Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

MK Fotowoltaika Kutno | Pompy Ciepła | Instalacje Fotowoltaiczne | Montaż: Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Kutna to zespół zawodowców w branży energetyki słonecznej, którzy tworzą instalacje dopasowane do poszczególnych potrzeb nabywcy.

Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

Współpracując z firmą MK Fotowoltaika, odkryjesz układ energii solarnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

fotowoltaika kutno

ZIELONA ENERGIA

Energia solarna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Układy błyskawicznie stają się jedną spośród najbardziej poszukiwanych innowacji technologicznych w kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj proste w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest symboliczna. Monitorujemy energię zbieraną przez Twój układ, by upewnić się, że wytwarza on prawidłową ilość KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię solarną to poważna inwestycja, która pozwoli Ci przyoszczędzić pieniądze oraz pomoże środowisku. MK Fotowoltaika to znakomita opcja dla Ciebie i Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej działalności i zapewniamy, że zdobędziesz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie tej tezy.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza obszerna wiedza branżowa w połączeniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu dostarcza nam przewagę w pewnym wykonywaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość oraz okoliczności.

Specjalizujemy się w opracowywaniu i wdrażaniu najnowszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym układów solarnych połączonych z siecią, rozwiązań gromadzenia energii i układów zasilania poza siecią.

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla firm a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne oraz efektywne.

Pomogliśmy wielu komercyjnym klientom z różnorodnych branż w opracowaniu systemu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Panele fotowoltaiczne są idealnym sposobem na ograniczenie kosztów energii i wdrożenie nieszablonowych rozwiązań energetycznych.

Dofinansowanie

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze oraz wiedzę, jak tego dokonać. Nasz oddział zrealizował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim możliwościom oraz zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Przechowywanie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę gwałtownie rośnie dzięki efektywności oraz oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz układ gromadzenia energii. Energia solarna oraz układy gromadzenia energii są przyszłością pozyskiwania energii. Potrafią one drastycznie ograniczyć miesięczne rachunki za energię oraz na dłuższą metę wygospodarować mnóstwo pieniędzy.

Zespół Profesjonalistów

Tworzymy oraz realizujemy fotowoltaiczne układy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty oraz instalacje są skoncentrowane na maksymalnej efektywności, wytrzymałości i stylistyce. Umożliwiamy całościowy monitoring efektywności, usługi projektowe oraz instalacyjne.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku lub firmy w Kutnie

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika ma obszerną wiedzę na temat układów słonecznych. Zapewnimy Ci najdoskonalsze rozwiązanie przystosowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na bezpłatną wycenę!

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego albo mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga jednak kompetencji a także skutecznego zaplanowania.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć oraz zminimalizować czas oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Konsultacje – Aby zapoczątkować realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych doradców już dziś. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizja Lokalna – Będziemy musieli sprawdzić Państwa lokal oraz oszacować parametry instalacji w sposób możliwie szczegółowy.
  • Plan – Wykorzystując dane zgromadzone podczas wizytacji, nasi projektanci zaczną projektowanie systemu fotowoltaicznego, by zmaksymalizować produkcję energii.
  • Pozwolenia – Po pozyskaniu przez nasz zespół stosownych uprawnień, rozpocznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ograniczyć czas oczekiwania i przeprowadzić instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do podjęcia właściwej instalacji w Państwa budynku czy firmie, możemy przystąpić do działania. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej niż 3-4 dni dla standardowej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii oraz uwolnić się od prądu od dostawcy.

Większość koniecznych danych do wyceny możemy uzyskać przez telefon bądź zdalnie, aczkolwiek wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Podczas naszej wizytacji będziemy brali pod uwagę m.in. kąt nachylenia dachu, ukształtowanie dachu, profil nachylenia, stan zaciemnienia oraz inne czynniki oddziałujące na parametry instalacji.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze pragniemy być pewni, że instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie uzasadniona i zyskowna.

Dokument zawierać będzie dokładny zasięg czynności, wycenę, specyfikację systemu a także prognozy efektywności. Do propozycji dołączona jest umowa na podjęcie prac.

Do projektu niezbędne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i struktury. Wszystko po to, aby projekt instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Weryfikujemy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru oraz zaciemnienie dachu i pamiętamy, aby instalacja była estetyczna.

Wszystko przewidziane jest przez zespół doświadczonych projektantów, którzy dbają o to, aby układ pozostał długotrwały oraz służył przez dziesiątki lat.

Zdarza się, że prawa miejskie nakazują specyficznych zaświadczeń na instalację układów słonecznych, co minimalnie wydłuża cały proces.

Fakty dotyczące takich zezwoleń są już określane przy planowaniu instalacji, zatem nie stanowią one dla nas żadnego zaskoczenia.

Cały mechanizm otrzymania uprawnień nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie minimalizujemy czas oczekiwania.

Instalacja systemu

Na wstępie konstruujemy pewną drogę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, lub wózków widłowych, natomiast niejednokrotnie starczy drabina bądź proste rusztowanie.

Rozpoczniemy montaż okuć, następnie zestawimy szyny, i wówczas ubezpieczymy też panele.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi planami, złączymy panele przewodami.

Wymagana jest tutaj ogromna wiedza, aby obwody były skoordynowane pod optymalną produktywność systemu.

Potrzebne będzie też poprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki kabli od paneli do miejsca instalacji falownika.

Podłączymy inwerter oraz kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ funkcjonuje, i przetestujemy wszystko, aby upewnić się, że całość perfekcyjnie współgra.

Konserwacja

Trwała architektura paneli sprawia, że nie musimy się martwić o skomplikowaną konserwację.

Jedyną rzeczą, uzależnioną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz czy 2 razy do roku.

Oczyszczanie również można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

Dzięki nam zaoszczędzisz

Niezmiernie istotne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, zatem jako MK Fotowoltaika Kutno zadbamy o proste i opłacalne sfinalizowanie instalacji.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, ale też przygotowywanie i organizowanie zezwoleń, z czym oczywiście też pomagamy.

Odnawialna i darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując dogodne cenowo, proste programy pielęgnacji, które podtrzymają Twój układ w pełnej formie.