Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Myszków | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika, wiodąca spółka z dziedziny energii solarnej w Myszkowie, jest tutaj, żeby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach słonecznych oraz dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości.

Możesz zaufać naszemu zespołowi, który pomoże Ci odkryć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie energii solarnej.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc uczynić Twój lokal lub firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są dobrym sposobem na produkowanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a ponadto prostym sposobem na bycie przyjaznym dla środowiska.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

Energia solarna modyfikuje sposób, w jaki myślimy o energii. Systemy szybko stają się jedną z najbardziej poszukiwanych nowinek technologicznych w kraju.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj proste w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest znikoma. Kontrolujemy energię uzyskiwaną przez Twój układ, aby upewnić się, że wytwarza on właściwą ilość KWh.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to świetna propozycja dla Ciebie a także Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej pracy oraz zapewniamy, że zdobędziesz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na potwierdzenie tejże tezy.

Bezpłatne konsultacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza obszerna wiedza specjalistyczna w zestawieniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu dostarcza nam przewagę w solidnym realizowaniu projektów, przy utrzymaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność a także okoliczności.

Specjalizujemy się w budowaniu a także realizowaniu najnowocześniejszych technik energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze gromadzenia energii oraz produkowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak również prywatnych układów słonecznych.

Pomagamy konsumentom planować a także montować układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele fotowoltaiczne są świetnym sposobem na zmniejszenie kosztów energii oraz wdrożenie nieszablonowych rozwiązań energetycznych.

Duża oszczędność

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci otrzymać pieniądze a także wiedzę, jak tego dokonać. Wszystkie nasze plany są dopasowane a także opracowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. Mamy także dedykowany oddział, który chętnie zapewni odpowiedzi na wszelkie zapytania dotyczące naszych usług oraz wykona analizę oszczędności.

Skład Energii

Systemy przechowywania energii pomagają podwyższyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia słoneczna sama w sobie może drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za energię. Systemy przechowywania energii zwiększają te oszczędności, bowiem rozwiązują problem opłat za energię.

Kompetencje personelu

Firma świadczy kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych systemach słonecznych.

Zamów panele słoneczne do budynku lub instytucji w Myszkowie

Niezależnie od tego, czy chcesz uwolnić się od dużych miesięcznych rachunków za energię, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika uproszczą Ci to działanie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii dostarczanej przez Twoją prywatną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Kładzenie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych bądź przemysłowych może wydawać się zagmatwanym procesem dla części ludzi, jednak nie ma się czego obawiać.

Staramy się to uczynić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Wycena – Przekręć do nas już dziś, aby nawiązać rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Potrzebna będzie bezpośrednia wizyta na obszarze posiadłości, aby oszacować a także wziąć pod uwagę każdy czynnik mogący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Projekt – Uzbieralibyśmy już wszelkie informacje, których potrzebujemy, żeby rozumieć, ile energii użytkujesz w ciągu miesiąca. Nasi inżynierowie zaplanują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po zdobyciu przez nasz personel stosownych uprawnień, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby skrócić okres oczekiwania a także przeprowadzić instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po określeniu oraz zatwierdzeniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
    Oszczędność – Po zamontowaniu systemu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy małych bądź żadnych wydatkach na utrzymanie.

Duża część wyceny może być przeprowadzona online lub przez telefon, natomiast aby rozumieć, z czym faktycznie mamy do czynienia, prawie zawsze musimy dotrzeć na miejsce oraz się rozejrzeć.

Będąc na miejscu umiemy bezpośrednio oszacować kształt dachu, zaciemnienie, kierunek jak również kąt pochylenia dachu. Wszystkie te czynniki mają wpływ na projekt instalacji fotowoltaicznej.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze chcemy być przekonani, że instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie uzasadniona oraz opłacalna.

Na propozycję złoży się dokładna analiza efektywności a także oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji jak również już konkretna wycena wraz z zaplanowaniem potrzebnych czynności do ukończenia.

Do projektu potrzebne są informacje na temat pochylenia dachu, jego pokrycia oraz architektury. Wszystko po to, aby projekt instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy ponadto pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także stylistykę.

Systemy te są zbudowane tak, aby działały przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest opracowany oraz zaakceptowany przez fachowego instalatora.

Do zrealizowania montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być nieuniknione upoważnienie od władz miasta, w której nieruchomość się znajduje.

Nie jest to dla nas trudnością, ponieważ zapoznajemy się z wymaganiami już we wczesnym planie instalacji oraz przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Możemy zdecydowanie stwierdzić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Niezbędnym elementem przed samym montażem jest niezawodna droga transportu paneli na dach domu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, bądź wózków widłowych, jednak niejednokrotnie wystarczy drabina lub nieskomplikowane rusztowanie.

Nim zamontujemy same panele, nieodzowne będą klemy, kątowniki oraz uchwyty, aby skończona konstrukcja była solidna oraz niezawodna.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to następny krok w realizacji projektu.

Wymagana jest tutaj duża kompetencja, aby obwody były zsynchronizowane pod optymalną wydajność systemu.

Do falownika również potrzebne będzie pociągnięcie kabli z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie całego systemu w konkretnym działaniu.

Konserwacja

Panele słoneczne nie posiadają ruchomych części oraz wymagają nader delikatnej konserwacji.

Dla uzyskiwania najlepszych rezultatów można oczyszczać panele 2 razy do roku oraz wykonać pomiar produktywności.

Możesz to zrobić indywidualnie albo skorzystać z naszych usług w obszarze renowacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki ekspertom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

Nasze całościowe podejście przeprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, instalację a także podłączenie.

Odnawialna oraz darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie paru tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując dogodne cenowo, proste plany renowacji, które utrzymają Twój układ w pełnej formie.