Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Lubliniec | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika, wiodąca spółka z gałęzi energii słonecznej w Lublińcu, jest tutaj, żeby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach słonecznych i dokładamy wszelkich starań, by dostarczane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc Ci uzyskać układ energii słonecznej zainstalowany w Twoim lokalu bądź firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy solarne to gwałtownie rozwijający się rynek, który staje się szczególnie poszukiwaną nowinką technologiczną w regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Panele fotowoltaiczne są świetną inwestycją dla wielu osób. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest nieznaczna. Nadzorujemy energię magazynowaną przez Twój układ, by upewnić się, iż wytwarza on odpowiednią ilość KWh.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Rozumiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz efektywne, produktywne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza wiedza z obszaru fotowoltaiki a także doświadczenie, w powiązaniu z profesjonalizmem personelu, dopomogą nam przynieść większą wartość dla naszych nabywców.

Oferujemy różnorodny repertuar rozwiązań a także usług w obszarze energii solarnej, w tym systemy zasilania energią solarną podłączone do sieci, systemy magazynowania energii , a także same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

Gwarantujemy kompletne rozwiązania dla domowych a także komercyjnych układów fotowoltaicznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Pomogliśmy wielu komercyjnym konsumentom z różnych branż w zaplanowaniu systemu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Dzięki panelom słonecznym instytucje mogą zmniejszyć koszty energii a także zastosować nieszablonowe rozwiązania energetyczne.

Ocena korzyści

MK Fotowoltaika jest doświadczoną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci otrzymać dofinansowanie po wykonanym projekcie. Wszystkie nasze plany są dopasowane a także zaplanowane tak, by pasowały do Twoich potrzeb. Mamy także dedykowany zespół, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące naszych usług i przeprowadzi ocenę oszczędności.

Magazynowanie Energii

Systemy przechowywania energii pomagają powiększyć wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia solarna a także systemy magazynowania energii są przyszłością uzyskiwania energii. Mogą one znacznie obniżyć miesięczne rachunki za energię a także na dłuższą metę zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Zespół Profesjonalistów

Projektujemy a także realizujemy fotowoltaiczne systemy energetyczne dla naszych kontrahentów. Nasze projekty a także instalacje są skoncentrowane na maksymalnej wydajności, wytrzymałości i estetyce. Zapewniamy całościowy monitoring wydajności, usługi projektowe a także instalacyjne.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku bądź instytucji w Lublińcu

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem a także zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii uzyskiwanej przez Twoją osobistą elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Jeżeli zatrudnisz doświadczoną firmę fotowoltaiczną do planowania a także instalacji systemu dla Twojego budynku, możesz się napawać darmową energią już po paru tygodniach.

Naszym zadaniem jest sprawienie, by zrealizowanie instalacji było tak łatwe i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Nasi doradcy będą w stanie stwierdzić, czy energia uzyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa właściwa w zależności od Państwa lokalizacji a także potrzeb.
  • Wizyta – Konieczna będzie bezpośrednia wizytacja na terenie posesji, żeby oszacować a także wziąć pod uwagę każdy element mogący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Projekt – Przeglądając dane zebrane podczas wizyty, nasi projektanci zainicjują przygotowywanie systemu fotowoltaicznego, by zmaksymalizować produkcję energii.
  • Uprawnienia – W tym kroku wymagana będzie szczypta wytrwałości. Zorganizowanie koniecznych pozwoleń nie jest do końca uzależnione od nas, jednak zawsze przykładamy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do podjęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu czy instytucji, możemy przystąpić do działania. Od podjęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej aniżeli 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – System energii solarnej to wyjątkowa inwestycja, która może dać Ci szybkie korzyści pieniężne a także rozwiązania łagodne dla środowiska.

Większość koniecznych danych do oceny potrafimy otrzymać przez telefon bądź zdalnie, jednak wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Będąc na miejscu możemy bezpośrednio oszacować stan dachu, zaciemnienie, kierunek jak również kąt pochylenia dachu. Wszystkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Zanim będziemy umieli zaprezentować Ci konkretną ofertę, stwierdzimy zasadność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku a także warunków.

W ofercie zawrzemy wycenę instalacji, prognozy wydajności, specyfikację systemu jak również umowę o przekroju prac.

Struktura każdego dachu, jego kształt, orientacja a także materiał są unikatowe, stąd układ musi zostać zaplanowany przed jego instalacją.

Bierzemy dodatkowo pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także estetykę.

Systemy te są przygotowane tak, by służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest zaplanowany i zatwierdzony przez sprawdzonego instalatora.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zamontowania systemu słonecznego na dachu może być wymagane zezwolenie samorządowe.

Oczekiwania dotyczące pozwoleń ustalamy już na etapie analizy, stąd nie ma żadnych niespodzianek, niemniej musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przykładów pozyskiwania zezwoleń, że okres niezbędny na ich pozyskanie jest możliwie minimalny.

Instalacja systemu

Na początek składamy pewną trasę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, lub wózków widłowych, natomiast najczęściej wystarczy drabina bądź proste rusztowanie.

Zanim zainstalujemy też panele, nieodzowne będą klemy, kątowniki i uchwyty, żeby kompletna konstrukcja była trwała i bezpieczna.

Łączenie paneli kablami w maksymalnie optymalny sposób to następny etap w realizacji projektu.

Nasz zespół dba o to, żeby układ działał maksymalnie produktywnie tworząc zsynchronizowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Do falownika dodatkowo potrzebne będzie pociągnięcie przewodów z dachu, czym zajmie się nasz fachowiec ds. fotowoltaiki.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie stwierdzić, czy całość działa zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie mają dynamicznych części i wymagają bardzo delikatnej pielęgnacji.

Jedyną czynnością, zależną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz czy 2 razy do roku.

Czy wykonasz to przy pomocy usług fachowej firmy lub osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować ostrożność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Niezwykle ważne są dla nas Twoje korzyści i oszczędności, więc jako MK Fotowoltaika Lubliniec zadbamy o nieskomplikowane i zyskowne wykonanie instalacji.

W naszej kwestii leży kompletny projekt i inżynieria przedsięwzięcia, a także zbudowanie instalacji fotowoltaicznej.

Aby móc cieszyć się swoją osobistą, samodzielną fabryką czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Pomożemy Ci przy wszelkiej wątpliwości i problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.