Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Lubin | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Lubina to zespół fachowców w dziedzinie energii solarnej, którzy budują instalacje dopasowane do poszczególnych potrzeb klienta.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu taniego, dostosowanego do potrzeb odbiorcy rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

MK Fotowoltaika przynosi lokalnym nabywcom wysokiej jakości system energii solarnej, który wypełnia wszelkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia słoneczna to prędko rozwijająca się sfera, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj proste w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest nieznaczna. Monitorujemy energię gromadzoną przez Twój system, aby upewnić się, iż produkuje on optymalną liczbę KWh.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z konwencjonalnych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest spółką godną zaufania, która proponuje najwyższej jakości panele słoneczne objęte długoterminową gwarancją. Nie znajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie wydajności, solidności a także obsługi.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza wiedza z zakresu fotowoltaiki a także doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem personelu, dopomogą nam przynieść wyższą wartość dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w projektowaniu a także wdrażaniu najnowszych technik energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie przechowywania energii oraz produkowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika dostarcza kompletnych rozwiązań w zakresie komercyjnych układów słonecznych.

Budujemy układy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych a także przemysłowych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej rośnie, panele solarne są dostępniejsze a także bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii solarnej prezentuje się w jasnych barwach.

Ocena korzyści

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy firmom a także osobom prywatnym w zdobyciu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Nasz oddział będzie potrzebować precyzyjnych informacji zużycia prądu, by przeanalizować Twoje dotychczasowe wydatki a także pomóc przedstawić Ci nowatorski sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko rośnie dzięki efektywności a także oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia solarna a także układy przechowywania energii to perspektywiczne rozwiązania. Potrafią one znacznie ograniczyć comiesięczne rachunki za energię.

Znakomity Zespół

Spółka świadczy pełen zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych układach słonecznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku czy firmy w Lubinie

Czy masz już dość sporych rachunków za energię? A może pragniesz zainwestować w swój biznes, który będzie dostarczał zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi eksperci z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom albo firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Montowanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych lub przemysłowych potrafi wydawać się zagmatwanym procesem dla części ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć a także ograniczyć okres oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Rekomendacje – By zapoczątkować realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dzisiaj. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizja Terenowa – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie opisać szczegółowo warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu oraz dla samej skuteczności instalacji.
  • Plan – Czerpiąc z informacji zgromadzonych podczas konsultacji, nasi projektanci przystąpią do planowania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Po otrzymaniu przez nasz zespół stosownych pozwoleń, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zredukować okres oczekiwania a także wykonać instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Gdy wszelakie procedury zostały dopełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie lub obiekcie gospodarczym. Z reguły trwa to nie dłużej niż parę dni.
  • Oszczędność – Po zamontowaniu układu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy małych lub żadnych kosztach na utrzymanie.

Większość potrzebnych informacji do wyceny potrafimy uzyskać przez telefon bądź zdalnie, ale wymagana będzie też wizyta na miejscu i oględziny lokalne.

Będziemy patrzeć w górę, pokazywać na rzeczy, drapać się po głowach, możliwe nawet spierać się ze sobą trochę, jednakże odjedziemy rozumiejąc szczegółowo, co trzeba zrobić, aby otrzymać najskuteczniejszy system fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z układu fotowoltaicznego a także będzie on korzystny ekonomicznie, opiszemy Ci całościową propozycję.

Na propozycję złoży się drobiazgowa ocena efektywności a także oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji oraz już dokładna ewaluacja wraz z rozplanowaniem niezbędnych czynności do zrealizowania.

Do projektu nieodzowne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i architektury. Wszystko po to, by projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Dodatkowo oceniamy też zaciemnienie jakie zachodzi w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Układ fotowoltaiczny będzie skonstruowany przez najsolidniejszych fachowców od fotowoltaiki tak, by gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zainstalowania układu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane pozwolenie samorządowe.

Nie jest to dla nas przeszkodą, albowiem zapoznajemy się z wymaganiami już we wczesnym projekcie instalacji i przygotowujemy stosowne dokumenty.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak poprawić proces uzyskiwania pozwoleń, dlatego jesteś w odpowiednich rękach.

Montaż instalacji

Na początek tworzymy bezpieczną trasę z ziemi na Twój dach.

Najczęściej jest to drabina bądź dwie drabiny, ale w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Zainicjujemy montaż okuć, następnie ustawimy szyny, a następnie ubezpieczymy też panele.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to nowy moment w realizacji planu.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdolny do czerpania najwięcej korzyści z energii odnawialnej.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji słonecznych scali przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Ostatnie kroki to integracja wszystkich urządzeń i całkowite testy działania kompletnej instalacji, tak aby plan produkcji energii ustanowiony w projekcie był w pełni wykonywany.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie posiadają dynamicznych części i wymagają bardzo ograniczonej konserwacji.

Sugeruje się jednak, by panele fotowoltaiczne czyścić choć raz w roku, by zachowywały optymalną efektywność.

Czyszczenie ponadto można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Lubin to bardzo przystępny proces, który umożliwi Ci zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Zajmiemy się wszystkim od wstępnego szkicu, przez specyfikację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Zadzwoń bądź wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją domową i odnawialną energię będziesz mógł generować już w ciągu paru tygodni.

Nie niepokój się też o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z potencjalnymi przyszłymi problemami z instalacją. Jeżeli zrealizowałeś instalację u nas, niezmiennie będziemy w stanie Ci dopomóc.