Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Łomianki | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika, wiodąca marka z gałęzi energetyki słonecznej w Łomiankach, jest tutaj, ażeby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach słonecznych oraz dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu osiągalnego, dopasowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

MK Fotowoltaika dostarcza naszym odbiorcom wysokiej jakości system energii słonecznej, który realizuje wszelkie wymagania projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia odnawialna modyfikuje sposób, w jaki myślimy o energii. Systemy szybko stają się jedną z wyjątkowo popularnych nowości technologicznych w kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj proste w utrzymaniu. Konserwacja jest minimalna dla większości domowych systemów, zaś wszyscy nasi klienci posiadają urządzenie monitorujące, które pokazuje nam precyzyjnie ile KWh system wyprodukował.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to doskonała propozycja dla Ciebie a także Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej pracy oraz obiecujemy, że zdobędziesz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie tej tezy.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza szeroka wiedza nt fotowoltaiki w połączeniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu pozwala nam przewagę w solidnym realizowaniu projektów według najwyższych standardów, niezależnie od ich wielkości.

Specjalizujemy się w budowaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych technik energetycznych, w tym systemów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie przechowywania energii oraz dostarczania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza całościowych rozwiązań w zakresie komercyjnych systemów słonecznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym nabywcom z różnych branż w skonstruowaniu układu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Spółki, które zaimplementowały panele fotowoltaiczne, oszczędzają pieniądze na energii i realizują nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Oszczędność pieniędzy

Firma MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu spółkom oraz osobom indywidualnym w pozyskiwaniu dofinansowania do ukończonej instalacji fotowoltaicznej. Nasz oddział będzie wymagać szczegółowych danych użycia prądu, żeby przeanalizować Twoje aktualne wydatki i pomóc przedstawić Ci nowy sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Gromadzenie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie rośnie dzięki wydajności i oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia odnawialna jest pewną a także czystą alternatywą dla tradycyjnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz.

Wspaniały Personel

Przygotowujemy i realizujemy dla naszych klientów fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na maksymalną efektywność, wytrzymałość i estetykę. Gwarantujemy całościowe wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, domowych i użytkowych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu czy firmy w Łomiankach

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia darmowej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Jeżeli zaangażujesz profesjonalną firmę do zaprojektowania i zainstalowania układu dla Ciebie, cała procedura potrafi być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Dokładamy wszystkich starań, aby okres od momentu wyceny do uruchomienia instalacji był jak najkrótszy.

  • Rekomendacje – Umożliwimy Ci nieodpłatną pomoc, aby sprecyzować, czy energia odnawialna jest dla Ciebie optymalnym wyborem.
  • Wizja Lokalna – Musimy zrealizować pełną ocenę terenu, aby upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Wykorzystując dane zebrane podczas konsultacji, nasi projektanci rozpoczną projektowanie układu fotowoltaicznego, aby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Uprawnienia – W tym etapie wymagana będzie szczypta wytrwałości. Otrzymanie niezbędnych uprawnień nie jest do końca zależne od nas, natomiast zawsze przykładamy starań, by trwało to jak najkrócej.
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to zwykle zaledwie kilka dni.
  • Darmowa Energia – Po zamontowaniu układu energii odnawialnej można od razu zacząć oszczędzać przy niewielkich bądź żadnych wydatkach utrzymania.

Przed wykonaniem planu projektu potrzebna będzie jeszcze wizytacja na miejscu, by zdobyć wszelkie niezbędne informacje, których nie sposób sprecyzować w rozmowie telefonicznej.

Oględziny na miejscu są konieczne przed wykonaniem projektu instalacji słonecznej. Żeby móc ocenić układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w planowanym miejscu instalacji, kąt a także kierunek nachylenia dachu oraz jego profil.

Nim będziemy umieli przedstawić Ci konkretną ofertę, stwierdzimy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku i warunków.

Na ofertę złoży się gruntowna ocena wydajności i oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji a także już konkretna wycena wraz z rozplanowaniem koniecznych robót do sfinalizowania.

Budowa każdego dachu, jego kształt, orientacja i materiał są unikalne, dlatego system musi zostać opracowany przed jego instalacją.

Dodatkowo poznajemy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Układ fotowoltaiczny będzie opracowany przez najsolidniejszych ekspertów od fotowoltaiki tak, by gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W konkretnych przypadkach niezbędne może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zbudowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Dopełnienie dokumentacji na takie zezwolenie jest ustalone już we wczesnym projekcie instalacji, więc inwestor nie musi się nim zajmować.

Mamy za sobą już tyle instalacji i przypadków uzyskiwania uprawnień, że okres niezbędny na ich otrzymanie jest realnie minimalny.

Instalacja układu

Niezbędnym elementem przed samym montażem jest solidna metoda transportu paneli na dach obiektu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, bądź wózków widłowych, jednak najczęściej wystarczy drabina bądź nieskomplikowane rusztowanie.

Dalej nieodzowne są szyny oraz uchwyty, by należycie zabezpieczyć panele na dachu.

Istotnym momentem jest poprawne złącze paneli właściwymi przewodami, tak aby prąd płynął w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

To faktycznie wymusza trochę matematyki, aby skoordynować obwody i zmaksymalizować efektywność układu.

Do falownika również potrzebne będzie poprowadzenie przewodów z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie całego układu w konkretnym działaniu.

Konserwacja

Ze względu na swoją strukturę oraz montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest konieczny.

Powinny być oczyszczane oraz sprawdzane co pewien czas, prawdopodobnie jeden bądź dwa razy w roku, w zależności od aury.

Możesz to wykonać samodzielnie ewentualnie skorzystać z naszych usług w zakresie konserwacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Łomianki to nadzwyczaj łatwy proces, który pozwala Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy.

Zajmiemy się wszystkim od wstępnego pomysłu, przez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją prywatną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Poradzimy Ci przy jakiejkolwiek wątpliwości oraz problemie zaraz po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.