Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Mińsk Mazowiecki | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli poszukujesz systemu energii odnawialnej w obszarze mazowieckim, zespół MK Fotowoltaika z Mińska Mazowieckiego jest tu, by Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu taniego, dobranego do potrzeb odbiorcy rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc Ci pozyskać układ energii słonecznej zainstalowany w Twoim domu albo firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia odnawialna to gwałtownie rozszerzająca się branża, która zawładnęła sektorem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są atrakcyjną inwestycją dla wielu osób. Nasze systemy fotowoltaiczne są przyjemne w utrzymaniu, natomiast my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych kontrahentów, by zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, wysoce wydajne panele fotowoltaiczne objęte długookresową gwarancją.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem ekspertów, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej działalności i każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w planowaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych technik energetycznych, w tym systemów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze magazynowania energii i generowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i prywatnych systemów słonecznych.

Pomagamy nabywcom projektować i instalować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Spółki, które wdrożyły panele słoneczne, oszczędzają pieniądze na energii i stosują nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Analiza korzyści

Posiadamy doświadczenie w pomocy firmom i osobom prywatnym w uzyskaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół jest również gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności i poznać wszystkie propozycje.

Skład Energii

Systemy przechowywania energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele solarne. Energia odnawialna posiada mnóstwo zalet. Jest przyjazna dla środowiska, nie wyzwala szkodliwych emisji oraz jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Umiejętności zespołu

Spółka oferuje kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych systemach słonecznych.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku lub firmy w Mińsku Mazowieckim

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika ma obszerną wiedzę na temat systemów słonecznych. Zapewnimy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie dostosowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Zobacz, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dziś, by umówić się na bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego albo mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga jednak kwalifikacji oraz sprawnego zaplanowania.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć i skrócić czas oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Wycena – Aby zainicjować realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dziś. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie idealna.
  • Wizja Lokalna – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie stwierdzić ściśle warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu a także dla samej efektywności instalacji.
  • Projekt – Nasi inżynierowie zastosują dane pozyskane podczas Twojej wizyty, by zainicjować opracowywanie systemu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Po pozyskaniu przez nasz zespół koniecznych pozwoleń, zacznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ograniczyć czas oczekiwania oraz wykonać instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po sprawdzeniu i ustanowieniu wszystkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – System energii solarnej to znakomita inwestycja, która może dostarczyć Ci błyskawiczne korzyści pieniężne i rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zazwyczaj też umawiamy się na wizytę u Państwa, by oszacować precyzyjnie możliwości i warunki do położenia instalacji.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, możliwe nawet spierać się ze sobą trochę, jednak odjedziemy rozumiejąc całkowicie, co trzeba zrobić, by otrzymać najwydajniejszy układ fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu fotowoltaicznego i będzie on korzystny ekonomicznie, przedstawimy Ci kompleksową propozycję.

Poza samą wyceną instalacji fotowoltaicznej wykonamy prezentację rzeczywistych oszczędności na przyszłe lata, a ponadto pełną dokumentację techniczną a także plan postępowania krok po kroku.

Architektura każdego dachu, jego kształt, orientacja i materiał są niepowtarzalne, dlatego układ musi zostać zaplanowany przed jego instalacją.

Dodatkowo oceniamy też zaciemnienie jakie zachodzi w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

System fotowoltaiczny będzie zaprojektowany przez najlepszych specjalistów od fotowoltaiki tak, by przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W pewnych przypadkach nieuniknione może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na przygotowanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu lub gruncie.

Wymagania dotyczące uprawnień badamy już na etapie wyceny, stąd nie ma żadnych niespodzianek, jednakże musi to zostać dopilnowane.

Możemy stanowczo ogłosić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż systemu

Panele słoneczne i zespół muszą mieć zagwarantowany niezawodny transport z dołu na wysokość dachu.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania lub także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od warunków.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma działać wiele lat z maksymalną efektywnością.

Po ustawieniu paneli następnym krokiem będzie ich integracja i połączenie przewodami.

Wymagana jest tutaj duża kompetencja, by obwody były skoordynowane pod maksymalną wydajność systemu.

Następnie nasz ekspert ds. instalacji słonecznych scali przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ funkcjonuje, i przetestujemy wszystko, by upewnić się, że wszystko doskonale współgra.

Konserwacja

Trwała konstrukcja paneli powoduje, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Jedyną czynnością, uzależnioną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz lub 2 razy do roku.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz zrobić samodzielnie lub wykorzystując firmę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki specjalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej prywatnej odnawialnej energii.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, lecz też planowanie i organizowanie uprawnień, z czym oczywiście też pomagamy.

Odnawialna i bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie kilku tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując dogodne cenowo, proste plany pielęgnacji, które podtrzymają Twój układ w pełnej formie.