Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Mława | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli szukasz systemu energii odnawialnej w regionie mazowieckim, oddział MK Fotowoltaika z Mławy jest tutaj, by Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb , a także budżetu.

MK Fotowoltaika przynosi lokalnym nabywcom wysokiej jakości system energii solarnej, który dopełnia wszelkie kryteria projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia solarna to prędko rozszerzająca się dziedzina, która zawładnęła sektorem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Konserwacja jest minimalna dla większości domowych systemów, zaś wszyscy nasi klienci posiadają urządzenie nadzorujące, które pokazuje nam konkretnie ile KWh system wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednakże nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz efektywne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza wiedza z obszaru fotowoltaiki a także doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem personelu, pomogą nam dostarczyć większą wartość dla naszych nabywców.

Proponujemy pełny wachlarz rozwiązań oraz usług w zakresie energii słonecznej, w tym układy zasilania energią solarną podłączone do sieci, układy przechowywania energii oraz same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze komercyjnych systemów słonecznych.

Pomagamy w organizowaniu oraz instalacji systemów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc ograniczyć koszty energii oraz równolegle podnieść produktywność. Jest to doskonała wiadomość dla firm zarówno dużych, jak również niewielkich.

Dofinansowanie

Firma MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu firmom oraz jednostkom prywatnym w uzyskiwaniu dofinansowania do wykonanej instalacji fotowoltaicznej. Nasz zespół będzie wymagać dokładnych informacji zużycia prądu, żeby zbadać Twoje obecne wydatki a także pomóc przedstawić Ci nowoczesny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazyn Energii

Systemy przechowywania energii pomagają powiększyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia słoneczna jest oczywistą oraz naturalną alternatywą dla konwencjonalnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz.

Świetny Zespół

Firma świadczy kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach słonecznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku czy firmy w Mławie

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem a także zespołem specjalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w umieszczaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii generowanej przez Twoją osobistą elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Jeśli zaangażujesz specjalistyczną firmę fotowoltaiczną do planowania oraz instalacji systemu dla Twojego budynku, możesz się napawać bezpłatną energią już po paru tygodniach.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych kontrahentów.

  • Wycena – By rozpocząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dziś, a my zobaczymy, czy energia słoneczna jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizyta – Musimy zrealizować kompletną ocenę terenu, by upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Uzbieralibyśmy już kompletne dane, których potrzebujemy, żeby rozumieć, ile energii zużywasz w ciągu miesiąca. Nasi projektanci zaplanują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – W tym etapie wymagana będzie odrobina wytrwałości. Otrzymanie niezbędnych zezwoleń nie jest do końca zależne od nas, jednak zawsze dokładamy starań, aby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Gdy wszystkie procedury zostały wypełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego lokalu, na gruncie czy obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż kilka dni.
  • Oszczędność – Układ energii słonecznej to idealna inwestycja, która może dostarczyć Ci szybkie korzyści pieniężne a także rozwiązania łagodne dla otoczenia.

Poza wywiadem zdalnym czy telefonicznym przeważnie również umawiamy się na wizytę u Państwa, aby ocenić dokładnie możliwości a także wymogi do zbudowania instalacji.

Będziemy wyglądać w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą odrobinę, ale odjedziemy rozumiejąc precyzyjnie, co trzeba zrobić, by uzyskać najsprawniejszy system fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze potrzebujemy być przekonani, że instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie odpowiednia oraz korzystna.

Dokument obejmować będzie dokładny zakres prac, wycenę, specyfikację systemu oraz zapowiedzi produktywności. Do propozycji dołączona jest umowa na zainaugurowanie prac.

Musimy też zweryfikować konkretnie wszystkie parametry dachu, takie jak umieszczenie, materiał bądź kształt, by wypracować optymalny plan pod instalację.

Bierzemy także pod uwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także stylistykę.

Układ słoneczny będzie zaplanowany przez najlepszych ekspertów od fotowoltaiki tak, aby przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że rozporządzenia miejskie wymagają określonych upoważnień na budowę systemów słonecznych, co nieznacznie przeciąga cały proces.

Dopełnienie dokumentacji na takie pozwolenie jest ustalone już we wczesnym planie instalacji, więc inwestor nie musi się nim przejmować.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także sukcesów zdobywania zezwoleń, że czas niezbędny na ich uzyskanie jest możliwie niewielki.

Instalacja systemu

Na wstępie budujemy solidną trasę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, wyciągów, bądź wózków widłowych, jednak częstokroć starczy drabina bądź nieskomplikowane rusztowanie.

Następnie obowiązkowe są szyny oraz uchwyty, aby dobrze zabezpieczyć panele na dachu.

Po ułożeniu paneli kolejnym etapem będzie ich integracja oraz połączenie kablami.

Nasz zespół dba o to, by system pracował maksymalnie wydajnie tworząc zsynchronizowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Potrzebne będzie też przeprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz przetestowanie całego systemu w rzeczywistym działaniu.

Co z konserwacją?

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest pożądana, albowiem te ulokowane są na stałe.

Jedyną rzeczą, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz czy 2 razy do roku.

Samą usługę oczyszczania paneli słonecznych możesz zrealizować samodzielnie bądź wynajmując firmę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Mława zainstalowanie systemu słonecznego dla Twojego lokalu jest bezbolesne a także opłacalne.

Nasze kompletne podejście poprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, instalację a także podłączenie.

Żeby móc cieszyć się swoją prywatną, samodzielną wytwórnią czystej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Pomożemy Ci przy jakiejkolwiek wątpliwości oraz problemie zaraz po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.