Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Łomża | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Łomży to zespół specjalistów w branży energetyki słonecznej, którzy realizują instalacje dopasowane do specjalnych potrzeb klienta.

Możesz zaufać naszemu zespołowi, który ułatwi Ci odszukać idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w aspekcie energii solarnej.

MK Fotowoltaika daje lokalnym odbiorcom znakomitej jakości system energii słonecznej, który dopełnia wszelkie wskazania projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii słonecznej modyfikują rynek energetyczny oraz gwałtownie stają się wyjątkowo upragnioną nowością technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Budowa paneli fotowoltaicznych to pojedyncza inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest nieznaczna. Nadzorujemy energię magazynowaną przez Twój system, aby upewnić się, iż wytwarza on właściwą liczbę KWh.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest marką godną zaufania, która proponuje wysokiej klasy panele solarne objęte długoterminową gwarancją. Nie odnajdziesz innej firmy o takim samym poziomie skuteczności, rzetelności i obsługi.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza kompetencja z obszaru fotowoltaiki i doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem zespołu, dopomogą nam dostarczyć wyższą wartość dla naszych kontrahentów.

Oferujemy pełen wachlarz rozwiązań oraz usług w zakresie energii solarnej, w tym układy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, układy przechowywania energii i same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i domowych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy w projektowaniu oraz instalacji systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Panele fotowoltaiczne są optymalnym sposobem na zminimalizowanie kosztów energii oraz wdrożenie niekonwencjonalnych rozwiązań energetycznych.

Oszczędność pieniędzy

Firma MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy instytucjom i jednostkom indywidualnym w otrzymaniu dofinansowania na przygotowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel będzie potrzebować precyzyjnych informacji zużycia prądu, by przeanalizować Twoje bieżące koszty i pomóc przedstawić Ci nowy sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazyn Energii

Układy przechowywania energii pomagają naszym kontrahentom znacznie obniżyć koszty energii. Energia odnawialna i układy przechowywania energii to przyszłościowe rozwiązania. Mogą one drastycznie zredukować comiesięczne rachunki za energię.

Znakomity Personel

Firma świadczy kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu czy firmy w Łomży

Czy masz już dosyć wysokich rachunków za energię? A może planujesz zainwestować w twój biznes, który będzie dostarczał zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi specjaliści z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w montowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii generowanej przez Twoją własną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych bądź gospodarczych może wydawać się zagmatwanym procesem dla części ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Staramy się to uczynić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Konsultacje – Damy Ci bezpłatną konsultację, aby zobaczyć, czy energia odnawialna jest dla Ciebie prawidłowym wyborem.
  • Wizyta – Potrzebna będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posiadłości, by zweryfikować i wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Projekt – Wykorzystując informacje zebrane podczas wizyty, nasi inżynierowie zainicjują przygotowywanie systemu fotowoltaicznego, aby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po otrzymaniu przez nasz personel stosownych pozwoleń, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby skrócić okres oczekiwania oraz wykonać instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Gdy wszelakie procedury zostały dokończone, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego lokalu, na gruncie bądź obiekcie gospodarczym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli parę dni.
  • Darmowa Energia – System energii solarnej to znakomita inwestycja, która może przynieść Ci natychmiastowe korzyści finansowe i rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Istotna część analizy może być przeprowadzona online bądź przez telefon, natomiast aby rozumieć, z czym faktycznie mamy do czynienia, prawie zawsze musimy dotrzeć na miejsce oraz się rozejrzeć.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, prawdopodobnie nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednak odjedziemy wiedząc precyzyjnie, co trzeba zrobić, aby otrzymać najefektywniejszy system fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze pragniemy być przekonani, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz korzystna.

Na ofertę złoży się wnikliwa analiza efektywności i oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji jak również już konkretna ewaluacja wraz z zaplanowaniem oczekiwanych czynności do przeprowadzenia.

By montaż instalacji słonecznej przebiegał łatwo, projekt powinien być maksymalnie drobiazgowy, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, architektura i pokrycie.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Analizujemy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu oraz dbamy, by instalacja była estetyczna.

Wszystko rozplanowane jest przez personel kompetentnych projektantów, którzy dbają o to, by system pozostał długotrwały i służył przez dziesiątki lat.

Do zrealizowania montażu instalacji słonecznej czasem może być obowiązkowe uprawnienie od władz miejscowości, w której nieruchomość się znajduje.

Kryteria dotyczące upoważnień odkrywamy już na etapie oceny, stąd nie ma żadnych niespodzianek, aczkolwiek musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji i sukcesów zdobywania pozwoleń, że okres niezbędny na ich uzyskanie jest możliwie mały.

Instalacja systemu

Wstępnym etapem podczas montażu jest zagwarantowanie bezpośredniego dostępu na dach obiektu.

Przeważnie jest to drabina bądź dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Rozpoczniemy montaż okuć, później ustawimy szyny, a wtedy zabezpieczymy też panele.

Ważnym momentem jest poprawne złączenie paneli właściwymi przewodami, tak aby prąd przepływał w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Wymagana jest tutaj solidna kompetencja, by obwody były skoordynowane pod optymalną efektywność systemu.

Potrzebne będzie też poprowadzenie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system funkcjonuje, oraz przetestujemy wszystko, by upewnić się, że wszystko perfekcyjnie współgra.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją strukturę i montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest konieczny.

Jedyną rzeczą, zależną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz bądź 2 razy do roku.

Samą usługę oczyszczania paneli fotowoltaicznych możesz wykonać sam bądź zatrudniając spółkę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Łomża zamontowanie systemu fotowoltaicznego dla Twojego budynku jest bezbolesne i zyskowne.

W naszej kwestii leży pełen projekt i inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zrealizowanie instalacji słonecznej.

Zadzwoń bądź wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją naturalną oraz odnawialną energię będziesz mógł produkować już w przeciągu paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Dopomożemy Ci przy każdorazowej wątpliwości oraz problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.