Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Międzyrzecz | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Zespół MK Fotowoltaika z Międzyrzecza jest po to, by Ci pomóc. Jesteśmy spółką zajmującą się energią solarną, która od lat utrzymuje działalność na terenie województwa lubuskiego.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Współdziałając z marką MK Fotowoltaika, odkryjesz układ energii odnawialnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia odnawialna jest najnowocześniejszą z długiej linii niezwykle pożądanych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj proste w utrzymaniu. Nasi klienci nie muszą się niepokoić o konserwację własnych układów domowych, albowiem nadzorujemy KWh, które układ wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię odnawialną to rozsądna inwestycja, która pozwoli Ci przyoszczędzić pieniądze oraz pomoże środowisku. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, wysoce efektywne panele fotowoltaiczne objęte długookresową gwarancją.

Darmowe rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję oraz doświadczenie niezbędne do tego, by Twój projekt został przygotowany zgodnie z najwyższymi wzorcami.

Specjalizujemy się w zakładaniu i realizowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów słonecznych związanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii , a także układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak również domowych układów fotowoltaicznych.

Tworzymy układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań komercyjnych oraz gospodarczych.

Panele fotowoltaiczne są idealnym sposobem na zmniejszenie kosztów energii i zaimplementowanie niekonwencjonalnych rozwiązań energetycznych.

Dofinansowanie

Spółka MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu instytucjom a także osobom prywatnym w pozyskiwaniu dofinansowania do zrealizowanej instalacji fotowoltaicznej. Wszelkie nasze pomysły są dostosowane oraz zaprojektowane tak, by pasowały do Twoich potrzeb. Mamy także dedykowany zespół, który chętnie zapewni odpowiedzi na jakiekolwiek zagadnienia dotyczące naszych usług a także przeprowadzi analizę oszczędności.

Skład Energii

Systemy magazynowania energii pomagają naszym konsumentom znacznie zredukować koszty energii. Energia odnawialna sama w sobie potrafi drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za energię. Systemy przechowywania energii podnoszą te oszczędności, gdyż likwidują temat opłat za energię.

Kompetencje personelu

Firma oferuje kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych oraz strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach fotowoltaicznych.

Zamów panele fotowoltaiczne do domu lub instytucji w Międzyrzeczu

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na bezpłatną poradę!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych czy gospodarczych potrafi wydawać się złożonym procesem dla części ludzi, jednak nie ma się czego obawiać.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć oraz skrócić okres oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Wycena – Zadzwoń do nas już dzisiaj, by podjąć rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizja Terenowa – Będziemy musieli sprawdzić Państwa lokal oraz oszacować parametry instalacji w sposób możliwie szczegółowy.
  • Plan – Nasi projektanci przystąpią do opracowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – W tym etapie wymagana będzie odrobina wytrwałości. Otrzymanie potrzebnych zezwoleń nie jest do końca uzależnione od nas, natomiast zawsze przykładamy starań, aby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Gdy wszystkie formalności zostały dokończone, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie czy obiekcie gospodarczym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli parę dni.
  • Darmowa Energia – Dzięki zamontowanemu systemowi energii solarnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niskich lub żadnych kosztach konserwacji.

Przed stworzeniem planu projektu wskazana będzie również wizyta na miejscu, aby otrzymać wszelkie potrzebne dane, których nie sposób sformułować w rozmowie telefonicznej.

Będąc na miejscu potrafimy bezpośrednio zweryfikować kształt dachu, zaciemnienie, profil i kąt nachylenia dachu. Wszelkie te elementy mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Zanim będziemy umieli zaprezentować Ci konkretną propozycję, sprawdzimy zasadność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku oraz warunków.

Dokument obejmować będzie dokładny obszar prac, wycenę, specyfikację układu a także zapowiedzi efektywności. Do oferty dołożona jest umowa na rozpoczęcie prac.

Do projektu potrzebne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i architektury. Wszystko po to, aby plan instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Dodatkowo poznajemy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

System fotowoltaiczny będzie zaprojektowany przez najlepszych specjalistów od fotowoltaiki tak, aby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W określonych przypadkach nieodzowne może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na przygotowanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu czy gruncie.

Nie jest to dla nas trudnością, albowiem zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym planie instalacji i przygotowujemy stosowne dokumenty.

Cały mechanizm zorganizowania pozwoleń nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo zmniejszamy okres oczekiwania.

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne oraz zespół potrzebują mieć zagwarantowany bezpieczny transport z ziemi na wysokość dachu.

Aby to zrobić potrzebna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika czy żurawia.

Później potrzebne są szyny i uchwyty, aby należycie ubezpieczyć panele na dachu.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi projektami, połączymy panele przewodami.

Nasz zespół dba o to, aby układ działał maksymalnie produktywnie tworząc skoordynowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Do falownika również potrzebne będzie poprowadzenie przewodów z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i sprawdzenie całego układu w rzeczywistym działaniu.

Co z konserwacją?

Stabilna architektura paneli sprawia, że nie musimy się martwić o trudną konserwację.

Jedyną czynnością, uzależnioną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz czy 2 razy do roku.

Czyszczenie także można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Niesamowicie ważne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, więc jako MK Fotowoltaika Międzyrzecz zadbamy o proste i zyskowne sfinalizowanie instalacji.

Nasze kompletne podejście przeprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, budowę oraz podłączenie.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją własną i odnawialną energię będziesz mógł wytwarzać już w ciągu paru tygodni.

Nie niepokój się także o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z potencjalnymi przyszłymi problemami z instalacją. Jeśli zrealizowałeś instalację u nas, wciąż będziemy w stanie Ci dopomóc.