Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Legionowo | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Legionowa to oddział profesjonalistów w sferze energetyki solarnej, którzy składają instalacje dopasowane do specjalnych potrzeb odbiorcy.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu osiągalnego, przystosowanego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Współdziałając z firmą MK Fotowoltaika, odnajdziesz system energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia solarna jest najnowszą z długiej linii bardzo przydatnych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są nader proste w utrzymaniu. Nasi klienci nie muszą się martwić o konserwację swoich układów domowych, albowiem nadzorujemy KWh, które system wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię czerpaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Aczkolwiek nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. MK Fotowoltaika to doskonała propozycja dla Ciebie oraz Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz zapewniamy, że uzyskasz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na potwierdzenie owej tezy.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem fachowców, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej działalności a także każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym układów słonecznych powiązanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii , a także układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla firm oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne a także wydajne.

Pomagamy w organizowaniu oraz budowie układów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej rośnie, panele fotowoltaiczne są dostępniejsze a także bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii solarnej maluje się w ciepłych barwach.

Dofinansowanie

Jeśli pragniesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci otrzymać pieniądze a także informację, jak tego dokonać. Nasz oddział opracował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim możliwościom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Przechowywanie Energii

Dla wielu instytucji nasze systemy magazynowania energii pomagają podnieść wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia zmianami klimatycznymi, będzie ona niezmiennie wykorzystywana w coraz szerszym stopniu.

Świetny Personel

Tworzymy a także wdrażamy dla naszych kontrahentów fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną wydajność, trwałość a także estetykę. Dostarczamy całościowe wykonanie projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, domowych a także użytkowych.

Zamów panele słoneczne do budynku lub instytucji w Legionowie

Niezależnie od tego, czy planujesz uniezależnić się od wysokiego comiesięcznego rachunku za energię, czy zainwestować w twój biznes, który będzie rentowny przez wiele lat, profesjonaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i już teraz skontaktuj się w celu umówienia darmowej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Jeśli zaangażujesz doświadczoną firmę fotowoltaiczną do projektowania oraz instalacji układu dla Twojego budynku, możesz się cieszyć darmową energią już po kilku tygodniach.

Naszym zadaniem jest sprawienie, by uruchomienie instalacji było tak proste oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Damy Ci bezpłatną wycenę, by stwierdzić, czy energia solarna jest dla Ciebie odpowiednim wyborem.
  • Wizja Lokalna – Potrzebujemy wykonać dokładną ocenę terenu, by upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod rozwagę.
  • Projekt – Korzystając z informacji zebranych podczas wizytacji, nasi inżynierowie przystąpią do planowania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie rozpocząć prace instalacyjne potrzebne będzie także pozyskanie stosownych zezwoleń. Nasz personel jest kompetentny także pod tym kątem oraz może ograniczyć czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu bądź firmie, możemy przystąpić do pracy. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej niż 3-4 dni dla typowej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, ekologicznej energii a także uniezależnić się od prądu od dostawcy.

Większość koniecznych informacji do wyceny potrafimy pozyskać przez telefon lub zdalnie, jednak wymagana będzie też wizyta na miejscu oraz oględziny lokalne.

Będąc na miejscu umiemy bezpośrednio oszacować stan dachu, zaciemnienie, kierunek i kąt pochylenia dachu. Wszystkie te elementy mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z układu fotowoltaicznego a także będzie on korzystny ekonomicznie, przedstawimy Ci kompletną propozycję.

Dokument obejmować będzie szczegółowy obszar czynności, ewaluację, specyfikację układu oraz zapowiedzi produktywności. Do propozycji dodana jest umowa na podjęcie prac.

By montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał sprawnie, plan powinien być maksymalnie skrupulatny, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, architektura oraz pokrycie.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka także są brane pod rozwagę podczas planowania instalacji.

Systemy te są zbudowane tak, by służyły przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest opracowany oraz potwierdzony przez sprawdzonego instalatora.

Do przeprowadzenia montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być niezbędne zezwolenie od władz miasta, w której nieruchomość się znajduje.

Oczekiwania dotyczące zezwoleń odkrywamy już na etapie oceny, więc nie ma żadnych niespodzianek, niemniej musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także sukcesów otrzymywania zezwoleń, że czas konieczny na ich uzyskanie jest możliwie mały.

Montaż instalacji

Wstępnym etapem podczas montażu jest zagwarantowanie swobodnego dostępu na dach obiektu.

Zwykle jest to drabina lub dwie drabiny, ale w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Później obowiązkowe są szyny oraz zaciski, aby dobrze ubezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli przewodami w możliwie optymalny sposób to kolejny moment w realizacji planu.

Wymagana jest tutaj spora kompetencja, aby obwody były zsynchronizowane pod optymalną wydajność układu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji słonecznych scali przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie stwierdzić, czy całość działa zgodnie z planem.

Konserwacja

Skomplikowana pielęgnacja paneli słonecznych nie jest pożądana, gdyż te obsadzone są na stałe.

Powinny być czyszczone oraz kontrolowane co jakiś czas, zapewne jeden bądź dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Możesz to wykonać osobiście bądź skorzystać z naszych usług w zakresie renowacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Wyjątkowo ważne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, dlatego jako MK Fotowoltaika Legionowo zadbamy o proste oraz korzystne wykonanie instalacji.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, lecz również planowanie oraz załatwianie zezwoleń, z czym oczywiście również pomagamy.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją domową, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Po wykonaniu instalacji służymy zawsze pomocą, dlatego jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania bądź problemy, jesteśmy do dyspozycji.