Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Nowy Dwór Mazowiecki | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Spółka MK Fotowoltaika z Nowego Dworu Mazowieckiego świadczy kompletne rozwiązania w zakresie energii słonecznej na terenie województwa mazowieckiego.

Możesz zaufać lokalnemu zespołowi, który ułatwi Ci odszukać doskonałe rozwiązanie dla Twoich potrzeb w aspekcie energii odnawialnej.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc uczynić Twój dom lub firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są dobrym sposobem na wytwarzanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a ponadto prostym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii słonecznej modyfikują sektor energetyczny a także prędko stają się wyjątkowo upragnioną nowością technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są niebywale łatwe w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest znikoma. Kontrolujemy energię uzyskiwaną przez Twój system, by upewnić się, że produkuje on wystarczającą liczbę KWh.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z klasycznych źródeł energii na energię odnawialną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to idealna opcja dla Ciebie a także Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i gwarantujemy, że otrzymasz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na potwierdzenie tejże tezy.

Bezpłatne konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza wiedza z zakresu fotowoltaiki a także doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem zespołu, dopomogą nam dostarczyć większą wartość dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w opracowywaniu i wdrażaniu najnowszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym układów słonecznych połączonych z siecią, rozwiązań przechowywania energii oraz układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i prywatnych układów słonecznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym nabywcom z różnych branż w zaprojektowaniu systemu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Firmy zarówno większe jak a także mniejsze mogą zredukować koszty energii i wdrożyć nowatorskie rozwiązania energetyczne dzięki panelom słonecznym.

Oszczędność pieniędzy

MK Fotowoltaika jest sprawdzoną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie po zakończonym projekcie. Będziemy pracować nad odnalezieniem najkorzystniejszego układu, który będzie znakomicie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej zrozumieć inne koszty a także możliwości dostępne dla Ciebie.

Gromadzenie Energii

Układy przechowywania energii pomagają powiększyć wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia odnawialna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia zmianami klimatycznymi, będzie ona nieustannie wykorzystywana w jeszcze szerszym stopniu.

Zespół Profesjonalistów

Opracowujemy a także realizujemy dla naszych odbiorców fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na optymalną wydajność, wytrzymałość a także estetykę. Zapewniamy kompletne wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych a także użytkowych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu lub firmy w Nowym Dworze Mazowieckim

Niezależnie od tego, czy chcesz uniezależnić się od sporych miesięcznych rachunków za prąd, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii produkowanej przez Twoją osobistą elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Jeżeli zaangażujesz doświadczoną spółkę do zaplanowania a także zamontowania systemu dla Ciebie, całkowita procedura może być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Wycena – By zainicjować projekt, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dziś, a my stwierdzimy, czy energia odnawialna jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizyta – Będziemy musieli zobaczyć Państwa budynek a także zweryfikować parametry instalacji w sposób maksymalnie skrupulatny.
  • Projekt – Zgromadziliśmy już kompletne dane, których wymagamy, aby wiedzieć, ile energii użytkujesz w ciągu dnia. Nasi inżynierowie rozplanują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Przed zainicjowaniem budowy trzeba pozyskać konieczne pozwolenia – tym również się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, ale dołożymy wszystkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie przemysłowym lub przy gruncie. Trwa to zwykle tylko kilka dni.
  • Oszczędność – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, ekologicznej energii a także uniezależnić się od energii od dostawcy.

Większość niezbędnych informacji do wyceny potrafimy pozyskać przez telefon lub zdalnie, aczkolwiek wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Oględziny na miejscu są potrzebne przed przygotowaniem planu instalacji fotowoltaicznej. Żeby móc zweryfikować układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w projektowanym miejscu instalacji, kąt a także kierunek nachylenia dachu oraz jego profil.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze pragniemy być przekonani, że instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie odpowiednia i korzystna.

W propozycji obejmiemy ewaluację instalacji, prognozy wydajności, specyfikację systemu oraz umowę o charakterze robót.

Do projektu potrzebne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i architektury. Wszystko po to, by plan instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Badamy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru a także zaciemnienie dachu i pamiętamy, by instalacja była estetyczna.

Wszystko rozplanowane jest przez zespół kompetentnych projektantów, którzy dbają o to, by system pozostał długowieczny a także służył przez dziesiątki lat.

Zdarza się, że uregulowania publiczne nakazują specjalnych upoważnień na konstrukcję układów słonecznych, co delikatnie przedłuża cały proces.

Fakty dotyczące takich zezwoleń są już definiowane przy opracowywaniu instalacji, zatem nie przedstawiają one dla nas żadnego zdumienia.

Cały proces zorganizowania zezwoleń nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo skracamy czas oczekiwania.

Montaż systemu

Zasadniczym etapem podczas montażu jest zapewnienie swobodnego dostępu na dach domu.

Zazwyczaj jest to drabina lub dwie drabiny, ale w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Następnie nieodzowne są szyny i zaciski, by odpowiednio zabezpieczyć panele na dachu.

Znaczącym momentem jest poprawne złączenie paneli właściwymi przewodami, tak by prąd przepływał w możliwie najbardziej optymalny sposób.

Wymagana jest tutaj niemała wiedza, by obwody były skoordynowane pod optymalną wydajność systemu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji słonecznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie stwierdzić, czy całość idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Panele fotowoltaiczne nie mają dynamicznych części i wymagają nader niewielkiej konserwacji.

Dla osiągania najlepszych rezultatów można oczyszczać panele 2 razy do roku i przeprowadzić test produktywności.

Czy wykonasz to przy asyście usług kompetentnej firmy bądź osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować rozwagę na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Nowy Dwór Mazowiecki zamontowanie systemu słonecznego dla Twojego lokalu jest bezbolesne a także opłacalne.

Nasze kompletne podejście przeprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, budowę a także podłączenie.

Aby móc cieszyć się swoją domową, samodzielną wytwórnią czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Po wykonaniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, dlatego jeżeli będziesz mieć dowolne pytania czy dylematy, jesteśmy do dyspozycji.