Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Marki | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Spółka MK Fotowoltaika z Marek oferuje kompletne rozwiązania w obszarze energii słonecznej na obszarze województwa mazowieckiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Współdziałając z firmą MK Fotowoltaika, odnajdziesz system energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia odnawialna to gwałtownie rozszerzająca się branża, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są atrakcyjną inwestycją dla wielu osób. Nasze systemy fotowoltaiczne są łatwe w utrzymaniu, a my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych nabywców, aby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z konwencjonalnych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, niezwykle wydajne panele fotowoltaiczne objęte wieloletnią gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję oraz doświadczenie potrzebne do tego, aby Twój projekt został ukończony zgodnie z najwyższymi standardami.

Nasi inżynierowie wykorzystają najnowsze technologie, aby zestawić system paneli fotowoltaicznych oraz zasilić Twój dom naturalną i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

Zapewniamy kompletne rozwiązania dla domowych oraz komercyjnych systemów fotowoltaicznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż oraz uruchomienie.

Pomagamy nabywcom planować oraz budować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele słoneczne mogą pomóc zmniejszyć koszty energii i dodatkowo zwiększyć wydajność. Jest to doskonała wiadomość dla spółek zarówno dużych, jak również niewielkich.

Dofinansowanie

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze oraz wiedzę, jak tego dokonać. Nasz zespół jest również gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz przeanalizować wszelakie możliwości.

Magazynowanie Energii

Systemy przechowywania energii pomagają naszym klientom znacznie ograniczyć koszty energii. Energia solarna sama w sobie potrafi drastycznie zmniejszyć comiesięczne rachunki za energię. Systemy magazynowania energii potęgują te oszczędności, bowiem likwidują problem opłat za energię.

Zespół Specjalistów

Opracowujemy oraz wdrażamy dla naszych kontrahentów fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na optymalną wydajność, stabilność oraz stylistykę. Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, domowych oraz użytkowych.

Zamów panele słoneczne do domu bądź instytucji w Markach

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w montowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii generowanej przez Twoją własną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego albo mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga niemniej wiedzy oraz odpowiedniego zaplanowania.

Dokładamy każdych starań, aby okres od momentu weryfikacji do uruchomienia instalacji był jak najkrótszy.

  • Rekomendacje – Żeby zapoczątkować realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dzisiaj. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizyta – Potrzebna będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posesji, żeby ocenić oraz wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Plan – Nasi inżynierowie przystąpią do opracowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po uzyskaniu przez nasz personel stosownych pozwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej sile, aby ograniczyć okres oczekiwania i przeprowadzić instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do zapoczątkowania właściwej instalacji w Państwa budynku czy firmie, możemy przystąpić do działania. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla standardowej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, naturalnej energii oraz usamodzielnić się od prądu od sieci.

Poza wywiadem zdalnym czy telefonicznym zawsze również umawiamy się na wizytę u Państwa, żeby zweryfikować konkretnie możliwości oraz warunki do zamontowania instalacji.

Będąc na miejscu możemy precyzyjnie zweryfikować stan dachu, zaciemnienie, profil a także kąt nachylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Nim będziemy umieli przedstawić Ci konkretną ofertę, stwierdzimy sensowność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku oraz warunków.

W ofercie obejmiemy wycenę instalacji, prognozy wydajności, specyfikację układu a także umowę o charakterze prac.

Żeby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał gładko, plan powinien być maksymalnie szczegółowy, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, konstrukcja a także pokrycie.

Bierzemy ponadto pod rozwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz stylistykę.

Dokładamy wszystkich starań, aby plan był maksymalnie odpowiedni dla danego przypadku i mógł służyć posiadaczowi przez długie lata po montażu bez niepotrzebnych zmian lub napraw.

W niektórych przypadkach potrzebne może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zrealizowanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu czy gruncie.

Wymagania dotyczące upoważnień ustalamy już na etapie oceny, stąd nie ma żadnych niespodzianek, natomiast musi to zostać dopilnowane.

Możemy zdecydowanie powiedzieć, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż układu

Na początek składamy niezawodną drogę z ziemi na Twój dach.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania lub też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od realiów.

Nim zamontujemy też panele, potrzebne będą klemy, kątowniki a także klipsy, żeby cała budowla była solidna i bezpieczna.

Istotnym momentem jest właściwe połączenie paneli właściwymi przewodami, tak aby prąd przepływał w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

To naprawdę wymaga nieco matematyki, aby skoordynować obwody oraz zmaksymalizować wydajność układu.

Potrzebne będzie też poprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Podłączymy inwerter oraz kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system działa, i przetestujemy wszystko, aby upewnić się, że całość idealnie współgra.

Co z konserwacją?

Solidna architektura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Rekomenduje się jednak, żeby panele słoneczne czyścić chociaż raz w roku, żeby utrzymywały optymalną wydajność.

Oczyszczanie także można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Marki zamontowanie układu słonecznego dla Twojego budynku jest bezbolesne oraz dochodowe.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, ale także przygotowywanie i zdobywanie upoważnień, z czym ewidentnie także pomagamy.

Aby móc cieszyć się swoją prywatną, samowystarczalną wytwórnią czystej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy zawsze pomocą, zatem jeśli będziesz mieć jakiekolwiek zapytania czy problemy, jesteśmy do dyspozycji.