Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Kraśnik | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeżeli jesteś zaciekawiony energią solarną i poszukujesz odpowiedniej obsługi, która zapewni Ci najskuteczniejszy system, skontaktuj się z firmą MK Fotowoltaika z Kraśnika.

Możesz zaufać lokalnemu oddziałowi, który pomoże Ci odszukać idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w aspekcie energii solarnej.

Jesteśmy specjalistami w budowie systemów energii słonecznej a także jesteśmy tu, by Ci pomóc. Wypełnij formularz albo zadzwoń i uzyskaj nieodpłatną wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja układu energii słonecznej w Twoim domu bądź firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia słoneczna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Układy błyskawicznie stają się jedną z wyjątkowo popularnych innowacji technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są świetną inwestycją dla wielu osób. Nasze układy fotowoltaiczne są łatwe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych klientów, by zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z tradycyjnych źródeł energii na energię odnawialną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest marką godną zaufania, która oferuje wysokiej klasy panele solarne objęte długoletnią gwarancją. Nie znajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie wydajności, rzetelności i obsługi.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza wiedza z obszaru fotowoltaiki i doświadczenie, w połączeniu z profesjonalizmem personelu, dopomogą nam dostarczyć większą wartość dla naszych nabywców.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym systemów solarnych połączonych z siecią, rozwiązań przechowywania energii i systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

Dostarczamy całościowe rozwiązania dla prywatnych i komercyjnych systemów słonecznych, w tym projektowanie, inżynierię, montaż i uruchomienie.

Projektujemy układy słoneczne dla wielu wdrożeń komercyjnych i przemysłowych.

Dzięki panelom fotowoltaicznym firmy mogą zredukować koszty energii i zaimplementować nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

MK Fotowoltaika jest kompetentną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie po zakończonym projekcie. Będziemy pracować nad odnalezieniem najwłaściwszego projektu, który będzie perfekcyjnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci także lepiej poznać różne koszty i możliwości dostępne dla Ciebie.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki wydajności i oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia solarna i układy przechowywania energii to perspektywiczne rozwiązania. Mogą one drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za prąd.

Umiejętności personelu

Kompletny zakres usług w sferze fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, przygotowywania i montażu; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych systemach słonecznych na obszarze Kraśnika i całego województwa lubelskiego.

Zamów panele solarne do budynku bądź firmy w Kraśniku

Czy masz już dość sporych rachunków za prąd? A może pragniesz zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi fachowcy z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz ograniczyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Jeśli zatrudnisz profesjonalną firmę do zaplanowania i zamontowania układu dla Ciebie, kompletna procedura potrafi być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć i zmniejszyć czas oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Wycena – By zapoczątkować projekt, zadzwoń do jednego z naszych doradców już dziś, a my zdecydujemy, czy energia solarna jest dla Ciebie idealna.
  • Wizja Terenowa – Potrzebujemy wykonać dokładną analizę terenu, by upewnić się, że każdy element został wzięty pod uwagę.
  • Plan – Nasi inżynierowie zastosują dane pozyskane podczas Twojej wizyty, żeby zapoczątkować opracowywanie układu fotowoltaicznego.
  • Pozwolenia – Po uzyskaniu przez nasz personel stosownych zezwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, by zredukować czas oczekiwania i skończyć instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Po załatwieniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to najczęściej tylko kilka dni.
  • Oszczędność – System energii solarnej to doskonała inwestycja, która potrafi przynieść Ci szybkie korzyści finansowe i rozwiązania dobre dla otoczenia.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zawsze też umawiamy się na konsultację u Państwa, by zweryfikować konkretnie możliwości i warunki do postawienia instalacji.

Oględziny na miejscu są konieczne przed wykonaniem projektu instalacji słonecznej. Żeby móc ocenić rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w przygotowywanym miejscu instalacji, kąt i kierunek pochylenia dachu oraz jego kształt.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z układu słonecznego i będzie on korzystny ekonomicznie, zaprezentujemy Ci kompletną propozycję.

Dokument zawierać będzie dokładny zakres prac, ewaluację, specyfikację układu oraz zapowiedzi wydajności. Do oferty dodana jest umowa na rozpoczęcie robót.

Konstrukcja każdego dachu, jego kształt, orientacja i materiał są niepowtarzalne, dlatego system potrzebuje zostać opracowany przed jego budową.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka również są brane pod uwagę w trakcie projektowania instalacji.

Układy te są zrealizowane tak, by służyły przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest zaplanowany i zatwierdzony przez doświadczonego instalatora.

W konkretnych przypadkach potrzebne może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zbudowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Kryteria dotyczące upoważnień badamy już na etapie analizy, więc nie ma żadnych niespodzianek, natomiast musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji i sukcesów uzyskiwania uprawnień, że czas niezbędny na ich uzyskanie jest możliwie niewielki.

Montaż instalacji

Panele słoneczne oraz personel muszą mieć zagwarantowany niezawodny transport z ziemi na wysokość dachu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, wyciągów, lub wózków widłowych, jednakże niejednokrotnie wystarczy drabina bądź zwykłe rusztowanie.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma działać wiele lat z maksymalną efektywnością.

Po umieszczeniu paneli następnym etapem będzie ich integracja i złączenie kablami.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdatny do wyciągania najwięcej korzyści z energii solarnej.

Konieczne będzie też przeprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system funkcjonuje, i przetestujemy wszystko, żeby upewnić się, że wszystko perfekcyjnie współgra.

Co z konserwacją?

Solidna architektura paneli sprawia, że nie musimy się martwić o specjalistyczną konserwację.

Dla uzyskiwania najlepszych efektów można oczyszczać panele 2 razy do roku i przeprowadzić test efektywności.

Możesz to wykonać samodzielnie bądź skorzystać z naszych usług w obszarze konserwacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Nader istotne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, więc jako MK Fotowoltaika Kraśnik zadbamy o nieskomplikowane i zyskowne wykonanie instalacji.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego szkicu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Zadzwoń bądź wypełnij formularz na stronie, a Twoją naturalną i odnawialną energię będziesz mógł produkować już w przeciągu kilku tygodni.

Nie niepokój się też o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z możliwymi innymi problemami z instalacją. Jeżeli wykonałeś instalację u nas, wciąż będziemy w stanie Ci pomóc.