Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Krasnystaw | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika z Krasnegostawu to zespół ekspertów w dziedzinie energetyki solarnej, którzy wykonują instalacje przystosowane do poszczególnych potrzeb konsumenta.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania układu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb i budżetu.

Jesteśmy fachowcami w budowie układów energii solarnej i jesteśmy tu, by Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz bądź zadzwoń i otrzymaj bezpłatną wycenę, żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja układu energii solarnej w Twoim lokalu lub firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia słoneczna modyfikuje sposób, w jaki myślimy o energii. Układy prędko stają się jedną z najbardziej popularnych nowinek technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Instalacja paneli fotowoltaicznych to jednokrotna inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest znikoma. Kontrolujemy energię uzyskiwaną przez Twój układ, by upewnić się, że generuje on wystarczającą liczbę KWh.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z konwencjonalnych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, niesamowicie wydajne panele fotowoltaiczne objęte długotrwałą gwarancją.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza rozległa wiedza branżowa w połączeniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu daje nam przewagę w niezawodnym wykonywaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność oraz okoliczności.

Specjalizujemy się w budowaniu i realizowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów solarnych połączonych z siecią, rozwiązań przechowywania energii i układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla prywatnych oraz komercyjnych układów fotowoltaicznych, w tym planowanie, inżynierię, montaż oraz uruchomienie.

Pomagamy klientom planować oraz montować układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Dzięki panelom fotowoltaicznym instytucje mogą ograniczyć koszty energii oraz wdrożyć nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

Spółka MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu spółkom a także osobom prywatnym w organizowaniu dofinansowania do zrealizowanej instalacji fotowoltaicznej. Nasz zespół jest również gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz poznać wszelakie możliwości.

Przechowywanie Energii

Układy przechowywania energii pomagają podnieść wartość naszej inwestycji w panele solarne. Energia solarna oraz układy gromadzenia energii to rozwojowe rozwiązania. Mogą one drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za energię.

Zespół Profesjonalistów

Pełen zakres usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej oraz strukturalnej, opracowywania oraz budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach solarnych, dachowych układach fotowoltaicznych na obszarze Krasnegostawu a także całego województwa lubelskiego.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu lub firmy w Krasnymstawie

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uwolnić się od sporych comiesięcznych rachunków za energię, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz ograniczyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo zaoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Jeżeli zaangażujesz doświadczoną spółkę do zaprojektowania oraz zainstalowania układu dla Ciebie, całkowita procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Dokładamy wszelkich starań, by czas od momentu weryfikacji do włączenia instalacji był jak najkrótszy.

  • Rekomendacje – Nasi profesjonaliści będą w stanie oszacować, czy energia uzyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa optymalna w zależności od Państwa lokalizacji oraz zapotrzebowania.
  • Wizja Terenowa – Konieczna będzie bezpośrednia wizyta na obszarze posesji, żeby zweryfikować oraz wziąć pod uwagę każdy czynnik potrafiący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Plan – Zebraliśmy już wszelkie dane, których potrzebujemy, żeby wiedzieć, ile energii zużywasz w ciągu dnia. Nasi projektanci zaprojektują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Po pozyskaniu przez nasz personel stosownych zezwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej sile, by zminimalizować czas oczekiwania a także skończyć instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Gdy będziemy zdolni do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa domu lub firmie, możemy przystąpić do działania. Od podjęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla typowej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – Układ energii solarnej to doskonała inwestycja, która potrafi dać Ci natychmiastowe korzyści finansowe oraz rozwiązania dobre dla otoczenia.

Duża część wyceny może być zrealizowana online lub przez telefon, lecz by wiedzieć, z czym właściwie mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przybyć na miejsce i się rozejrzeć.

Będąc na miejscu umiemy dokładnie ocenić stan dachu, zaciemnienie, kierunek oraz kąt nachylenia dachu. Wszystkie te elementy mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze potrzebujemy być pewni, że instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie odpowiednia i korzystna.

Na ofertę złoży się wnikliwa ocena produktywności oraz oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji oraz już konkretna wycena wespół z zaplanowaniem koniecznych czynności do sfinalizowania.

Żeby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał płynnie, plan powinien być maksymalnie dokładny, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, architektura a także pokrycie.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Badamy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru oraz zaciemnienie dachu i dbamy, żeby instalacja była estetyczna.

Dokładamy wszystkich starań, by plan był maksymalnie odpowiedni dla danego przypadku i mógł służyć posiadaczowi przez długie lata po montażu bez zbędnych przeróbek lub napraw.

W niektórych przypadkach niezbędne może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na zrealizowanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu lub gruncie.

Nie jest to dla nas komplikacją, gdyż zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym planie instalacji i przygotowujemy właściwe dokumenty.

Możemy stanowczo stwierdzić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja układu

Początkowym etapem podczas montażu jest zagwarantowanie swobodnego dostępu na dach domu.

Żeby to osiągnąć konieczna jest prosta konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika lub żurawia.

Rozpoczniemy montaż okuć, następnie położymy szyny, a następnie zabezpieczymy same panele.

Łączenie paneli kablami w maksymalnie optymalny sposób to nowy moment w realizacji planu.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdolny do uzyskiwania maksimum korzyści z energii odnawialnej.

Niezbędne będzie też przeprowadzenie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki kabli od paneli do miejsca instalacji falownika.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie zweryfikować, czy całość działa zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją konstrukcję a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest niezbędny.

Powinny być oczyszczane i testowane co pewien czas, może jeden lub dwa razy w roku, w zależności od aury.

Możesz to wykonać własnoręcznie bądź skorzystać z naszych usług w zakresie renowacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Nader istotne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, więc jako MK Fotowoltaika Krasnystaw zadbamy o bezproblemowe i opłacalne wykonanie instalacji.

W naszej kwestii leży kompletny plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a także zbudowanie instalacji fotowoltaicznej.

Zadzwoń lub wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją naturalną i odnawialną energię będziesz mógł produkować już w przeciągu kilku tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując przystępne cenowo, nieskomplikowane plany konserwacji, które utrzymają Twój układ w maksymalnej formie.