Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Łuków | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Zespół MK Fotowoltaika z Łukowa jest po to, aby Ci pomóc. Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która od lat prowadzi działalność na obszarze województwa lubelskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu osiągalnego, dopasowanego do potrzeb odbiorcy rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc uczynić Twój dom bądź firmę bardziej niezależną. Panele solarne są znakomitym sposobem na produkowanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a ponadto łatwym sposobem na bycie przyjaznym dla środowiska.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii fotowoltaicznej to nowoczesny oraz stabilny sposób na spożytkowanie promieni słonecznych. Panele słoneczne dostarczają czystą energię dla Twojego domu, a ponadto ograniczają comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Nasi kontrahenci nie muszą się niepokoić o konserwację swoich układów domowych, bowiem nadzorujemy KWh, które układ wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię przyswajaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, niesamowicie produktywne panele fotowoltaiczne objęte długookresową gwarancją.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem ekspertów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz każdego projektu, którego się podejmujemy.

Nasi inżynierowie zastosują najnowsze technologie, aby zestawić układ paneli fotowoltaicznych oraz wspomóc Twój budynek czystą i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak i domowych układów fotowoltaicznych.

Pomagamy w organizowaniu a także instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Panele słoneczne mogą pomóc obniżyć koszty energii i równocześnie podnieść wydajność. Jest to świetna wiadomość dla spółek zarówno większych jak i małych.

Analiza korzyści

Firma MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy instytucjom oraz jednostkom prywatnym w pozyskaniu dofinansowania na przygotowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół będzie potrzebować szczegółowych informacji użycia prądu, aby przeanalizować Twoje dotychczasowe wydatki oraz pomóc przedstawić Ci nowoczesny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Przechowywanie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko rośnie dzięki wydajności oraz oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz układ przechowywania energii. Energia słoneczna posiada mnóstwo zalet. Jest przyjazna dla środowiska, nie produkuje szkodliwych emisji a także jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Zespół Ekspertów

Przygotowujemy oraz realizujemy słoneczne układy energetyczne dla naszych klientów. Nasze projekty oraz instalacje są skoncentrowane na perfekcyjnej wydajności, wytrzymałości i stylistyce. Dostarczamy kompleksowy monitoring wydajności, usługi projektowe oraz instalacyjne.

Zamów panele słoneczne do domu bądź firmy w Łukowie

Czy masz już dosyć znacznych rachunków za energię? A może pragniesz zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi fachowcy z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w montowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii wytwarzanej przez Twoją własną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego lub mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga niemniej wiedzy oraz sprawnego zaplanowania.

Dokładamy każdych starań, aby czas od momentu oceny do uruchomienia instalacji był jak najkrótszy.

  • Wycena – Aby rozpocząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dzisiaj, a my ustalimy, czy energia solarna jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizyta – Będziemy musieli sprawdzić Państwa dom oraz zweryfikować parametry instalacji w sposób maksymalnie dokładny.
  • Plan – Zebraliśmy już wszystkie dane, których wymagamy, aby rozumieć, ile energii wykorzystujesz w ciągu miesiąca. Nasi inżynierowie zaplanują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – W tym etapie wymagana będzie odrobina wytrwałości. Zdobycie niezbędnych uprawnień nie jest do końca zależne od nas, niemniej zawsze przykładamy starań, by trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Po uregulowaniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to zwykle jedynie kilka dni.
  • Darmowa Energia – Po zamontowaniu układu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy minimalnych lub żadnych wydatkach utrzymania.

Przed sporządzeniem planu projektu konieczna będzie jeszcze wizytacja na miejscu, by uzyskać wszelkie niezbędne informacje, których nie sposób oszacować w rozmowie telefonicznej.

Będziemy patrzeć w górę, pokazywać na rzeczy, drapać się po głowach, prawdopodobnie nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednakże odjedziemy rozumiejąc dokładnie, co trzeba zrobić, aby uzyskać najwydajniejszy układ fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z układu słonecznego oraz będzie on uzasadniony ekonomicznie, opiszemy Ci kompleksową propozycję.

Na propozycję złoży się precyzyjna analiza wydajności oraz oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji jak również już konkretna ewaluacja wespół z zaplanowaniem niezbędnych prac do ukończenia.

Potrzebujemy też sprawdzić dokładnie wszelkie parametry dachu, takie jak rozmieszczenie, materiał bądź kształt, aby sporządzić idealny projekt pod instalację.

Bierzemy także pod uwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz stylistykę.

Układy te są zrealizowane tak, aby służyły przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest opracowany i potwierdzony przez doświadczonego instalatora.

Do przeprowadzenia montażu instalacji słonecznej czasem może być nieuniknione pozwolenie od władz miasta, w której nieruchomość się znajduje.

Uzupełnienie dokumentacji na takie upoważnienie jest rozplanowane już we wczesnym planie instalacji, więc inwestor nie musi się nim interesować.

Mamy za sobą już tyle instalacji oraz sukcesów otrzymywania zezwoleń, że czas niezbędny na ich pozyskanie jest możliwie niewielki.

Montaż instalacji

Niezbędnym elementem przed samym montażem jest solidna droga transportu paneli na dach domu.

Przeważnie jest to drabina bądź dwie drabiny, jednakże w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Później niezbędne są szyny i zaciski, by dobrze ubezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to nowy stopień w realizacji planu.

To naprawdę wymusza trochę matematyki, aby skoordynować obwody oraz zmaksymalizować wydajność układu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji fotowoltaicznych scali przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie ustalić, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Skomplikowana konserwacja paneli fotowoltaicznych nie jest pożądana, albowiem te zamontowane są na stałe.

Proponuje się jednak, by panele słoneczne czyścić przynajmniej raz w roku, by utrzymywały maksymalną wydajność.

Czy wykonasz to przy asyście usług profesjonalnej firmy lub osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować ostrożność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Łuków zainstalowanie układu słonecznego dla Twojego budynku jest bezbolesne oraz zyskowne.

W naszej kwestii leży kompletny projekt a także inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zrealizowanie instalacji słonecznej.

Zadzwoń bądź wypełnij formularz na stronie, a Twoją domową i odnawialną energię będziesz mógł wytwarzać już w przeciągu paru tygodni.

Nie zadręczaj się także o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z teoretycznymi przyszłymi problemami z instalacją. Jeśli wykonałeś instalację u nas, wciąż będziemy w stanie Ci pomóc.