Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Lębork | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli szukasz systemu energii odnawialnej w regionie pomorskim, zespół MK Fotowoltaika z Lęborka jest tutaj, by Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dopasowuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi dopomóc Ci otrzymać system energii solarnej zainstalowany w Twoim domu bądź firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Systemy energii fotowoltaicznej zmieniają sektor energetyczny oraz prędko stają się najbardziej wartościową nowością technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Instalacja paneli fotowoltaicznych to pojedyncza inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Nasi odbiorcy nie muszą się martwić o konserwację swoich systemów domowych, albowiem obserwujemy KWh, które system wytworzył.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z konwencjonalnych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, niebywale efektywne panele fotowoltaiczne objęte długookresową gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie niezbędne do tego, by Twój projekt został ukończony zgodnie z największymi wzorcami.

Nasi inżynierowie wykorzystają najnowocześniejsze technologie, by zestawić system paneli fotowoltaicznych oraz wspomóc Twój dom czystą oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika dostarcza całościowych rozwiązań w zakresie komercyjnych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy w projektowaniu oraz budowie systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Firmy, które zastosowały panele słoneczne, oszczędzają pieniądze na energii oraz stosują niestandardowe rozwiązania energetyczne.

Oszczędność pieniędzy

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu firmom oraz jednostkom indywidualnym w pozyskiwaniu dofinansowania do ukończonej instalacji fotowoltaicznej. Nasz zespół stworzył dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim możliwościom oraz zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazyn Energii

Dla wielu organizacji nasze układy magazynowania energii pomagają powiększyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia słoneczna posiada sporo zalet. Jest przyjazna dla otoczenia, nie wydziela szkodliwych emisji oraz jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Zespół Specjalistów

Kompletny zasięg usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej oraz strukturalnej, projektowania oraz budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach fotowoltaicznych na obszarze Lęborku oraz całego województwa pomorskiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Lęborku

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz zespołem specjalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz ograniczyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego czy mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga natomiast wiedzy oraz sprawnego rozplanowania.

Naszym zadaniem jest sprawienie, by uruchomienie instalacji było tak nieskomplikowane oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Nasi specjaliści będą w stanie stwierdzić, czy energia pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa optymalna w zależności od Państwa lokalizacji oraz potrzeb.
  • Wizja Lokalna – Będziemy musieli obejrzeć Państwa dom oraz zweryfikować parametry instalacji w sposób możliwie skrupulatny.
  • Projekt – Czerpiąc z danych zebranych podczas wizytacji, nasi inżynierowie przystąpią do planowania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie zainicjować prace instalacyjne obowiązkowe będzie także zdobycie właściwych upoważnień. Nasz zespół jest kompetentny także pod tym kątem oraz potrafi zmniejszyć czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Po ustaleniu oraz zaakceptowaniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Kompletny montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, ekologicznej energii oraz uniezależnić się od prądu od sieci.

Większość potrzebnych danych do oceny potrafimy otrzymać przez telefon lub zdalnie, jednakże wymagana będzie też konsultacja na miejscu oraz oględziny lokalne.

Będąc na miejscu możemy precyzyjnie zweryfikować stan dachu, zaciemnienie, profil oraz kąt nachylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji słonecznej.

Po rozważeniu wszelkich za oraz przeciw co do opłacalności oraz zasadności instalacji słonecznej zaproponujemy Ci logiczne rozwiązanie.

Poza samą wyceną instalacji słonecznej wykonamy prezentację rzeczywistych oszczędności na kolejne lata, a ponadto pełną specyfikację techniczną oraz plan działania krok po kroku.

Potrzebujemy też sprawdzić konkretnie wszelkie parametry dachu, takie jak ustawienie, materiał czy kształt, by wykonać idealny plan pod instalację.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie czy w końcu estetyka także są brane pod uwagę w trakcie projektowania instalacji.

Wszystko zaprojektowane jest przez zespół fachowych inżynierów, którzy dbają o to, aby system pozostał długowieczny oraz służył przez dziesiątki lat.

W konkretnych przypadkach nieuniknione może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na wykonanie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Nie jest to dla nas komplikacją, gdyż zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wczesnym planie instalacji oraz przygotowujemy właściwe dokumenty.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak uprościć proces zdobywania uprawnień, dlatego jesteś w dobrych rękach.

Montaż układu

Na początek budujemy bezpieczną drogę z ziemi na Twój dach.

Przeważnie jest to drabina lub dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Zanim zainstalujemy same panele, potrzebne będą klemy, kątowniki oraz uchwyty, aby skończona struktura była trwała oraz bezpieczna.

Po ustawieniu paneli kolejnym etapem będzie ich integracja oraz połączenie kablami.

To faktycznie wymusza trochę matematyki, by skoordynować obwody oraz zmaksymalizować produktywność układu.

Do falownika dodatkowo potrzebne będzie poprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Podłączymy inwerter oraz kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system działa, oraz przetestujemy wszystko, aby upewnić się, że całość doskonale współgra.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie mają ruchomych części oraz potrzebują nader symbolicznej pielęgnacji.

Powinny być oczyszczane oraz testowane co jakiś czas, zapewne jeden lub dwa razy w roku, w zależności od aury.

Możesz to zrobić własnoręcznie ewentualnie skorzystać z naszych usług w zakresie renowacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Lębork zamontowanie układu słonecznego dla Twojego budynku jest bezbolesne oraz opłacalne.

Zajmiemy się wszystkim od początkowego prototypu, przez specyfikację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją naturalną oraz odnawialną energię będziesz mógł produkować już w przeciągu paru tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując dogodne cenowo, bezproblemowe plany pielęgnacji, które podtrzymają Twój system w maksymalnej formie.