Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Kozienice | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Kozienic to oddział fachowców w dziedzinie energetyki słonecznej, którzy składają instalacje dostosowane do specyficznych potrzeb konsumenta.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

Jesteśmy ekspertami w instalacji systemów energii słonecznej i jesteśmy tu, by Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz albo zadzwoń i otrzymaj nieodpłatną wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii słonecznej w Twoim domu bądź firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy energii słonecznej zmieniają rynek energetyczny a także błyskawicznie stają się najbardziej pożądaną innowacją technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowszej technologii nadzorowania, umiemy zobaczyć, ile energii elektrycznej wyprodukował Twój układ. To tak normalne, jak otwarcie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię słoneczną to rozsądna inwestycja, która pozwala Ci przyoszczędzić pieniądze i dopomoże środowisku. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, niebywale produktywne panele fotowoltaiczne objęte długotrwałą gwarancją.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza obszerna znajomość nt fotowoltaiki w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu pozwala nam przewagę w bezpiecznym przeprowadzaniu projektów wedle najwyższych standardów, niezależnie od ich złożoności.

Specjalizujemy się w budowaniu oraz stosowaniu najnowszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym systemów solarnych połączonych z siecią, rozwiązań gromadzenia energii , a także systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak również domowych systemów słonecznych.

Projektujemy układy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych i przemysłowych.

Instytucje, które zastosowały panele fotowoltaiczne, oszczędzają pieniądze na energii i wprowadzają niecodzienne rozwiązania energetyczne.

Oszczędność pieniędzy

MK Fotowoltaika jest kompetentną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci zorganizować dofinansowanie po skończonym projekcie. Nasz personel jest ponadto gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności i przeanalizować wszelkie propozycje.T

Magazyn Energii

Dla wielu organizacji nasze układy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia odnawialna sama w sobie może drastycznie zmniejszyć miesięczne rachunki za energię. Systemy gromadzenia energii potęgują te oszczędności, bowiem likwidują problem opłat za energię.

Kompetencje zespołu

Opracowujemy i realizujemy dla naszych klientów fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na optymalną efektywność, wytrzymałość i estetykę. Dostarczamy całościowe wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, domowych i użytkowych.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku bądź firmy w Kozienicach

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem ekspertów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w umieszczaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii dostarczanej przez Twoją osobistą elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych lub gospodarczych może wydawać się skomplikowanym procesem dla większości ludzi, jednak nie ma się czego obawiać.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć i skrócić czas oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Rekomendacje – By podjąć realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych fachowców już dziś. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie optymalna.
  • Wizja Lokalna – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie określić konkretnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu oraz dla samej efektywności instalacji.
  • Plan – Wykorzystując informacje zgromadzone podczas wizyty, nasi inżynierowie zaczną przygotowywanie systemu fotowoltaicznego, by zmaksymalizować produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po pozyskaniu przez nasz zespół stosownych uprawnień, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, by zredukować czas oczekiwania a także przeprowadzić instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Po ustaleniu oraz zatwierdzeniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, ekologicznej energii i usamodzielnić się od prądu od sieci.

Większość niezbędnych informacji do oceny potrafimy zdobyć przez telefon bądź zdalnie, jednak wymagana będzie też konsultacja na miejscu oraz oględziny lokalne.

Oględziny na miejscu są konieczne przed przygotowaniem projektu instalacji słonecznej. Żeby móc zweryfikować rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w planowanym miejscu instalacji, kąt a także kierunek pochylenia dachu a także jego kształt.

Każdy przypadek jest inny, dlatego zawsze pragniemy być przekonani, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz korzystna.

W propozycji ujmiemy ewaluację instalacji, prognozy efektywności, specyfikację systemu i umowę o obszarze robót.

Struktura każdego dachu, jego kształt, orientacja i materiał są unikalne, dlatego układ potrzebuje zostać zaplanowany przed jego instalacją.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Sprawdzamy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu oraz pilnujemy, by instalacja była atrakcyjna.

Wszystko opracowane jest przez zespół fachowych inżynierów, którzy dbają o to, by układ pozostał długotrwały i służył przez dziesiątki lat.

Zdarza się, że prawa lokalne nakazują specjalnych zezwoleń na budowę systemów słonecznych, co nieznacznie przedłuża cały proces.

Punkty dotyczące takich zezwoleń są już ustalane przy przygotowywaniu instalacji, więc nie stanowią one dla nas żadnego zdumienia.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak polepszyć proces uzyskiwania uprawnień, zatem jesteś w odpowiednich rękach.

Montaż instalacji

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest bezpieczna droga transportu paneli na dach budynku.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, czy wózków widłowych, natomiast częstokroć starczy drabina bądź zwykłe rusztowanie.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma pracować wiele lat z optymalną efektywnością.

Istotnym etapem jest poprawne złączenie paneli odpowiednimi kablami, tak by prąd przepływał w możliwie najbardziej optymalny sposób.

To rzeczywiście wymusza trochę matematyki, by zsynchronizować obwody i zmaksymalizować efektywność systemu.

Do falownika też potrzebne będzie poprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz profesjonalista ds. fotowoltaiki.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ funkcjonuje, oraz sprawdzimy wszystko, żeby upewnić się, że wszystko idealnie współgra.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją architekturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest konieczny.

Powinny być oczyszczane oraz testowane co pewien czas, prawdopodobnie jeden lub dwa razy w roku, w zależności od aury.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz wykonać sam bądź wynajmując firmę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Kozienice zainstalowanie systemu fotowoltaicznego dla Twojego domu jest bezbolesne i opłacalne.

W naszej kwestii leży pełen plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zbudowanie instalacji słonecznej.

Zadzwoń bądź wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją naturalną oraz odnawialną energię będziesz mógł generować już w ciągu paru tygodni.

Nie martw się też o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z ewentualnymi przyszłymi problemami z instalacją. Jeśli zrealizowałeś instalację u nas, niezmiennie będziemy w stanie Ci pomóc.