Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Łęczna | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Spółka MK Fotowoltaika z Łęcznej świadczy kompletne rozwiązania w obszarze energii solarnej na obszarze województwa lubelskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu niedrogiego, dostosowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Jesteśmy fachowcami w budowie systemów energii solarnej i jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc. Wypełnij formularz lub zadzwoń i uzyskaj darmową wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja układu energii solarnej w Twoim domu bądź firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia solarna to błyskawicznie powiększająca się sfera, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są niezwykle proste w utrzymaniu. Nasi klienci nie muszą się niepokoić o konserwację własnych systemów domowych, albowiem nadzorujemy KWh, które układ wytworzył.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Rozumiemy, że nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wybierz niezawodne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o znakomitej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza rozległa znajomość nt fotowoltaiki w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu zapewnia nam przewagę w bezpiecznym wykonywaniu projektów wedle najwyższych wzorców, niezależnie od ich wielkości.

Specjalizujemy się w planowaniu oraz stosowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym systemów słonecznych powiązanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii oraz systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze komercyjnych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy klientom projektować i montować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele słoneczne mogą pomóc obniżyć koszty energii oraz równolegle zwiększyć produktywność. Jest to doskonała wiadomość dla instytucji zarówno dużych, jak i mniejszych.

Oszczędność pieniędzy

Mamy doświadczenie w pomocy instytucjom i jednostkom prywatnym w uzyskaniu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Będziemy pracować nad odnalezieniem najkorzystniejszego projektu, który będzie idealnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci także lepiej poznać inne wydatki i możliwości dostępne dla Ciebie.

Skład Energii

Układy gromadzenia energii pomagają naszym klientom znacząco zmniejszyć koszty energii. Energia solarna posiada wiele korzyści. Jest przyjazna dla środowiska, nie uwalnia szkodliwych emisji a także jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Świetny Zespół

Szeroki zasięg usług w branży fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, planowania i instalacji; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych systemach fotowoltaicznych na obszarze Łęcznej a także całego województwa lubelskiego.

Zamów panele słoneczne do budynku lub instytucji w Łęcznej

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem ekspertów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Sprawdź, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na darmową poradę!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Jeśli zaangażujesz rzetelną firmę fotowoltaiczną do projektowania a także instalacji układu dla Twojego budynku, możesz się napawać darmową energią już po kilku tygodniach.

Dokładamy każdych starań, żeby okres od momentu oceny do włączenia instalacji był jak najkrótszy.

  • Konsultacje – By zacząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych doradców już dziś, a my ustalimy, czy energia odnawialna jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizja Terenowa – Konieczna będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posesji, aby zweryfikować i wziąć pod uwagę każdy element mogący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Plan – Korzystając z informacji zebranych podczas wizyty, nasi projektanci przystąpią do planowania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Pozwolenia – Po zdobyciu przez nasz personel odpowiednich zezwoleń, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby ograniczyć okres oczekiwania a także zrealizować instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Po ustaleniu oraz ustanowieniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Bezpłatna Energia – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, ekologicznej energii i uwolnić się od prądu od sieci.

Większość potrzebnych informacji do wyceny potrafimy pozyskać przez telefon lub zdalnie, jednakże wymagana będzie też konsultacja na miejscu oraz oględziny lokalne.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, może nawet spierać się ze sobą odrobinę, natomiast odjedziemy rozumiejąc całkowicie, co trzeba zrobić, żeby otrzymać najwydajniejszy układ fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze chcemy być przekonani, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz zyskowna.

Na propozycję złoży się precyzyjna analiza wydajności i oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji a także już dokładna wycena wespół z rozplanowaniem koniecznych robót do ukończenia.

Musimy też zweryfikować dokładnie wszelkie parametry dachu, takie jak ustawienie, materiał czy rozmiar, żeby wykonać idealny projekt pod instalację.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie czy w końcu estetyka także są brane pod uwagę podczas projektowania instalacji.

Wszystko przewidziane jest przez personel profesjonalnych projektantów, którzy dbają o to, aby układ pozostał długotrwały i służył przez dziesiątki lat.

Do wykonania montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być nieodzowne upoważnienie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Nie jest to dla nas trudnością, bowiem zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wstępnym projekcie instalacji oraz przygotowujemy stosowne dokumenty.

Możemy zdecydowanie ogłosić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Na początek budujemy niezawodną trasę z ziemi na Twój dach.

Zwykle jest to drabina lub dwie drabiny, jednakże w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Zaczniemy montaż okuć, następnie ustawimy szyny, i wtedy zabezpieczymy też panele.

Po zamontowaniu paneli następnym etapem będzie ich integracja oraz połączenie przewodami.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie tworzyć obwód odpowiedni do czerpania maksimum korzyści z energii solarnej.

Do falownika również potrzebne będzie poprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ funkcjonuje, oraz sprawdzimy wszystko, żeby upewnić się, że całość doskonale współgra.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją konstrukcję i montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest konieczny.

Jedyną rzeczą, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz bądź 2 razy do roku.

Oczyszczanie też można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Łęczna to niezwykle prosty proces, który pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego planu, poprzez specyfikację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją domową oraz odnawialną energię będziesz mógł wytwarzać już w ciągu kilku tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując dogodne cenowo, proste plany pielęgnacji, które utrzymają Twój układ w szczytowej formie.