Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Nowa Sól | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Oddział MK Fotowoltaika z Nowej Sól jest po to, by Ci pomóc. Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która od lat prowadzi działalność na terenie województwa lubuskiego.

Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc Ci zorganizować system energii solarnej zainstalowany w Twoim budynku bądź firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia słoneczna modyfikuje sposób, w jaki myślimy o energii. Układy błyskawicznie stają się jedną z wyjątkowo poszukiwanych nowości technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Panele fotowoltaiczne są idealną inwestycją dla wielu osób. Dzięki naszej najnowszej technologii nadzorowania, możemy stwierdzić, ile energii elektrycznej wyprodukował Twój system. To tak normalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię pobieraną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. MK Fotowoltaika łączy uczciwość a także skuteczność z długoletnią gwarancją. Wybierając nas, wiesz, że dostaniesz najsolidniejsze panele dla Twojego domu.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza głęboka wiedza nt fotowoltaiki w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu umożliwia nam przewagę w solidnym realizowaniu projektów wedle najwyższych wzorców, niezależnie od ich wielkości.

Specjalizujemy się w opracowywaniu a także realizowaniu najnowszych technik energetycznych, w tym systemów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze magazynowania energii oraz generowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla firm i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne a także wydajne.

Pomagamy w planowaniu i instalacji systemów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej rośnie, panele słoneczne są tańsze a także bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej przedstawia się w jasnych barwach.

Oszczędność pieniędzy

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu spółkom i jednostkom prywatnym w pozyskiwaniu dofinansowania do ukończonej instalacji fotowoltaicznej. Nasz zespół będzie potrzebować dokładnych danych użycia prądu, żeby zbadać Twoje bieżące koszty a także pomóc przedstawić Ci nowy sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazyn Energii

Dla wielu organizacji nasze systemy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna sama w sobie może drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za prąd. Układy przechowywania energii zwiększają te oszczędności, gdyż rozwiązują problem opłat za energię.

Umiejętności personelu

Opracowujemy a także wdrażamy słoneczne systemy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty a także instalacje są skoncentrowane na perfekcyjnej efektywności, trwałości i estetyce. Dostarczamy całościowy monitoring efektywności, usługi projektowe a także montażowe.

Zamów panele solarne do budynku bądź instytucji w Nowej Sól

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika ma obszerną wiedzę na temat systemów fotowoltaicznych. Dostarczymy Ci najdoskonalsze rozwiązanie przystosowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii generowanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Gdy zatrudnisz doświadczoną firmę do zaplanowania a także zamontowania systemu dla Ciebie, kompletna procedura może być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, by zrealizowanie instalacji było tak nieskomplikowane i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Konsultacje – By zainicjować projekt, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dziś, a my zobaczymy, czy energia solarna jest dla Ciebie idealna.
  • Wizja Terenowa – Nieodzowna będzie bezpośrednia wizytacja na terenie posiadłości, by oszacować a także wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Projekt – Nasi inżynierowie spożytkują dane pozyskane podczas Twojej konsultacji, żeby zainicjować opracowywanie systemu fotowoltaicznego.
  • Pozwolenia – Przed zainicjowaniem instalacji potrzeba zorganizować konieczne zaświadczenia – tym także się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednak dołożymy wszelkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Montaż – Gdy będziemy gotowi do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa budynku czy instytucji, możemy przystąpić do działania. Od podjęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla standardowej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Po zrealizowanej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii a także usamodzielnić się od prądu od dostawcy.

Spora część analizy może być zrealizowana online bądź przez telefon, ale by wiedzieć, z czym właściwie mamy do czynienia, niemal zawsze musimy przyjechać na miejsce i się rozglądnąć.

Będąc na miejscu możemy bezpośrednio ocenić stan dachu, zaciemnienie, kierunek a także kąt nachylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Każdy przypadek jest inny, dlatego zawsze pragniemy być przekonani, że instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie odpowiednia i zyskowna.

Dokument zawierać będzie dokładny zakres czynności, ewaluację, specyfikację systemu i zapowiedzi efektywności. Do oferty dołożona jest umowa na podjęcie prac.

Musimy też zweryfikować konkretnie wszelkie parametry dachu, takie jak umieszczenie, materiał bądź kształt, by wykonać perfekcyjny plan pod instalację.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Analizujemy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru a także zaciemnienie dachu i dbamy, by instalacja była atrakcyjna.

Przykładamy wszelkich starań, by plan był maksymalnie optymalny dla konkretnego przypadku i mógł służyć posiadaczowi przez długotrwałe lata po montażu bez niepotrzebnych przeróbek bądź konserwacji.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zamontowania systemu słonecznego na dachu może być wymagane zezwolenie miejskie.

Fakty dotyczące takich zezwoleń są już określane przy planowaniu instalacji, dlatego nie przedstawiają one dla nas żadnego zdziwienia.

Cały mechanizm pozyskania uprawnień nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo skracamy czas oczekiwania.

Montaż instalacji

Panele słoneczne oraz personel potrzebują mieć zagwarantowany bezpieczny transport z dołu na wysokość dachu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, wyciągów, bądź wózków widłowych, natomiast niejednokrotnie wystarczy drabina bądź zwykłe rusztowanie.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z perfekcyjną efektywnością.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi pomysłami, połączymy panele przewodami.

To rzeczywiście wymaga nieco matematyki, by skoordynować obwody a także zmaksymalizować wydajność systemu.

Następnie nasz ekspert ds. instalacji fotowoltaicznych scali przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie stwierdzić, czy całość działa zgodnie z planem.

Konserwacja

Trwała struktura paneli sprawia, że nie musimy się martwić o trudną konserwację.

Proponuje się jednak, by panele słoneczne czyścić minimum raz w roku, by utrzymywały maksymalną wydajność.

Samą usługę czyszczenia paneli fotowoltaicznych możesz zrobić samodzielnie bądź wynajmując firmę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Budowa paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Nowa Sól to nadzwyczaj przejrzysty proces, który pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Zajmiemy się wszystkim od początkowego zarysu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Zadzwoń bądź wypełnij formularz na stronie, a Twoją domową i odnawialną energię będziesz mógł wytwarzać już w przeciągu kilku tygodni.

Nie martw się też o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z ewentualnymi przyszłymi kłopotami z instalacją. Jeśli wykonałeś instalację u nas, niezmiennie będziemy w stanie Ci pomóc.