Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Malbork | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne dla Twojej firmy i domu

Już od ponad 20-lat specjalizujemy się w branży fotowoltaicznej, co sprawia, że MK Fotowoltaika jest liderem wśród firm zajmujących się energią solarną na terenie Malborka i okolic.

Szybki i łatwy kontakt z naszymi wykonawcami sprawi, że jeszcze dziś wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

Dzięki współpracy z nami, nasi klienci mogą pewnym krokiem wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z odnawialnej, ekologicznej oraz tańszej energii słonecznej.

PROFESJONALNY SERWIS

Nasi specjaliści opracowują nowoczesne i sprawne rozwiązania instalacyjne w celu zapewnienia najlepszej jakości montażu, umożliwiającego bardzo szybki zwrot kosztów całej inwestycji.

DOBRO WSPÓLNOTY

Unowocześnienie Malborka i okolic tak, by stały się obszarem przyjaznym środowisku, zorientowanym na odnawialne źródła energii to właśnie nasz cel. Pragniemy go osiągnąć skupiając uwagę na potrzebach społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w pozyskiwanie energii słonecznej umożliwia ogromne oszczędności finansowe. Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom i wycenom, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego, a także oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego biznesu

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele słoneczne także dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami wykonawcy, będący od ponad 20 lat lat w tej branży, zapewniają pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż. Dzięki tej kompleksowej obsłudze z możesz być spokojny o szybki zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Duża oszczędność

Proces pozyskiwania energii słonecznej jest niedrogi. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalne do kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne nastąpi już po 5-7 latach. Nadal masz wątpliwości? Zadzwoń koniecznie i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Nowoczesne systemy fotowoltaiczne w praktyce nie potrzebują dodatkowej obsługi. Działają przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na lata i obsługę doświadczonych fachowców, mających 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Korzyści z energii solarnej

Energia słoneczna stanowi odnawialne i ekologiczne źródło energii. Obecnie wdrażanie ekologicznych inwestycji jest o wiele mniej skomplikowane niż było jeszcze do niedawna. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę o finansowo bardziej korzystne niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia dziś nie tylko ochronę środowiska, ale również duże oszczędności.

Mieszkasz lub pracujesz w Malborku lub okolicach? Jeszcze dziś masz okazję umówić się na bezpłatne konsultacje

MK Fotowoltaika istnieje po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt, zarówno do Twojego domu jak i do firmy.

Nas specjaliści wytłumaczą Ci w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Doradzamy w kwestiach energii – a nie sprzedajemy

Jesteśmy mocno zorientowani na Twoje potrzeby, dlatego projektujemy instalacje fotowoltaiczne, które skutecznie obniżą domowe koszty.

Bierzemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe oraz wszelkie ewentualne ograniczenia by zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie.

Doradcy w naszej firmie są wzorowo wyszkoleni i znają się na swoim fachu. Dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami. Naszym zadaniem jest zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Przykładamy ogromną wagę do Twoich indywidualnych preferencji. W związku z tym, każdy projektowany przez nasz firmę system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na zamówienie.

Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system pozyskiwania energii słonecznej, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Zdecydowanie niższy rachunek za energię
 • Uniezależnienie od dostaw prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Bezawaryjność systemów
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Niczym się nie martw. Uzgodnij z nami szczegóły a następnie czekaj na realizację.

Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie praktykujemy pod-zleceń żadnej części montażu. Regularnie informujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

 • Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w ustalonych terminach
 • Pracujemy tylko na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na zapewnieniu klientom z Malborka i okolic, usługi na najwyższym poziomie.

Wykonawcy wypełniają swoje zadania z największym profesjonalizmem oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Upewniamy się, że nasi klienci uzyskują stuprocentową satysfakcję z naszych usług. Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Malborka i okolic.

Zespół specjalistów opracowuje wydajne systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Doświadczasz okresowych przerw w dostawach prądu? Możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania.

Dzięki temu, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas bądź zadzwoń a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci również dokładnie na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

A może martwisz się o koszty? Bez obaw. Na szczęście możesz liczyć na dofinansowanie, jako że Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym faktem, musimy jako kraj ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem oraz naszą misją jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od energii czerpanej z tradycyjnych elektrowni.

Staramy się docierać do mieszkańców Malborka, ale również całego województwa pomorskiego.

Dlaczego? Jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczności tworząc otaczającą nas rzeczywistość bardziej przyjazną do życia.