Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Mielec | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli jesteś zaintrygowany energią solarną i szukasz odpowiedniej obsługi, która dostarczy Ci najskuteczniejszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Mielca.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania systemu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój lokal bądź firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są świetnym sposobem na wytwarzanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także dobrym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Systemy energii słonecznej to nowoczesny oraz praktyczny sposób na zagospodarowanie promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne dostarczają czystą energię dla Twojego lokalu, a także zmniejszają miesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są szczególnie proste w utrzymaniu. Nasze układy fotowoltaiczne są łatwe w utrzymaniu, natomiast my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych nabywców, by zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię przyswajaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednak nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. MK Fotowoltaika łączy uczciwość oraz efektywność z długoterminową gwarancją. Wybierając nas, wiesz, że zyskasz najodpowiedniejsze panele dla Twojego domu.

Darmowe konsultacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie potrzebne do tego, by Twój projekt został zrealizowany zgodnie z największymi standardami.

Proponujemy szeroki repertuar rozwiązań i usług w obrębie energii solarnej, w tym układy zasilania energią odnawialną podłączone do sieci, układy magazynowania energii i same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak również prywatnych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy w projektowaniu i budowie systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej wzrasta, panele fotowoltaiczne są dostępniejsze oraz bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii solarnej prezentuje się w ciepłych barwach.

Analiza korzyści

Marka MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu spółkom a także osobom indywidualnym w uzyskiwaniu dofinansowania do wykonanej instalacji fotowoltaicznej. Nasz personel przygotował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim opcjom oraz zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Przechowywanie Energii

Systemy magazynowania energii pomagają naszym konsumentom wyraźnie obniżyć koszty energii. Energia słoneczna ma wiele korzyści. Jest przyjazna dla otoczenia, nie produkuje szkodliwych emisji i jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Kompetencje personelu

Kompletny zakres usług w sferze fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej oraz strukturalnej, projektowania oraz montażu; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach fotowoltaicznych na terenie Mielca i całego województwa podkarpackiego.

Zamów panele fotowoltaiczne do domu bądź firmy w Mielcu

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Gdy zaangażujesz specjalistyczną firmę do opracowania oraz zamontowania systemu dla Ciebie, całkowita procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć oraz ograniczyć okres oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Konsultacje – Nasi fachowcy będą w stanie stwierdzić, czy energia uzyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa optymalna w zależności od Państwa lokalizacji oraz zapotrzebowania.
  • Wizja Lokalna – Musimy przeprowadzić pełną analizę terenu, by upewnić się, że każdy element został wzięty pod rozwagę.
  • Plan – Zebraliśmy już wszystkie informacje, których potrzebujemy, żeby rozumieć, ile energii wykorzystujesz w ciągu dnia. Nasi projektanci zaplanują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie zapoczątkować prace instalacyjne potrzebne będzie także otrzymanie odpowiednich upoważnień. Nasz zespół jest niezawodny także pod tym kątem i może ograniczyć czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to najczęściej tylko kilka dni.
  • Darmowa Energia – Po zainstalowaniu systemu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy niskich lub żadnych kosztach na utrzymanie.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zawsze również umawiamy się na wizytę u Państwa, aby zweryfikować szczegółowo możliwości oraz wymogi do położenia instalacji.

Podczas naszej konsultacji będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt pochylenia dachu, rozmieszczenie dachu, profil pochylenia, stan zaciemnienia oraz pozostałe czynniki oddziałujące na parametry instalacji.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze pragniemy być przekonani, że instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie uzasadniona i korzystna.

Na propozycję złoży się precyzyjna ocena produktywności oraz oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji oraz już konkretna wycena wraz z wyznaczeniem niezbędnych robót do wykonania.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał gładko, plan powinien być maksymalnie szczegółowy, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, struktura a także pokrycie.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Analizujemy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru oraz zaciemnienie dachu i dbamy, aby instalacja była atrakcyjna.

Układ słoneczny będzie zaplanowany przez najsolidniejszych speców od fotowoltaiki tak, aby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zamontowania systemu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane zezwolenie miejskie.

Szczegóły dotyczące takich zezwoleń są już określane przy opracowywaniu instalacji, zatem nie przedstawiają one dla nas żadnego zdziwienia.

Mamy za sobą już tyle instalacji oraz przypadków otrzymywania zezwoleń, że okres konieczny na ich pozyskanie jest realnie minimalny.

Montaż systemu

Zasadniczym krokiem podczas montażu jest zapewnienie bezproblemowego dostępu na dach domu.

Zazwyczaj jest to drabina bądź dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Dalej obowiązkowe są szyny i zaciski, aby należycie zabezpieczyć panele na dachu.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi planami, połączymy panele przewodami.

To faktycznie wymusza odrobinę matematyki, by zsynchronizować obwody oraz zmaksymalizować produktywność systemu.

Potrzebne będzie też przeprowadzenie przez naszego fachowca ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Ostatnie etapy to integracja wszystkich urządzeń i precyzyjne pomiary działania kompletnej instalacji, tak by plan produkcji energii przewidziany w projekcie był w całości wykonywany.

Konserwacja

Ze względu na swoją architekturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest niezbędny.

Powinny być oczyszczane i testowane co jakiś czas, może jeden lub dwa razy w roku, w zależności od aury.

Czy wykonasz to przy pomocy usług fachowej firmy bądź samodzielnie, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować czujność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki fachowcom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas oraz będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego szkicu, poprzez specyfikację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Żeby móc cieszyć się swoją prywatną, samodzielną wytwórnią zielonej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Pomożemy Ci przy każdorazowej wątpliwości i problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.