Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Myślenice | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika, wiodąca firma z gałęzi energetyki solarnej w Myślenicach, jest tutaj, aby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach słonecznych i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu prostego, dostosowanego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój lokal lub firmę bardziej niezależną. Panele słoneczne są świetnym sposobem na uzyskiwanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także dobrym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia solarna jest najnowocześniejszą z długiej linii niezwykle potrzebnych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest symboliczna. Nadzorujemy energię magazynowaną przez Twój układ, aby upewnić się, że produkuje on prawidłową ilość KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię pobieraną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednak nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, wysoce efektywne panele fotowoltaiczne objęte wieloletnią gwarancją.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza ogromna wiedza nt fotowoltaiki w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu umożliwia nam przewagę w pewnym wykonywaniu projektów według najwyższych wzorców, niezależnie od ich złożoności.

Nasi projektanci zastosują najnowocześniejsze techniki, aby zestawić układ paneli słonecznych i zasilić Twój budynek czystą i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

Gwarantujemy kompleksowe rozwiązania dla domowych i komercyjnych systemów słonecznych, w tym projektowanie, inżynierię, montaż i uruchomienie.

Pomagamy w projektowaniu oraz budowie systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej rośnie, panele słoneczne są dostępniejsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej maluje się w jasnych barwach.

Dofinansowanie

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy firmom i jednostkom indywidualnym w zorganizowaniu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół jest jednocześnie gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności i poznać wszystkie opcje.

Skład Energii

Dla wielu organizacji nasze układy magazynowania energii pomagają powiększyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna i układy magazynowania energii to rozwojowe rozwiązania. Potrafią one drastycznie zredukować miesięczne rachunki za prąd.

Kompetencje personelu

Opracowujemy i realizujemy dla naszych nabywców fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną wydajność, trwałość i stylistykę. Gwarantujemy kompleksowe wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych i użytkowych.

Zamów panele solarne do budynku lub instytucji w Myślenicach

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika ma szeroką wiedzę na temat systemów słonecznych. Dostarczymy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie przystosowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii produkowanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Jeśli zaangażujesz specjalistyczną firmę fotowoltaiczną do planowania oraz instalacji systemu dla Twojego budynku, możesz się napawać darmową energią już po paru tygodniach.

Dokładamy wszystkich starań, aby czas od momentu wyceny do uruchomienia instalacji był jak najkrótszy.

  • Konsultacje – Aby zacząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dziś, a my stwierdzimy, czy energia solarna jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizja Terenowa – Potrzebujemy przeprowadzić kompletną analizę terenu, aby upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Przetwarzając dane zgromadzone podczas wizyty, nasi projektanci rozpoczną przygotowywanie systemu fotowoltaicznego, aby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Zezwolenia – Przed przygotowaniem instalacji należy pozyskać potrzebne uprawnienia – tym również się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, natomiast dołożymy wszelkich starań, żeby był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Po ustaleniu i zatwierdzeniu wszystkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, ekologicznej energii i usamodzielnić się od prądu od sieci.

Przed sporządzeniem planu projektu wskazana będzie także konsultacja na miejscu, żeby pozyskać wszystkie potrzebne dane, których nie sposób stwierdzić w rozmowie telefonicznej.

Oględziny na miejscu są niezbędne przed wykonaniem planu instalacji słonecznej. By móc ocenić układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w proponowanym położeniu instalacji, kąt oraz kierunek nachylenia dachu a także jego kształt.

Nim będziemy mogli zaprezentować Ci konkretną ofertę, zweryfikujemy zasadność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku i warunków.

W ofercie obejmiemy ewaluację instalacji, prognozy wydajności, specyfikację systemu a także umowę o charakterze robót.

Potrzebujemy też ustalić precyzyjnie wszystkie parametry dachu, takie jak położenie, materiał czy rozmiar, aby zrealizować idealny plan pod instalację.

Dodatkowo badamy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Dokładamy wszelkich starań, aby plan był maksymalnie odpowiedni dla danego przypadku i mógł służyć posiadaczowi przez długie lata po montażu bez zbędnych przeróbek czy konserwacji.

W określonych przypadkach niezbędne może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na przeprowadzenie instalacji słonecznej na Twoim dachu czy gruncie.

Dopełnienie dokumentacji na takie pozwolenie jest zaplanowane już we wczesnym planie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim zajmować.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak udoskonalić proces uzyskiwania pozwoleń, dlatego jesteś w dobrych rękach.

Montaż systemu

Na start budujemy pewną trasę z ziemi na Twój dach.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania czy także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Zainicjujemy montaż okuć, następnie ustawimy szyny, a następnie ubezpieczymy też panele.

Po ustawieniu paneli następnym krokiem będzie ich integracja i połączenie kablami.

Wymagana jest tutaj ogromna wiedza, żeby obwody były skoordynowane pod maksymalną wydajność systemu.

Do falownika dodatkowo potrzebne będzie pociągnięcie przewodów z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ funkcjonuje, i sprawdzimy wszystko, aby upewnić się, że wszystko perfekcyjnie współgra.

Konserwacja

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest pożądana, albowiem te umocowane są na stałe.

Zaleca się jednak, żeby panele słoneczne czyścić chociaż raz w roku, żeby utrzymywały maksymalną wydajność.

Oczyszczanie też można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Bardzo istotne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, stąd jako MK Fotowoltaika Myślenice zadbamy o łatwe i zyskowne sfinalizowanie instalacji.

W naszej kwestii leży cały plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a także zbudowanie instalacji słonecznej.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją domową i odnawialną energię będziesz mógł produkować już w przeciągu paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Dopomożemy Ci przy każdej wątpliwości i problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.