Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Milanówek | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli szukasz systemu energii odnawialnej w rejonie mazowieckim, oddział MK Fotowoltaika z Milanówka jest tu, by Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu niedrogiego, przystosowanego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Jesteśmy fachowcami w instalacji układów energii słonecznej a także jesteśmy tu, by Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz albo zadzwoń i zdobądź bezpłatną wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii słonecznej w Twoim domu bądź firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia odnawialna jest najnowszą z długiej linii bardzo korzystnych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Konserwacja jest znikoma dla większości domowych układów, a wszyscy nasi odbiorcy posiadają urządzenie monitorujące, które pokazuje nam precyzyjnie ile KWh system wytworzył.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Lecz nie wszystkie panele solarne są sobie równe. MK Fotowoltaika to idealna propozycja dla Ciebie a także Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz gwarantujemy, iż zdobędziesz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na potwierdzenie tej tezy.

Bezpłatne konsultacje dotyczące instalacji solarnej

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do tego, by Twój projekt został zrealizowany zgodnie z największymi wzorcami.

Specjalizujemy się w budowaniu oraz realizowaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów solarnych związanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii i układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla instytucji i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne i efektywne.

Pomogliśmy wielu komercyjnym konsumentom z różnorodnych branż w zaplanowaniu systemu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Panele fotowoltaiczne są doskonałym sposobem na ograniczenie kosztów energii oraz wdrożenie nieszablonowych rozwiązań energetycznych.

Ocena korzyści

MK Fotowoltaika jest profesjonalną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie po ukończonym projekcie. Wszystkie nasze pomysły są dostosowane i opracowane tak, by pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy również dedykowany oddział, który chętnie udzieli odpowiedzi na jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług i przeprowadzi analizę oszczędności.

Skład Energii

Systemy przechowywania energii pomagają naszym nabywcom znacząco zmniejszyć koszty energii. Energia odnawialna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka przemianami klimatycznymi, będzie ona nadal stosowana w jeszcze szerszym stopniu.

Znakomity Personel

Projektujemy i realizujemy fotowoltaiczne układy energetyczne dla naszych odbiorców. Nasze projekty i instalacje są skupione na maksymalnej produktywności, wytrzymałości oraz stylistyce. Gwarantujemy całościowy monitoring produktywności, usługi projektowe i instalacyjne.

Zamów panele słoneczne do budynku bądź instytucji w Milanówku

Niezależnie od tego, czy chcesz uwolnić się od wysokich comiesięcznych rachunków za prąd, czy też zainwestować w twój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na bezpłatną wycenę!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być skomplikowanym procesem. Jeśli zaangażujesz doświadczoną firmę do zaplanowania i zainstalowania systemu dla Ciebie, cała procedura może być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Dokładamy wszelkich starań, by czas od momentu weryfikacji do zrealizowania instalacji był jak najmniejszy.

  • Rekomendacje – Zadzwoń do nas już dzisiaj, by nawiązać rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Potrzebujemy wykonać dokładną analizę terenu, by upewnić się, że każdy element został wzięty pod rozwagę.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do projektowania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie rozpocząć prace instalacyjne potrzebne będzie również zdobycie stosownych pozwoleń. Nasz zespół jest doświadczony również pod tym kątem oraz może zminimalizować czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy będziemy zdolni do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu czy firmie, możemy przystąpić do pracy. Od podjęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla standardowej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Po zamontowaniu systemu energii odnawialnej można od razu zacząć oszczędzać przy niewielkich czy żadnych kosztach utrzymania.

Większość potrzebnych informacji do oceny możemy pozyskać przez telefon bądź zdalnie, lecz wymagana będzie też konsultacja na miejscu oraz oględziny lokalne.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt nachylenia dachu, wymodelowanie dachu, profil nachylenia, stan zaciemnienia i pozostałe elementy oddziałujące na parametry instalacji.

Zanim będziemy potrafili zaprezentować Ci konkretną propozycję, sprawdzimy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku i warunków.

Na propozycję złoży się wnikliwa ocena produktywności i oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji jak również już konkretna wycena wraz z wyznaczeniem oczekiwanych prac do wykonania.

Potrzebujemy też zweryfikować konkretnie wszelkie parametry dachu, takie jak ustawienie, materiał czy kształt, by zrealizować idealny projekt pod instalację.

Bierzemy również pod rozwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i stylistykę.

Systemy te są zbudowane tak, by działały przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest zaplanowany oraz zatwierdzony przez fachowego instalatora.

Do wykonania montażu instalacji słonecznej czasem może być nieodzowne zezwolenie od władz miasta, w której nieruchomość się znajduje.

Dopełnienie dokumentacji na takie pozwolenie jest rozplanowane już we wczesnym projekcie instalacji, więc inwestor nie musi się nim interesować.

Cały mechanizm uzyskania upoważnień nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo ograniczamy czas oczekiwania.

Instalacja systemu

Panele fotowoltaiczne oraz zespół muszą mieć zagwarantowany solidny transport z ziemi na wysokość dachu.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania czy także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od realiów.

Niebawem konieczne są szyny oraz uchwyty, aby dobrze ubezpieczyć panele na dachu.

Po ułożeniu paneli następnym etapem będzie ich integracja oraz złączenie przewodami.

To rzeczywiście wymusza trochę matematyki, by skoordynować obwody i zmaksymalizować produktywność systemu.

Do falownika też potrzebne będzie przeprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie zweryfikować, czy całość działa zgodnie z planem.

Konserwacja

Panele fotowoltaiczne nie mają ruchomych części oraz wymagają bardzo delikatnej pielęgnacji.

Dla generowania najlepszych efektów można czyścić panele 2 razy do roku oraz przeprowadzić pomiar produktywności.

Czy zrobisz to przy asyście usług profesjonalnej firmy bądź sam, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować rozwagę na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Niesłychanie istotne są dla nas Twoje korzyści i oszczędności, stąd jako MK Fotowoltaika Milanówek zadbamy o łatwe oraz korzystne wykonanie instalacji.

W naszej kwestii leży kompletny plan i inżynieria przedsięwzięcia, a także wykonanie instalacji słonecznej.

Odnawialna oraz darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Nie zadręczaj się też o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z potencjalnymi innymi kłopotami z instalacją. Jeżeli wykonałeś instalację u nas, niezmiennie będziemy w stanie Ci pomóc.