Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Koszalin | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Od ponad 20 lat wzorowo realizujemy inwestycje w instalacje fotowoltaiczne, co sprawia, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma oferująca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Koszalina i okolic.

Szybki i łatwy kontakt z naszymi wykonawcami, pozwoli Ci wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Dzięki współpracy z nami, wszyscy klienci mogą pewnym krokiem wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z odnawialnej, ekologicznej i tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Nasi specjaliści opracowują najbardziej nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu zapewnienia najwyższej jakości montażu, umożliwiającego szybki zwrot kosztów inwestycji.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Naszym celem jest unowocześnienie Koszalina i okolic w taki sposób, by stały się regionem przyjaznym środowisku i zorientowanym na odnawialne źródła energii. Pragniemy osiągnąć ten cel poprzez skupienie uwagi na potrzebach społeczności i otrzymywanie rewelacyjnych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną umożliwia znaczące oszczędności w każdym budżecie domowym.

Dzięki bezpłatnym konsultacjom i wycenom dokonywanym przez naszych pracowników, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Sprawdź również opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojej firmy.

Współpracujący z nami wykonawcy, będący od lat w branży, zapewniają pełen wachlarz profesjonalnych usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz profesjonalny montaż.

Dzięki tej kompleksowej obsłudze z nie musisz już mieć wątpliwości, czy inwestycja zwróci się w krótkim czasie.

Oszczędź pieniądze

Wbrew nieuzasadnionym opiniom, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalnie niższe od kwot na obecnych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz już po 5-7 latach. Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Systemy fotowoltaiczne są właściwie bezobsługowe. Działają doskonale przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na długie lata i obsługę doświadczonych wykonawców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna stanowi odnawialne i ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii. Obecnie ekologiczne metody pozyskiwania prądu są znacznie prostsze niż było jeszcze do niedawna. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę zwyczajnie znacznie tańsze niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja nowoczesnych paneli fotowoltaicznych umożliwia już nie tylko ochronę środowiska, ale również duże oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Koszalinie

MK Fotowoltaika istnieje po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na energii elektrycznej w budżecie domowym, czy firmowym.

Dowiedz się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Zawsze jesteśmy zorientowani na Twoje potrzeby dlatego potrafimy projektować instalacje fotowoltaiczne, które skutecznie obniżą domowe koszty.

Weźmiemy pod uwagę zarówno Twoje możliwości finansowe jak też wszelkie ograniczenia by zaproponować właściwe rozwiązanie.

Nasi doradcy dołożą wszelkich starań by jasno przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami.

Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużytej energii.

Zaprojektowany dla Ciebie

Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie a jego preferencje są dokładnie analizowane.

W związku z tym, każdy system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na Twoje zamówienie.

Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co zapewniamy?

 • Znacznie niższy rachunek za energię
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Bezawaryjność instalacji fotowoltaicznych
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Przy współpracy z nami niczym nie musisz się martwić.

Uzgodnij z nami szczegóły, a następnie oczekuj na realizację.

Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie pod-zlecamy żadnej części montażu. Zawsze regularnie informujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego akurat my?

 • Jesteśmy doświadczonymi ekspertami
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w wyznaczonych terminach
 • Pracujemy zawsze na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja to zapewnienie klientom z Koszalina i okolic, obsługi na najwyższym możliwym poziomie.

Wykonawcy wykonują powierzone im zadania z największą troską oraz w oparciu o szczegółowy program kontrolingu jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Pragniemy by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług.

Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Koszalina i okolic.

Zespół fachowców projektuje wydajne systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami naszych klientów.

Jeśli zamieszkujesz obszar, na którym występują częste przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz rozwiązania bateryjne.

Dzięki temu, już nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Nawiąż z nami kontakt, a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację, bez żadnych dodatkowych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci jak działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Martwisz się o kosztochłonność inwestycji ekologicznych? Bez obaw.

Na szczęście możesz liczyć na dofinansowanie. Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej w zakresie emisji dwutlenku węgla.

W związku z tym, musimy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych jak wiatraki czy właśnie panele słoneczne.

Na chwilę obecną tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Dlatego też powstał program dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków finansowych.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od energii dostarczanej z elektrowni.

Docieramy skutecznie do mieszkańców Koszalina, ale również całego województwa zachodniopomorskiego, ponieważ jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również połączą społeczność i stworzą otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia.