Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Nakło nad Notecią | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Oddział MK Fotowoltaika z Nakła nad Notecią jest po to, żeby Ci pomóc. Jesteśmy spółką zajmującą się energią solarną, która od lat rozwija działalność na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

MK Fotowoltaika zapewnia naszym klientom wysokiej jakości układ energii słonecznej, który wypełnia wszystkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy słoneczne to gwałtownie powiększający się sektor, który staje się intensywnie popularną nowinką technologiczną w Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są szczególnie proste w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest symboliczna. Kontrolujemy energię uzyskiwaną przez Twój układ, żeby upewnić się, że uzyskuje on optymalną ilość KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Rozumiemy, że nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wybierz solidne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę a także doświadczenie niezbędne do tego, żeby Twój projekt został ukończony zgodnie z najwyższymi wzorcami.

Specjalizujemy się w planowaniu i realizowaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów solarnych związanych z siecią, rozwiązań magazynowania energii , a także układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla instytucji oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są solidne a także efektywne.

Projektujemy systemy słoneczne dla wielu zastosowań komercyjnych a także gospodarczych.

Instytucje, które zastosowały panele słoneczne, oszczędzają pieniądze na energii a także wdrażają niestandardowe rozwiązania energetyczne.

Oszczędność pieniędzy

MK Fotowoltaika jest sprawdzoną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci pozyskać dofinansowanie po ukończonym projekcie. Będziemy pracować nad odnalezieniem najkorzystniejszego planu, który będzie znakomicie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej poznać różne koszty a także opcje dostępne dla Ciebie.

Magazyn Energii

Dla wielu organizacji nasze systemy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia słoneczna posiada sporo zalet. Jest przyjazna dla środowiska, nie wyzwala szkodliwych emisji oraz jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Wybitny Personel

Opracowujemy a także wdrażamy słoneczne systemy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty a także instalacje są skoncentrowane na maksymalnej wydajności, wytrzymałości i estetyce. Zapewniamy kompletny monitoring wydajności, usługi projektowe a także montażowe.

Zamów panele słoneczne do budynku lub firmy w Nakle nad Notecią

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uniezależnić się od dużych miesięcznych rachunków za energię, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to zadanie.

Sprawdź, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na nieodpłatną poradę!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Jeśli zaangażujesz kompetentną firmę fotowoltaiczną do planowania oraz instalacji systemu dla Twojego budynku, możesz się cieszyć bezpłatną energią już po paru tygodniach.

Staramy się to sprawić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Wycena – Nasi specjaliści będą w stanie stwierdzić, czy energia pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa korzystna w zależności od Państwa lokalizacji a także zapotrzebowania.
  • Wizyta – Konieczna będzie bezpośrednia wizyta na obszarze posiadłości, aby zweryfikować a także wziąć pod uwagę każdy czynnik mogący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Projekt – Uzbieralibyśmy już wszystkie informacje, których potrzebujemy, by rozumieć, ile energii użytkujesz w ciągu dnia. Nasi projektanci rozplanują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Przed rozpoczęciem instalacji należy otrzymać konieczne pozwolenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednakże dołożymy wszystkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Montaż – Po sprawdzeniu i zaakceptowaniu wszelkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Po zainstalowaniu systemu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy minimalnych lub żadnych wydatkach na utrzymanie.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zwykle również umawiamy się na konsultację u Państwa, aby ocenić konkretnie możliwości a także wymogi do zamontowania instalacji.

Oględziny na miejscu są nieodzowne przed wykonaniem projektu instalacji słonecznej. By móc ocenić układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w przygotowywanym miejscu instalacji, kąt oraz kierunek nachylenia dachu oraz jego profil.

Nim będziemy umieli pokazać Ci konkretną ofertę, stwierdzimy zasadność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Poza samą ewaluacją instalacji słonecznej wykonamy prezentację realnych oszczędności na następne lata, a ponadto kompletną specyfikację techniczną oraz plan działania krok po kroku.

Struktura każdego dachu, jego rozmiar, orientacja a także materiał są unikatowe, stąd układ potrzebuje zostać zaprojektowany przed jego budową.

Ponadto poznajemy też zaciemnienie jakie zachodzi w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Wszystko skonstruowane jest przez zespół fachowych inżynierów, którzy dbają o to, aby układ pozostał długowieczny a także służył przez dziesiątki lat.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zamontowania systemu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane pozwolenie lokalne.

Szczegóły dotyczące takich zezwoleń są już definiowane przy opracowywaniu instalacji, dlatego nie przedstawiają one dla nas żadnego zdumienia.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także sukcesów nabywania zezwoleń, że czas potrzebny na ich zdobycie jest realnie minimalny.

Montaż systemu

Panele słoneczne oraz zespół muszą mieć zagwarantowany stabilny transport z parteru na wysokość dachu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, wyciągów, lub wózków widłowych, aczkolwiek nierzadko wystarczy drabina lub proste rusztowanie.

Rozpoczniemy montaż okuć, następnie postawimy szyny, a potem ubezpieczymy same panele.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi planami, połączymy panele przewodami.

To naprawdę wymaga trochę matematyki, żeby skoordynować obwody a także zmaksymalizować efektywność systemu.

Następnie nasz ekspert ds. instalacji słonecznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie stwierdzić, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Skomplikowana pielęgnacja paneli słonecznych nie jest wymagana, bowiem te obsadzone są na stałe.

Powinny być czyszczone i testowane co pewien czas, może jeden lub dwa razy w roku, w zależności od aury.

Samą usługę oczyszczania paneli słonecznych możesz zrealizować sam lub wykorzystując firmę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki profesjonalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej prywatnej odnawialnej energii.

Nasze kompletne podejście przeprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację a także podłączenie.

By móc cieszyć się swoją naturalną, samowystarczalną wytwórnią czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Dopomożemy Ci przy każdorazowej wątpliwości i problemie już po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.