Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Kwidzyn | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne dla Twojej firmy i domu

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz nienaganny przebieg , dlatego MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Kwidzynia i okolic.

Szybko i łatwo skontaktujesz się z naszymi wykonawcami, co pozwoli Ci jeszcze dziś wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

Z nasza pomocą, klienci mogą śmiało wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z odnawialnej, ekologicznej i tańszej energii słonecznej.

PROFESJONALNY SERWIS

Nasi specjaliści projektują najbardziej nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu zapewnienia najlepszej jakości montażu, umożliwiającego szybki zwrot kosztów inwestycji.

DOBRO WSPÓLNOTY

Chcemy unowocześnić Kwidzyn i okolice tak, by stały się obszarem przyjaznym środowisku i zorientowanym na odnawialne źródła energii. Pragniemy osiągnąć ten cel dzięki skupieniu uwagi na potrzebach społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych profesjonalnych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji solarnych

Inwestycja w energię słoneczną daje znaczące oszczędności w budżecie domowym. W trakcie bezpłatnych konsultacji i wycen, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika również dla Twojego biznesu

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele fotowoltaiczne dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami fachowcy, będący od lat w branży, zapewniają pełen wachlarz usług takich jak: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Dzięki tej kompleksowej usłudze zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną będzie pewny i szybki.

Duża oszczędność

Wbrew częstym opiniom, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą nieporównywalnie niższe od kwot na starych rachunkach za energię elektryczną. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz bardzo szybko, bo już po 5-7 latach. Nadal nie jesteś przekonany? Zadzwoń i dowiedz się jakie są aktualnie dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Instalacje fotowoltaiczne praktycznie nie wymagają dodatkowej obsługi. Działają przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną i tanią energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na długie lata i obsługę doświadczonych wykonawców, mających ponad 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Korzyści z energii słonecznej

Energia słoneczna stanowi odnawialne i ekologiczne rozwiązanie, jeśli chodzi o pozyskiwanie energii. Obecnie inwestycje ekologiczne są o wiele prostsze niż było jeszcze do niedawna. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę znacznie tańsze niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę naszej planety, ale również duże oszczędności.

Mieszkasz lub pracujesz w Kwidzyniu lub okolicach? Jeszcze dziś umów się na konsultacje

MK Fotowoltaika istnieje po to, by pomagać wybrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojej firmy.

Wyjaśnimy się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Doradzamy w kwestiach energii – a nie sprzedajemy

Jesteśmy zorientowani na Twoje potrzeby i projektujemy instalacje fotowoltaiczne, które skutecznie obniżą domowe koszty. Bierzemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe, a także wszelkie istniejące ograniczenia by zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Doradcy w naszej firmie są doskonale przeszkoleni i znają się na swoim zawodzie. Dołożą wszelkich starań by przedstawić klarownie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym nasi klienci oszczędzają dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami. Zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii to nasze zadanie.

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Przykładamy ogromną wagę do Twoich indywidualnych preferencji i oczekiwań. W związku z tym, każdy nasz system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany od zera.

Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system fotowoltaiczny, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co zapewniamy?

 • Niższe rachunki za energię
 • Uniezależnienie od dostaw z elektrowni
 • Bezawaryjność systemów
 • Ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Uzgodnij z nami szczegóły, a następnie czekaj na realizację. Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie podzlecamy montażu. Zawsze regularnie informujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego akurat my?

 • Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami
 • Zapoznajemy klientów ze specyfiką instalacji solarnych i doradzamy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do konkretnego domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w terminach
 • Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Naszą misą jest zapewnienie klientom z Kwidzynia i okolic, obsługi na najwyższym poziomie.

Wykonawcy MK Fotowoltaika wypełniają powierzone im zadania z największą dbałością oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, który umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Pragniemy by nasi klienci zawsze uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług. Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z fotowoltaiką, zapewniane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Kwidzynia i okolic.

Zespół wybitnych specjalistów opracowuje doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeśli w Twoim miejscu zamieszkania co jakiś czas występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania. Dzięki tym rozwiązaniom, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas bądź zadzwoń a wykonamy bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci również na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Martwisz się o wysokie koszty? Bez obaw. Na szczęście możesz liczyć na dofinansowanie. Polska do roku 2020 roku musi dostosować się do wytycznych UE w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, należy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne. Na tę chwilę tylko 11% energii w Polsce pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Aby przyspieszyć proces zmian powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od energii czerpanej z elektrowni.

Staramy się docierać do mieszkańców Kwidzynia, ale również całego województwa pomorskiego, gdyż jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia.