mechanizm zorganizowania zezwoleń nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo redukujemy czas oczekiwania.

Montaż instalacji

Niezbędnym elementem przed samym montażem jest pewna droga transportu paneli na dach budynku.

Żeby to uzyskać potrzebna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika bądź dźwigu.

Nim zamontujemy same panele, obowiązkowe będą klemy, kątowniki i klipsy, żeby cała konstrukcja była trwała oraz bezpieczna.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi projektami, złączymy panele kablami.

Wymagana jest tutaj duża wiedza, żeby obwody były zsynchronizowane pod optymalną produktywność układu.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk pociągnie przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie sprawdzić, czy całość idzie zgodnie z planem.

Konserwacja

Stabilna architektura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o specjalistyczną konserwację.

Powinny być oczyszczane oraz kontrolowane co jakiś czas, prawdopodobnie jeden bądź dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Możesz to zrobić indywidualnie albo skorzystać z naszych usług w zakresie renowacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Kościerzyna zamontowanie układu fotowoltaicznego dla Twojego domu jest bezbolesne i korzystne.

Nasze całościowe podejście poprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację i podłączenie.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją własną oraz odnawialną energię będziesz mógł produkować już w ciągu paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Dopomożemy Ci przy wszelkiej wątpliwości oraz problemie już po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.