Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Łańcut | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu i nienagannej realizacji projektów, MK Fotowoltaika poleca klientom najlepszych dostawców sprzętu do pozyskiwania odnawialnych źródeł energii słonecznej w Łańcucie.
Skontaktuj się z Naszymi wykonawcami i dopasuj panele fotowoltaiczne do swojego gospodarstwa domowego już dziś.​

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Umożliwiamy klientom korzystanie z mocy czystej, odnawialnej i opłacalnej energii elektrycznej, pozyskiwanej z promieniowania słonecznego.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Nasi inżynierowie tworzą niestandardowe rozwiązania w zakresie fotowoltaiki i zapewniają długoterminową konserwację niezbędną do uzyskania dożywotniego zwrotu z inwestycji.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Naszą misją jest przekształcenie okolic Łańcuta w przyjazny, ekologiczny obszar korzystający z instalacji solarnych. Osiągnięcie tego celu będzie możliwe dzięki uwadze skupionej na społeczności i rozwoju popartego referencjami lokalnych klientów.

Bezpłatne konsultacje dotyczące instalacji solarnej

Przejście na energię słoneczną z łatwością pozwoli zaoszczędzić setki złotych miesięcznie. Nasze bezpłatne wyceny oszczędności na panelach słonecznych, to szybki i łatwy sposób oceny potencjału Twojej nieruchomości i sprawdzenia, ile możesz zaoszczędzić dzięki instalacji solarnej w swoim gospodarstwie domowym lub firmie.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Odkryj siłę inwestycji w panele fotowoltaiczne dla swojej firmy. Województwo dolnośląskie przoduje w wykorzystaniu ekologicznych rozwiązań instalacyjnych. Nie zostawaj w tyle i jeszcze dziś sprawdź możliwości najnowszych technologii.
Nasi wykonawcy zajmujący się panelami słonecznymi oferują: doradztwo, projekt, montaż, monitorowanie i konserwację niezbędne do uzyskania zwrotu z inwestycji w energię słoneczną.​

Oszczędź pieniądze

Kto powiedział, że energia słoneczna jest droga? Korzystanie z odnawialnych źródeł elektryczności, to krok w nowoczesność. Twoje nowe koszty za energię elektryczną będą niższe niż stary rachunek za prąd, w ten sposób uzyskasz zwrot z inwestycji nawet w ciągu 5-7 lat. Dodatkowo możesz skorzystać z oferowanych dotacji unijnych.

Niezawodna moc

Instalacje fotowoltaiczne są praktycznie bezobsługowe a prawidłowo zainstalowane, mogą nam służyć nawet 30 lat. Stanowią zatem niemal niewyczerpalne źródło odnawialnej energii elektrycznej. Gwarantujemy najlepsze panele fotowoltaiczne i profesjonalnych wykonawców mających 20 lat doświadczenia w branży.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna jest ekologicznym, zrównoważonym i odnawialnym źródłem energii. Przejście na ekologię nie jest już drogie - w rzeczywistości jest bardziej opłacalne niż pozostanie przy starym systemie pozyskiwania energii z elektrowni. Instalując panele fotowoltaiczne wspomożesz jednocześnie środowisko i swój portfel.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Łańcucie

Niezależnie od tego, czy chcesz uwolnić się od wysokiego miesięcznego rachunku za energię, czy zainwestować w swój biznes, który będzie rentowny przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Słuchamy twoich potrzeb oraz projektujemy system, który redukuje Twoje rachunki za prąd, jednocześnie trzymając się sprecyzowanego przez Ciebie budżetu. Nasi konsultanci dokładają wszelkich starań, aby omówić oferowane przez nas produkty z zakresu efektywności energetycznej, dzięki czemu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Reprezentujemy najwyżej ocenianych producentów instalacji fotowoltaicznych w branży, co ułatwia podejmowanie najlepszych decyzji, dzięki najlepszym produktom. Naszym celem jest pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i zmniejszyć zużycie prądu.

Zaprojektowany dla Ciebie

Nie idziemy na skróty. Zadaniem naszej firmy jest zaprojektowanie na zamówienie każdego systemu, zarówno mieszkaniowego, jak i komercyjnego, zarówno na dachu, jak i na ziemi. Nasi konsultanci opracują niezawodny system, który maksymalizuje produkcję, minimalizuje koszty i wygląda świetnie.

Co możemy Ci zagwarantować?

 • Niższe rachunki
 • Niezależność i bezawaryjność
 • Korzystny wpływ na środowisko
 • Zapewnienie gwarancji jakości
 • Dofinansowania
 • Profesjonalną instalację i doradztwo

Oferujemy pełen zakres usług

Obawiasz się, że decyzja o wyborze paneli fotowoltaicznych będzie trudna a cały proces instalacji skomplikowany? Usiądź i zrelaksuj się. Zajmiemy się projektem, instalacją, przeglądami i integracją wszystkich urządzeń. Dlaczego warto nam zaufać?

 • Zapewniamy profesjonalną obsługę i solidny montaż.
 • Doradzimy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne najlepszej jakości i zdobyć dofinansowanie od państwa.
 • Dbamy o to by nasze realizacje przeprowadzane były terminowo i sprawnie.
 • Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały.
 • Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na rzeczy i zawsze chętnie udzielą dodatkowych informacji. 

MISJA

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług związanych z fotowoltaiką dla klientów na terenie Łańcuta i w okolicach. Nasi wykonawcy świadczą usługi zgodnie z kompleksowym programem kontroli jakości, aby zapewnić zakończenie prac zgodnie z najwyższymi standardami. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni. MK Fotowoltaika umowę traktuje jako obietnicę współpracy nie między firmą a jej klientami, ale między partnerami, którzy chcą stworzyć bliskie i korzystne dla obu stron, długoterminowe relacje.

NASZE USŁUGI

Nasi dostawcy oferują kompleksową pomoc związaną z fotowoltaiką dla właścicieli domów oraz dla firm w Łańcucie i okolicach. Nasz zespół tworzy funkcjonalne systemy, których parametry są idealnie dopasowane do potrzeb energetycznych danego klienta. Czy mieszkasz na obszarze, w którym występują okresowe lub ciągłe przerwy w dostawie elektryczności? Instalujemy również generatory zasilania zapasowego i zapewniamy rozwiązania bateryjne, aby zapewnić awaryjną energię w razie potrzeby. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultację bez zobowiązań. Pomożemy Ci zrozumieć, czy wybór instalacji fotowoltaicznych jest dobrym rozwiązaniem dla Twojego gospodarstwa domowego lub firmy.

DOFINANSOWANIE

Obawiasz się wysokich kosztów? Możesz liczyć na dofinansowanie. W związku z wytycznymi UE, Polska do 2020 musi ograniczyć emitowanie dwutlenku węgla i inwestować w odnawialne źródła energii czyli m.in wiatraki oraz panele słoneczne. W chwili obecnej jedynie 11% energii pochodzi z odnawialnych źródeł. By poprawić ten wynik, państwo umożliwia dofinansowania  dla osób prywatnych. Takie wsparcie może uzyskać właściwie każdy. Uwzględniając dofinansowanie, dzięki instalacji fotowoltaicznej, możesz liczyć na zwrot kosztów nawet po 7 latach od instalacji.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na społeczność

Łańcut jako jedno z pierwszych miast w Polsce, które już teraz może pochwalić się oszczędnościami wynikającymi ze stosowania paneli solarnych. Niezależnie od tego, czy w Łańcucie czy gdziekolwiek na terenie województwa podkarpackiego, naszą misją jest pomaganie społecznościom w uniezależnieniu się od energii dostarczanej z elektrowni. Im więcej projektów zrealizujemy, tym więcej ekologicznej energii możemy zapewnić mieszkańcom. MK Fotowoltaika Łańcut to zdecydowanie przyszłość naszego regionu i odważny krok ku niezależności i bardziej ekologicznego stylu życia.