Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Krosno | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli poszukujesz systemu energii odnawialnej w obszarze podkarpackim, zespół MK Fotowoltaika z Krosna jest tu, by Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu prostego, przystosowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Współdziałając z firmą MK Fotowoltaika, odnajdziesz system energii odnawialnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy energii fotowoltaicznej to nowatorski oraz stabilny sposób na wykorzystanie promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne zapewniają czystą energię dla Twojego lokalu, a ponadto obniżają miesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są szczególnie łatwe w utrzymaniu. Konserwacja jest znikoma dla większości domowych układów, a wszyscy nasi nabywcy posiadają wyposażenie monitorujące, które pokazuje nam dokładnie ile KWh system wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię słoneczną to mądra inwestycja, która pozwala Ci przyoszczędzić pieniądze oraz dopomoże środowisku. MK Fotowoltaika łączy sumienność oraz efektywność z długoterminową gwarancją. Wybierając nas, wiesz, że zyskasz najstosowniejsze panele dla Twojego domu.

Darmowe rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza wiedza z zakresu fotowoltaiki oraz doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem zespołu, ułatwią nam dostarczyć większą wartość dla naszych kontrahentów.

Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań oraz usług w zakresie energii odnawialnej, w tym systemy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, systemy magazynowania energii , a także same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompletnych rozwiązań w zakresie komercyjnych układów fotowoltaicznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym nabywcom z różnych branż w opracowaniu systemu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Panele fotowoltaiczne są doskonałym sposobem na obniżenie kosztów energii oraz zastosowanie nieszablonowych rozwiązań energetycznych.

Dofinansowanie

Mamy doświadczenie w pomocy firmom oraz osobom indywidualnym w otrzymaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz oddział jest ponadto gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz przemyśleć wszystkie propozycje.

Przechowywanie Energii

Układy przechowywania energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia odnawialna posiada sporo korzyści. Jest przyjazna dla otoczenia, nie produkuje szkodliwych emisji oraz jest najpopularniejszym źródłem energii w wielu miejscach.

Zespół Specjalistów

Spółka świadczy szeroki zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych oraz strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu czy firmy w Krosnie

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na bezpłatną wycenę!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego bądź mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga natomiast kwalifikacji i odpowiedniego zaplanowania.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć oraz skrócić okres oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Rekomendacje – Zapewnimy Ci bezpłatną konsultację, by sprawdzić, czy energia odnawialna jest dla Ciebie korzystnym wyborem.
  • Wizja Lokalna – Musimy przeprowadzić pełną ocenę terenu, by upewnić się, że każdy element został wzięty pod rozwagę.
  • Plan – Przetwarzając dane zebrane podczas wizyty, nasi projektanci zaczną projektowanie systemu fotowoltaicznego, by zmaksymalizować produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie zainicjować prace instalacyjne niezbędne będzie również otrzymanie stosownych uprawnień. Nasz zespół jest kompetentny również pod tym kątem oraz potrafi skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Gdy będziemy zdolni do podjęcia właściwej instalacji w Państwa domu czy instytucji, możemy przystąpić do działania. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla standardowej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich lub żadnych kosztach renowacji.

Poza wywiadem zdalnym czy telefonicznym zwykle również umawiamy się na wizytę u Państwa, aby ocenić dokładnie możliwości oraz wymogi do postawienia instalacji.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt nachylenia dachu, rozmieszczenie dachu, kierunek nachylenia, stan zaciemnienia oraz pozostałe czynniki wpływające na parametry instalacji.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze pragniemy być pewni, że instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie uzasadniona oraz korzystna.

Dokument obejmować będzie szczegółowy zakres prac, ewaluację, specyfikację systemu i zapowiedzi produktywności. Do propozycji dołączona jest umowa na podjęcie prac.

Do projektu niezbędne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia oraz konstrukcji. Wszystko po to, aby plan instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy ponadto pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz estetykę.

Przykładamy wszystkich starań, by plan był maksymalnie odpowiedni dla konkretnego przypadku oraz mógł służyć posiadaczowi przez długie lata po montażu bez niepotrzebnych modyfikacji bądź napraw.

Do zrealizowania montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być konieczne zezwolenie od władz miejscowości, w której posiadłość się znajduje.

Wymagania dotyczące upoważnień odkrywamy już na etapie analizy, więc nie ma żadnych niespodzianek, jednak musi to zostać dopilnowane.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak polepszyć proces pozyskiwania uprawnień, dlatego jesteś w pewnych rękach.

Instalacja systemu

Nieodzownym elementem przed samym montażem jest solidna droga transportu paneli na dach domu.

Aby to osiągnąć pomocna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika bądź żurawia.

Nim zainstalujemy też panele, nieuniknione będą klemy, kątowniki i uchwyty, aby kompletna konstrukcja była trwała oraz niezawodna.

Istotnym momentem jest poprawne złącze paneli właściwymi przewodami, tak by prąd przepływał w możliwie najbardziej optymalny sposób.

To faktycznie wymaga nieco matematyki, by skoordynować obwody oraz zmaksymalizować produktywność systemu.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie kompletnego systemu w konkretnym działaniu.

Co z konserwacją?

Trwała konstrukcja paneli sprawia, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Powinny być czyszczone oraz testowane co pewien czas, prawdopodobnie jeden czy dwa razy w roku, w zależności od aury.

Możesz to wykonać samodzielnie lub skorzystać z naszych usług w zakresie konserwacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Krosno to nadzwyczaj przejrzysty proces, który umożliwi Ci przyoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy.

Zajmiemy się wszystkim od początkowego prototypu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją prywatną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Poradzimy Ci przy jakiejkolwiek wątpliwości oraz problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.