Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Łaziska Górne | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika, wiodąca spółka z gałęzi energii solarnej w Łaziskach Górnych, jest tutaj, by Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach solarnych oraz dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Możesz zaufać lokalnemu zespołowi, który pomoże Ci odszukać doskonałe rozwiązanie dla Twoich potrzeb w aspekcie energii odnawialnej.

Współdziałając z marką MK Fotowoltaika, znajdziesz układ energii solarnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia słoneczna modyfikuje sposób, w jaki myślimy o energii. Systemy błyskawicznie stają się jedną spośród najbardziej poszukiwanych nowinek technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są niebywale proste w utrzymaniu. Konserwacja jest niewielka dla większości domowych układów, zaś wszyscy nasi kontrahenci posiadają wyposażenie nadzorujące, które pokazuje nam precyzyjnie ile KWh układ wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię pobieraną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Lecz nie wszystkie panele solarne są sobie równe. MK Fotowoltaika to doskonała opcja dla Ciebie i Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej pracy oraz zaręczamy, iż uzyskasz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na wsparcie tejże tezy.

Darmowe konsultacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję a także doświadczenie potrzebne do tego, by Twój projekt został przeprowadzony zgodnie z największymi wzorcami.

Proponujemy różnorodny wachlarz rozwiązań i usług w zakresie energii odnawialnej, w tym układy zasilania energią solarną podłączone do sieci, układy magazynowania energii oraz same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

Gwarantujemy całościowe rozwiązania dla domowych a także komercyjnych układów fotowoltaicznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Pomagamy klientom projektować a także montować układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele fotowoltaiczne są świetnym sposobem na zmniejszenie kosztów energii oraz zaimplementowanie nieszablonowych rozwiązań energetycznych.

Ocena korzyści

Mamy doświadczenie w pomocy firmom a także osobom prywatnym w uzyskaniu dofinansowania na skonstruowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół jest również gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności a także przemyśleć wszelakie opcje.

Przechowywanie Energii

Systemy magazynowania energii pomagają naszym kontrahentom znacznie obniżyć koszty energii. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia przemianami klimatycznymi, będzie ona nieustannie stosowana w jeszcze szerszym stopniu.

Zespół Fachowców

Projektujemy a także wdrażamy fotowoltaiczne układy energetyczne dla naszych klientów. Nasze projekty a także instalacje są skoncentrowane na perfekcyjnej wydajności, trwałości oraz estetyce. Zapewniamy kompletny monitoring wydajności, usługi projektowe a także montażowe.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu czy firmy w Łaziskach Górnych

Niezależnie od tego, czy pragniesz uniezależnić się od wysokiego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w swój biznes, który będzie dochodowy przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii produkowanej przez Twoją osobistą elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być skomplikowanym procesem. Jeśli zatrudnisz doświadczoną firmę do zaplanowania a także zainstalowania układu dla Ciebie, kompletna procedura może być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć a także ograniczyć okres oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Rekomendacje – Zadzwoń do nas już dziś, by zacząć rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie wskazać konkretnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu oraz dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Nasi projektanci przystąpią do planowania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po pozyskaniu przez nasz personel odpowiednich pozwoleń, zacznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, by zredukować okres oczekiwania i zrealizować instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Gdy wszelakie procedury zostały uzupełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego lokalu, na gruncie lub budynku przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli kilka dni.
  • Darmowa Energia – Dzięki zainstalowanemu układowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niskich lub żadnych kosztach napraw.

Przed wykonaniem planu projektu konieczna będzie także konsultacja na miejscu, aby uzyskać wszystkie konieczne dane, których nie sposób zdefiniować w rozmowie telefonicznej.

Oględziny na miejscu są niezbędne przed wykonaniem planu instalacji słonecznej. By móc zweryfikować układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w proponowanym miejscu instalacji, kąt i kierunek nachylenia dachu i jego profil.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z układu fotowoltaicznego a także będzie on korzystny ekonomicznie, przedstawimy Ci kompletną ofertę.

Na ofertę złoży się dogłębna analiza wydajności a także oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji oraz już konkretna wycena wraz z wyznaczeniem potrzebnych czynności do zrealizowania.

Architektura każdego dachu, jego kształt, orientacja a także materiał są unikatowe, stąd układ potrzebuje zostać zaplanowany przed jego instalacją.

Dodatkowo badamy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Systemy te są skonstruowane tak, by działały przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest skonstruowany oraz zatwierdzony przez fachowego instalatora.

Zdarza się, że rozporządzenia lokalne nakazują dodatkowych pozwoleń na instalację układów fotowoltaicznych, co delikatnie przeciąga cały proces.

Szczegóły dotyczące takich uprawnień są już wyznaczane przy projektowaniu instalacji, zatem nie stanowią one dla nas żadnego zdumienia.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak dostosować proces uzyskiwania pozwoleń, więc jesteś w pewnych rękach.

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne i personel potrzebują mieć zapewniony stabilny transport z dołu na wysokość dachu.

Zazwyczaj jest to drabina lub dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Dalej niezbędne są szyny oraz uchwyty, aby dobrze ubezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli kablami w możliwie optymalny sposób to kolejny moment w realizacji planu.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdolny do pobierania najwięcej korzyści z energii solarnej.

Do falownika dodatkowo potrzebne będzie poprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ funkcjonuje, oraz sprawdzimy wszystko, aby upewnić się, że wszystko doskonale współgra.

Konserwacja

Skomplikowana pielęgnacja paneli fotowoltaicznych nie jest wymagana, gdyż te ulokowane są na stałe.

Jedyną rzeczą, uzależnioną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz lub 2 razy do roku.

Możesz to zrobić osobiście albo skorzystać z naszych usług w zakresie konserwacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki fachowcom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

Nasze całościowe podejście przeprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, budowę a także podłączenie.

Zadzwoń lub wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją własną oraz odnawialną energię będziesz mógł produkować już w przeciągu kilku tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując przystępne cenowo, łatwe programy pielęgnacji, które utrzymają Twój układ w szczytowej formie.