Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Lublin | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Oddział MK Fotowoltaika z Lublina jest po to, aby Ci pomóc. Jesteśmy marką zajmującą się energią solarną, która od lat prowadzi działalność na obszarze województwa lubelskiego.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Jesteśmy specjalistami w instalacji systemów energii solarnej a także jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz albo zadzwoń i zdobądź darmową wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja systemu energii solarnej w Twoim lokalu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia solarna to gwałtownie rozszerzająca się dziedzina, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niesłychanie łatwe w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest symboliczna. Kontrolujemy energię magazynowaną przez Twój system, aby upewnić się, że generuje on prawidłową ilość KWh.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to świetna opcja dla Ciebie a także Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz zaręczamy, że uzyskasz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie tej tezy.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję i doświadczenie konieczne do tego, aby Twój projekt został zrealizowany zgodnie z najwyższymi standardami.

Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań a także usług w obrębie energii słonecznej, w tym układy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, układy magazynowania energii , a także same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze komercyjnych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy w planowaniu a także budowie systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc zmniejszyć koszty energii oraz równolegle podwyższyć efektywność. Jest to doskonała wiadomość dla spółek zarówno większych jak i niewielkich.

Oszczędność pieniędzy

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci otrzymać pieniądze i informację, jak tego dokonać. Nasz oddział jest jednocześnie gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności i przemyśleć wszelakie opcje.

Gromadzenie Energii

Dla wielu organizacji nasze układy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia solarna i układy magazynowania energii to perspektywiczne rozwiązania. Mogą one drastycznie zmniejszyć miesięczne rachunki za energię.

Kompetencje personelu

Projektujemy i realizujemy fotowoltaiczne układy energetyczne dla naszych klientów. Nasze projekty i instalacje są skoncentrowane na optymalnej wydajności, trwałości oraz stylistyce. Umożliwiamy kompletny monitoring wydajności, usługi projektowe i montażowe.

Zamów panele solarne do budynku lub instytucji w Lublinie

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uwolnić się od wysokiego comiesięcznego rachunku za energię, czy zainwestować w swój biznes, który będzie zyskowny przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii uzyskiwanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Jeśli zaangażujesz kompetentną firmę fotowoltaiczną do projektowania a także instalacji systemu dla Twojego budynku, możesz się cieszyć darmową energią już po paru tygodniach.

Dokładamy wszystkich starań, aby okres od momentu oceny do uruchomienia instalacji był jak najkrótszy.

  • Wycena – Zagwarantujemy Ci darmową poradę, aby zobaczyć, czy energia solarna jest dla Ciebie właściwym wyborem.
  • Wizja Terenowa – Potrzebujemy przeprowadzić kompletną analizę terenu, aby upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Plan – Nasi inżynierowie wykorzystają dane pozyskane podczas Twojej konsultacji, aby rozpocząć planowanie systemu fotowoltaicznego.
  • Uprawnienia – W tym kroku wymagana będzie szczypta cierpliwości. Otrzymanie potrzebnych pozwoleń nie jest do końca zależne od nas, niemniej zawsze dokładamy starań, by trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Gdy wszelakie procedury zostały dokończone, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego domu, na gruncie czy obiekcie gospodarczym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli parę dni.
  • Oszczędność – Po zainstalowaniu systemu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy niskich czy żadnych wydatkach na utrzymanie.

Znacząca część oceny może być zrealizowana online lub przez telefon, jednakże aby rozumieć, z czym naprawdę mamy do czynienia, prawie zawsze potrzebujemy przybyć na miejsce oraz się rozejrzeć.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod uwagę m.in. kąt pochylenia dachu, ukształtowanie dachu, kierunek pochylenia, stopień zaciemnienia i inne czynniki wpływające na parametry instalacji.

Nim będziemy potrafili przedstawić Ci konkretną propozycję, stwierdzimy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku i warunków.

Na propozycję złoży się drobiazgowa ocena wydajności i oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji jak również już dokładna ewaluacja wraz z zaplanowaniem koniecznych prac do przeprowadzenia.

Architektura każdego dachu, jego rozmiar, orientacja i materiał są unikalne, stąd system potrzebuje zostać opracowany przed jego instalacją.

Ponadto badamy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Systemy te są zbudowane tak, aby służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest opracowany oraz zaakceptowany przez doświadczonego instalatora.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zainstalowania systemu słonecznego na dachu może być wymagane pozwolenie lokalne.

Dopełnienie dokumentacji na takie zezwolenie jest opracowane już we wczesnym projekcie instalacji, więc inwestor nie musi się nim przejmować.

Możemy zdecydowanie stwierdzić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja systemu

Panele fotowoltaiczne oraz zespół potrzebują mieć zagwarantowany stabilny transport z dołu na wysokość dachu.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania bądź też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od warunków.

Zaczniemy montaż okuć, następnie zestawimy szyny, i następnie ubezpieczymy też panele.

Po ułożeniu paneli następnym etapem będzie ich integracja oraz złączenie kablami.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie tworzyć obwód gotowy do czerpania najwięcej korzyści z energii słonecznej.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk przeprowadzi kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz przetestowanie kompletnego systemu w realnym działaniu.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie posiadają ruchomych części oraz wymagają bardzo symbolicznej pielęgnacji.

Dla generowania najlepszych rezultatów można oczyszczać panele 2 razy do roku oraz wykonać pomiar efektywności.

Czy wykonasz to przy pomocy usług fachowej firmy lub osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować ostrożność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Lublin zamontowanie systemu słonecznego dla Twojego budynku jest bezbolesne i rentowne.

Nasze kompleksowe podejście przeprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, budowę i podłączenie.

Zadzwoń lub wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją naturalną oraz odnawialną energię będziesz mógł wytwarzać już w przeciągu paru tygodni.

Po wykonaniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, więc jeśli będziesz mieć jakieś zapytania czy problemy, jesteśmy do dyspozycji.