Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Milicz | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Milicza to oddział ekspertów w sferze energetyki słonecznej, którzy wykonują instalacje dopasowane do specyficznych potrzeb klienta.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Jesteśmy ekspertami w budowie systemów energii słonecznej a także jesteśmy tutaj, by Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz albo zadzwoń i uzyskaj bezpłatną wycenę, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja układu energii słonecznej w Twoim lokalu bądź firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia słoneczna to szybko rozszerzająca się sfera, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Instalacja paneli fotowoltaicznych to pojedyncza inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Dzięki naszej najnowszej technice monitorowania, umiemy sprawdzić, ile energii elektrycznej wytworzył Twój system. To tak proste, jak otwarcie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Dzięki przejściu z tradycyjnych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która oferuje najwyższej klasy panele solarne objęte długoletnią gwarancją. Nie odnajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie skuteczności, uczciwości i obsługi.

Bezpłatne konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza obszerna znajomość nt fotowoltaiki w połączeniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu umożliwia nam przewagę w bezpiecznym wdrażaniu projektów według najwyższych standardów, niezależnie od ich złożoności.

Świadczymy pełny wachlarz rozwiązań i usług w obszarze energii słonecznej, w tym układy zasilania energią solarną podłączone do sieci, układy magazynowania energii , a także same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w zakresie komercyjnych systemów fotowoltaicznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym nabywcom z różnych branż w opracowaniu układu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Spółki, które zastosowały panele fotowoltaiczne, oszczędzają pieniądze na energii i upowszechniają nieszablonowe rozwiązania energetyczne.

Dofinansowanie

Posiadamy doświadczenie w pomocy firmom i jednostkom indywidualnym w uzyskaniu dofinansowania na zrealizowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel będzie potrzebować dokładnych informacji zużycia prądu, aby zbadać Twoje bieżące koszty i pomóc przedstawić Ci nowoczesny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Gromadzenie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko wzrasta dzięki wydajności i oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system magazynowania energii. Energia słoneczna sama w sobie może drastycznie zmniejszyć comiesięczne rachunki za energię. Układy przechowywania energii podnoszą te oszczędności, albowiem likwidują problem opłat za energię.

Wybitny Zespół

Szeroki zasięg usług w branży fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, opracowywania i montażu; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach fotowoltaicznych na terenie Milicza oraz całego województwa dolnośląskiego.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu czy firmy w Miliczu

Niezależnie od tego, czy planujesz uwolnić się od wysokich miesięcznych rachunków za energię, lub też zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to zadanie.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na bezpłatną wycenę!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego albo mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga jednakże kwalifikacji oraz odpowiedniego zaprojektowania.

Dokładamy wszelkich starań, by okres od momentu wyceny do włączenia instalacji był jak najmniejszy.

  • Wycena – Przekręć do nas już dzisiaj, by zacząć rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie wyznaczyć konkretnie wymogi, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu a także dla samej efektywności instalacji.
  • Plan – Korzystając z informacji zebranych podczas konsultacji, nasi inżynierowie podejdą do planowania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie podjąć prace instalacyjne obowiązkowe będzie także zdobycie odpowiednich pozwoleń. Nasz personel jest kompetentny także pod tym kątem i potrafi skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Po ustaleniu i zaakceptowaniu wszystkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – System energii słonecznej to idealna inwestycja, która może dać Ci szybkie korzyści finansowe i rozwiązania łagodne dla środowiska.

Większość potrzebnych informacji do wyceny możemy zdobyć przez telefon bądź zdalnie, jednakże wymagana będzie też wizyta na miejscu i oględziny lokalne.

Będąc na miejscu umiemy precyzyjnie zweryfikować kształt dachu, zaciemnienie, kierunek a także kąt pochylenia dachu. Wszystkie te elementy mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze potrzebujemy być pewni, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia i zyskowna.

W propozycji zawrzemy wycenę instalacji, prognozy wydajności, specyfikację układu a także umowę o zakresie prac.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał bezbłędnie, plan powinien być maksymalnie skrupulatny, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, architektura oraz pokrycie.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka także są brane pod rozwagę podczas projektowania instalacji.

Układy te są zbudowane tak, by działały przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest zaplanowany i zatwierdzony przez profesjonalnego instalatora.

Zdarza się, że rozporządzenia publiczne nakazują specyficznych zaświadczeń na instalację systemów fotowoltaicznych, co minimalnie przeciąga cały proces.

Fakty dotyczące takich pozwoleń są już wykazywane przy przygotowywaniu instalacji, zatem nie stanowią one dla nas żadnego zdumienia.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak uprościć proces pozyskiwania zezwoleń, zatem jesteś w dobrych rękach.

Montaż instalacji

Na start tworzymy solidną drogę z ziemi na Twój dach.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania lub także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Zaczniemy montaż okuć, później postawimy szyny, a potem zabezpieczymy też panele.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi planami, połączymy panele kablami.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie tworzyć obwód zdatny do czerpania najwięcej korzyści z energii słonecznej.

Równocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk pociągnie przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Ostatnie etapy to integracja wszystkich urządzeń i szczegółowe testy działania skończonej instalacji, tak by program produkcji energii założony w projekcie był w pełni spełniany.

Konserwacja

Skomplikowana konserwacja paneli fotowoltaicznych nie jest wymagana, albowiem te ulokowane są na stałe.

Jedyną czynnością, zależną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz lub 2 razy do roku.

Czyszczenie także można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki fachowcom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej własnej odnawialnej energii.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, lecz także przygotowywanie i załatwianie upoważnień, z czym ewidentnie także pomagamy.

Odnawialna i darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie paru tygodni.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy nieprzerwanie poradą, zatem jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub dylematy, jesteśmy do dyspozycji.