Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Kraków | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Spółka MK Fotowoltaika z Krakowa oferuje kompletne rozwiązania w zakresie energii solarnej na terenie województwa małopolskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu niedrogiego, przystosowanego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc Ci pozyskać układ energii solarnej zainstalowany w Twoim lokalu bądź firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy energii solarnej modyfikują rynek energetyczny oraz gwałtownie stają się najbardziej wartościową innowacją technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednokrotna inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Nasi kontrahenci nie muszą się niepokoić o konserwację własnych systemów domowych, ponieważ nadzorujemy KWh, które układ wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Aczkolwiek nie wszystkie panele solarne są sobie równe. MK Fotowoltaika łączy solidność i skuteczność z długoletnią gwarancją. Wybierając nas, wiesz, że dostaniesz najsolidniejsze panele dla swojego domu.MK Fotowoltaika to świetna opcja dla Ciebie oraz Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz zaręczamy, że uzyskasz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie tej tezy.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza szeroka wiedza branżowa w połączeniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu umożliwia nam przewagę w solidnym realizowaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność i okoliczności.

Specjalizujemy się w planowaniu i wdrażaniu najnowszych technologii energetycznych, w tym systemów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie magazynowania energii oraz wytwarzania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

Dostarczamy kompletne rozwiązania dla domowych i komercyjnych systemów fotowoltaicznych, w tym planowanie, inżynierię, montaż i uruchomienie.

Pomogliśmy wielu komercyjnym klientom z różnych branż w opracowaniu układu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Panele słoneczne mogą pomóc obniżyć koszty energii oraz równolegle podnieść produktywność. Jest to świetna wiadomość dla instytucji zarówno większych jak i mniejszych.

Dofinansowanie

Mamy doświadczenie w pomocy firmom i jednostkom indywidualnym w otrzymaniu dofinansowania na skonstruowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz oddział jest ponadto gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności i poznać wszystkie możliwości.

Przechowywanie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie rośnie dzięki efektywności i oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz układ magazynowania energii. Energia słoneczna i układy magazynowania energii są przyszłością uzyskiwania energii. Potrafią one znacznie ograniczyć comiesięczne rachunki za energię i na dłuższą metę zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Kompetencje personelu

Firma oferuje kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach fotowoltaicznych.

Zamów panele fotowoltaiczne do domu bądź instytucji w Krakowie

Czy masz już dość znacznych rachunków za energię? A może chcesz zainwestować w twój biznes, który będzie dostarczał zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi eksperci z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Zobacz, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na nieodpłatną poradę!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Jeśli zaangażujesz doświadczoną firmę fotowoltaiczną do planowania oraz instalacji układu dla Twojego domu, możesz się cieszyć bezpłatną energią już po kilku tygodniach.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, by uruchomienie instalacji było tak łatwe oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Konsultacje – Nasi specjaliści będą w stanie określić, czy energia uzyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa odpowiednia w zależności od Państwa lokalizacji i zapotrzebowania.
  • Wizyta – Potrzebna będzie bezpośrednia wizyta na terenie posiadłości, by ocenić i wziąć pod uwagę każdy czynnik potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Plan – Wykorzystując dane zebrane podczas wizytacji, nasi projektanci zaczną projektowanie układu fotowoltaicznego, by zmaksymalizować produkcję energii.
  • Zezwolenia – W tym kroku wymagana będzie szczypta wytrwałości. Otrzymanie koniecznych uprawnień nie jest do końca zależne od nas, jednak zawsze dodajemy starań, by trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Po sprawdzeniu oraz zatwierdzeniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Kompletny montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – Układ energii słonecznej to wyjątkowa inwestycja, która może dać Ci natychmiastowe korzyści finansowe i rozwiązania przyjazne dla otoczenia.

Przed sporządzeniem planu projektu nieunikniona będzie dodatkowo wizyta na miejscu, by uzyskać wszystkie konieczne informacje, których nie sposób wskazać w rozmowie telefonicznej.

Podczas naszej wizytacji będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt pochylenia dachu, ukształtowanie dachu, kierunek pochylenia, stan zaciemnienia i pozostałe czynniki wpływające na parametry instalacji.

Zanim będziemy umieli przedstawić Ci konkretną ofertę, stwierdzimy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku i warunków.

Na ofertę złoży się precyzyjna ocena efektywności i oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji jak również już konkretna ewaluacja wraz z rozplanowaniem koniecznych robót do ukończenia.

Do projektu konieczne są informacje na temat pochylenia dachu, jego pokrycia oraz konstrukcji. Wszystko po to, by plan instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie czy w końcu estetyka także są brane pod rozwagę w trakcie planowania instalacji.

Systemy te są przygotowane tak, by działały przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest zaprojektowany oraz zaakceptowany przez fachowego instalatora.

Do zrealizowania montażu instalacji słonecznej czasem może być obowiązkowe uprawnienie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Nie jest to dla nas przeszkodą, ponieważ zapoznajemy się z kryteriami już we wstępnym projekcie instalacji oraz przygotowujemy stosowne dokumenty.

Możemy zdecydowanie stwierdzić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja układu

Pierwszym etapem podczas montażu jest zapewnienie łatwego dostępu na dach budynku.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania czy też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od realiów.
Rozpoczniemy montaż okuć, następnie postawimy szyny, a następnie ubezpieczymy też panele.

Istotnym stopniem jest właściwe złącze paneli właściwymi przewodami, tak by prąd płynął w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Nasz personel dba o to, by układ funkcjonował maksymalnie produktywnie tworząc skoordynowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych scali przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie zweryfikować, czy całość idzie zgodnie z planem.

Konserwacja

Skomplikowana konserwacja paneli fotowoltaicznych nie jest pożądana, albowiem te obsadzone są na stałe.

Powinny być oczyszczane oraz testowane co pewien czas, może jeden bądź dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Czyszczenie także można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Kraków zamontowanie układu słonecznego dla Twojego domu jest bezbolesne i opłacalne.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego prototypu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

Aby móc cieszyć się swoją osobistą, samowystarczalną wytwórnią czystej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Nie zadręczaj się też o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z teoretycznymi innymi kłopotami z instalacją. Jeśli zrealizowałeś instalację u nas, niezmiennie będziemy w stanie Ci pomóc.