Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Lubartów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Firma MK Fotowoltaika z Lubartowa świadczy całościowe rozwiązania w zakresie energii solarnej na obszarze województwa lubelskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które pasuje do Twoich potrzeb i budżetu.

Współpracując z firmą MK Fotowoltaika, odkryjesz system energii odnawialnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia odnawialna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Układy prędko stają się jedną z najbardziej popularnych nowości technologicznych w kraju.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są szczególnie proste w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowocześniejszej metodzie nadzorowania, potrafimy stwierdzić, ile energii elektrycznej wytworzył Twój system. To tak banalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z klasycznych źródeł energii na energię odnawialną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to znakomita propozycja dla Ciebie oraz Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz zapewniamy, że uzyskasz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na potwierdzenie owej tezy.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza szeroka wiedza nt fotowoltaiki w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu daje nam przewagę w bezpiecznym realizowaniu projektów wedle najwyższych wzorców, niezależnie od ich złożoności.

Specjalizujemy się w planowaniu i realizowaniu najnowszych technologii energetycznych, w tym systemów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie magazynowania energii oraz generowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza całościowych rozwiązań w zakresie komercyjnych systemów słonecznych.

Pomagamy konsumentom projektować i montować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej wzrasta, panele solarne są dostępniejsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii solarnej przedstawia się w jasnych barwach.

Oszczędność pieniędzy

MK Fotowoltaika jest profesjonalną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci pozyskać dofinansowanie po skończonym projekcie. Wszelkie nasze pomysły są przystosowane i zaplanowane tak, żeby pasowały do Twoich potrzeb. Mamy także dedykowany oddział, który chętnie zapewni odpowiedzi na wszelkie zapytania dotyczące naszych usług a także przeprowadzi ocenę oszczędności.

Magazyn Energii

Dla wielu organizacji nasze systemy magazynowania energii pomagają podwyższyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka przemianami klimatycznymi, będzie ona nieustannie stosowana w coraz szerszym stopniu.

Znakomity Personel

Opracowujemy i realizujemy dla naszych nabywców fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na maksymalną efektywność, stabilność i stylistykę. Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych i użytkowych.

Zamów panele słoneczne do domu bądź firmy w Lubartowie

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uwolnić się od wysokiego miesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w twój biznes, który będzie zyskowny przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Zobacz, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Jeśli zaangażujesz doświadczoną firmę fotowoltaiczną do projektowania oraz instalacji układu dla Twojego domu, możesz się cieszyć darmową energią już po kilku tygodniach.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Konsultacje – Umożliwimy Ci nieodpłatną pomoc, żeby stwierdzić, czy energia odnawialna jest dla Ciebie właściwym wyborem.
  • Wizyta – Konieczna będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posesji, żeby zweryfikować i wziąć pod uwagę każdy element mogący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Plan – Nasi inżynierowie przystąpią do projektowania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Przed przygotowaniem budowy trzeba uzyskać niezbędne zezwolenia – tym także się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, ale dołożymy wszystkich starań, żeby był on jak najkrótszy
  • Montaż – Po ustaleniu oraz ustanowieniu wszelkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Kompletny montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii solarnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy minimalnych bądź żadnych kosztach renowacji.

Znaczna część oceny może być wykonana online bądź przez telefon, ale żeby rozumieć, z czym rzeczywiście mamy do czynienia, niemal zawsze musimy przybyć na miejsce oraz się rozejrzeć.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, możliwe nawet spierać się ze sobą trochę, jednak odjedziemy rozumiejąc szczegółowo, co trzeba zrobić, żeby otrzymać najefektywniejszy system fotowoltaiczny.

Zanim będziemy potrafili przedstawić Ci konkretną ofertę, zweryfikujemy zasadność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku i warunków.

Poza samą wyceną instalacji słonecznej przygotujemy prezentację realnych oszczędności na kolejne lata, a także kompletną specyfikację techniczną a także plan działania krok po kroku.

Musimy też zweryfikować dokładnie wszelkie parametry dachu, takie jak rozmieszczenie, materiał bądź kształt, żeby wykonać optymalny plan pod instalację.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Sprawdzamy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu oraz pamiętamy, żeby instalacja była estetyczna.

Przykładamy wszystkich starań, żeby plan był maksymalnie optymalny dla danego przypadku oraz mógł służyć właścicielowi przez długotrwałe lata po montażu bez zbędnych zmian bądź napraw.

W określonych przypadkach potrzebne może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na zrealizowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Szczegóły dotyczące takich pozwoleń są już wykazywane przy planowaniu instalacji, zatem nie przedstawiają one dla nas żadnego zaskoczenia.

Mamy za sobą już tyle instalacji i przykładów pozyskiwania uprawnień, że czas konieczny na ich otrzymanie jest realnie mały.

Instalacja układu

Panele słoneczne oraz personel potrzebują mieć zapewniony niezawodny transport z parteru na wysokość dachu.

Aby to uzyskać konieczna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika bądź żurawia.

Zaczniemy montaż okuć, później ustawimy szyny, i wówczas zabezpieczymy same panele.

Łączenie paneli kablami w maksymalnie optymalny sposób to nowy etap w realizacji projektu.

To naprawdę wymaga nieco matematyki, żeby skoordynować obwody i zmaksymalizować efektywność układu.

Do falownika też potrzebne będzie poprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz ekspert ds. fotowoltaiki.

Ostatnie kroki to integracja wszelkich urządzeń oraz dokładne testy działania kompletnej instalacji, tak żeby plan produkcji energii założony w projekcie był w pełni wykonywany.

Co z konserwacją?

Trwała struktura paneli sprawia, że nie musimy się martwić o trudną konserwację.

Zaleca się jednak, żeby panele słoneczne czyścić przynajmniej raz w roku, żeby utrzymywały maksymalną efektywność.

Czy wykonasz to przy pomocy usług profesjonalnej firmy czy osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować ostrożność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Ogromnie istotne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, zatem jako MK Fotowoltaika Lubartów zadbamy o proste oraz zyskowne przeprowadzenie instalacji.

W naszej kwestii leży kompletny plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a także wykonanie instalacji słonecznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją własną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy zawsze poradą, więc jeśli będziesz mieć dowolne zapytania lub problemy, jesteśmy do dyspozycji.