Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Mysłowice | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeżeli poszukujesz systemu energii odnawialnej w regionie łódzkim, oddział MK Fotowoltaika z Mysłowic jest tu, by Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc uczynić Twój dom bądź firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są świetnym sposobem na wytwarzanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a ponadto prostym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii fotowoltaicznej to innowacyjny a także zrównoważony sposób na zagospodarowanie promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne dostarczają naturalną energię dla Twojego budynku, a ponadto obniżają comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są bardzo łatwe w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest symboliczna. Nadzorujemy energię zbieraną przez Twój system, by upewnić się, że wytwarza on właściwą ilość KWh.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z tradycyjnych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to świetna propozycja dla Ciebie oraz Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej pracy oraz zaręczamy, że dostaniesz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na wsparcie owej tezy.

Darmowe konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza kompetencja z zakresu fotowoltaiki a także doświadczenie, w powiązaniu z profesjonalizmem zespołu, ułatwią nam dostarczyć większą wartość dla naszych nabywców.

Specjalizujemy się w zakładaniu oraz wdrażaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów solarnych powiązanych z siecią, rozwiązań gromadzenia energii i układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla domowych a także komercyjnych układów fotowoltaicznych, w tym projektowanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Pomagamy w projektowaniu oraz budowie układów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej wzrasta, panele fotowoltaiczne są tańsze a także bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej przedstawia się w jasnych barwach.

Dofinansowanie

Firma MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy spółkom a także jednostkom indywidualnym w otrzymaniu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Będziemy pracować nad odnalezieniem najlepszego planu, który będzie doskonale pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej zrozumieć różne wydatki a także opcje dostępne dla Ciebie.

Gromadzenie Energii

Dla wielu instytucji nasze układy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia słoneczna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia zmianami klimatycznymi, będzie ona wciąż stosowana w jeszcze szerszym stopniu.

Wspaniały Personel

Kompletny zasięg usług w branży fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, przygotowywania a także budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach solarnych, dachowych systemach fotowoltaicznych na terenie Mysłowic a także całego województwa śląskiego.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu lub firmy w Mysłowicach

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika ma szeroką wiedzę na temat układów fotowoltaicznych. Dostarczymy Ci najdoskonalsze rozwiązanie dostosowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom albo firmę i już dzisiaj skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Kładzenie paneli fotowoltaicznych w domach mieszkalnych bądź przemysłowych może wydawać się skomplikowanym procesem dla części ludzi, jednak nie ma się czego obawiać.

Naszym zadaniem jest sprawienie, by zrealizowanie instalacji było tak proste oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Aby zainicjować realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych fachowców już dziś. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie optymalna.
  • Wizyta – Potrzebna będzie bezpośrednia wizyta na terenie posesji, żeby ocenić a także wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Plan – Korzystając z danych zgromadzonych podczas konsultacji, nasi projektanci podejdą do planowania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Pozwolenia – Po uzyskaniu przez nasz personel odpowiednich zezwoleń, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej sile, by zminimalizować okres oczekiwania oraz zrealizować instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po określeniu oraz zatwierdzeniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii a także uniezależnić się od prądu od sieci.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zawsze również umawiamy się na wizytację u Państwa, żeby oszacować dokładnie możliwości a także warunki do położenia instalacji.

Podczas naszej konsultacji będziemy brali pod uwagę m.in. kąt nachylenia dachu, wymodelowanie dachu, kierunek nachylenia, stopień zaciemnienia a także inne czynniki oddziałujące na parametry instalacji.

Po rozważeniu wszystkich za oraz przeciw co do rentowności oraz zasadności instalacji fotowoltaicznej zaproponujemy Ci racjonalne rozwiązanie.

W ofercie obejmiemy ewaluację instalacji, prognozy efektywności, specyfikację systemu i umowę o charakterze robót.

Potrzebujemy też ustalić szczegółowo wszelkie parametry dachu, takie jak położenie, materiał lub kształt, by sporządzić doskonały plan pod instalację.

Dodatkowo oceniamy też zaciemnienie jakie zachodzi w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Układy te są wykonane tak, by działały przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest zaprojektowany oraz zaakceptowany przez doświadczonego instalatora.

Zdarza się, że uregulowania lokalne nakazują specjalnych uprawnień na instalację układów fotowoltaicznych, co nieznacznie przeciąga cały proces.

Punkty dotyczące takich zezwoleń są już ustalane przy opracowywaniu instalacji, zatem nie stanowią one dla nas żadnego zdziwienia.

Możemy śmiało stwierdzić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Potrzebnym elementem przed samym montażem jest bezpieczna droga transportu paneli na dach domu.

Aby to zrobić potrzebna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika lub żurawia.

Zanim zainstalujemy same panele, nieuniknione będą klemy, kątowniki a także uchwyty, żeby kompletna konstrukcja była stabilna oraz bezpieczna.

Łączenie paneli przewodami w możliwie optymalny sposób to nowy etap w realizacji planu.

Nasz personel dba o to, by system działał maksymalnie efektywnie tworząc zsynchronizowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Niezbędne będzie też pociągnięcie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki kabli od paneli do miejsca instalacji falownika.

Ostatnie kroki to integracja wszystkich urządzeń oraz całkowite testy działania skończonej instalacji, tak by program produkcji energii ustanowiony w projekcie był w pełni realizowany.

Co z konserwacją?

Skomplikowana pielęgnacja paneli fotowoltaicznych nie jest pożądana, gdyż te przymocowane są na stałe.

Jedyną rzeczą, uzależnioną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz bądź 2 razy do roku.

Możesz to zrobić samodzielnie lub skorzystać z naszych usług w zakresie konserwacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Wyjątkowo istotne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, zatem jako MK Fotowoltaika Mysłowice zadbamy o bezproblemowe oraz opłacalne przeprowadzenie instalacji.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego zarysu, przez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją domową, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Nie niepokój się także o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z możliwymi przyszłymi problemami z instalacją. Jeżeli wykonałeś instalację u nas, wciąż będziemy w stanie Ci dopomóc.