Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Nowy Sącz | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika z Nowego Sącza to oddział ekspertów w sferze energetyki słonecznej, którzy składają instalacje dostosowane do poszczególnych potrzeb odbiorcy.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

MK Fotowoltaika dostarcza lokalnym konsumentom wysokiej jakości system energii słonecznej, który spełnia wszystkie kryteria projektowe.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy słoneczne to gwałtownie powiększający się rynek, który staje się najbardziej popularną nowością technologiczną w regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to pojedyncza inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Nasze systemy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych kontrahentów, żeby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię pobieraną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Aczkolwiek nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która proponuje wysokiej klasy panele fotowoltaiczne objęte długoletnią gwarancją. Nie odnajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie skuteczności, niezawodności i obsługi.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem fachowców, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej działalności i każdego projektu, którego się podejmujemy.

Nasi projektanci wykorzystają najnowsze technologie, żeby zestawić system paneli słonecznych i zasilić Twój dom czystą oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompletnych rozwiązań w zakresie komercyjnych układów słonecznych.

Pomagamy w planowaniu a także budowie układów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Firmy zarówno duże jak a także mniejsze mogą zredukować koszty energii oraz wdrożyć nieszablonowe rozwiązania energetyczne dzięki panelom fotowoltaicznym.

Dofinansowanie

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy firmom i jednostkom indywidualnym w otrzymaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel będzie potrzebować dokładnych danych użycia prądu, by przeanalizować Twoje bieżące koszty i pomóc przedstawić Ci nowoczesny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Gromadzenie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę gwałtownie wzrasta dzięki efektywności i oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia słoneczna jest realną a także czystą alternatywą dla konwencjonalnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz.

Wybitny Personel

Projektujemy i realizujemy słoneczne systemy energetyczne dla naszych odbiorców. Nasze projekty i instalacje są skoncentrowane na perfekcyjnej efektywności, trwałości oraz estetyce. Gwarantujemy całościowy monitoring efektywności, usługi projektowe i montażowe.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku bądź instytucji w Nowym Sączu

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika posiada dużą wiedzę na temat układów słonecznych. Zapewnimy Ci najdoskonalsze rozwiązanie dopasowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Sprawdź, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego czy mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga jednakże kwalifikacji a także skutecznego zaprojektowania.

Dokładamy każdych starań, żeby czas od momentu wyceny do zrealizowania instalacji był jak najmniejszy.

  • Rekomendacje – Umożliwimy Ci nieodpłatną pomoc, żeby stwierdzić, czy energia słoneczna jest dla Ciebie optymalnym wyborem.
  • Wizyta – Wskazana będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posesji, aby oszacować i wziąć pod uwagę każdy czynnik mogący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Projekt – Nasi projektanci przystąpią do planowania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po otrzymaniu przez nasz zespół koniecznych zezwoleń, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej sile, żeby skrócić czas oczekiwania a także skończyć instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Gdy będziemy zdolni do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu lub firmie, możemy przystąpić do pracy. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej niż 3-4 dni dla typowej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Po zainstalowaniu układu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy minimalnych lub żadnych kosztach na utrzymanie.

Przed wykonaniem planu projektu nieodzowna będzie jeszcze konsultacja na miejscu, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje, których nie sposób wskazać w rozmowie telefonicznej.

Będziemy wyglądać w górę, pokazywać na rzeczy, drapać się po głowach, może nawet spierać się ze sobą trochę, natomiast wyjedziemy wiedząc precyzyjnie, co trzeba zrobić, żeby otrzymać najsprawniejszy system fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z układu słonecznego i będzie on uzasadniony ekonomicznie, zobrazujemy Ci kompleksową propozycję.

Na ofertę złoży się gruntowna ocena efektywności i oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji i już konkretna wycena wraz z wyznaczeniem koniecznych robót do sfinalizowania.

Musimy też zweryfikować szczegółowo wszelkie parametry dachu, takie jak umieszczenie, materiał bądź rozmiar, żeby zrealizować doskonały projekt pod instalację.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka także są brane pod uwagę podczas projektowania instalacji.

Układ słoneczny będzie zaplanowany przez najsolidniejszych fachowców od fotowoltaiki tak, aby przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zamontowania układu słonecznego na dachu może być wymagane zezwolenie lokalne.

Wymagania dotyczące upoważnień odkrywamy już na etapie analizy, więc nie ma żadnych niespodzianek, natomiast musi to zostać dopilnowane.

Możemy stanowczo stwierdzić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż układu

Początkowym krokiem podczas montażu jest zapewnienie bezpośredniego dostępu na dach obiektu.

Żeby to uzyskać niezbędna jest prosta konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika bądź żurawia.

Zaczniemy montaż okuć, następnie postawimy szyny, i następnie ubezpieczymy same panele.

Łączenie paneli przewodami w możliwie optymalny sposób to następny moment w realizacji projektu.

Nasz zespół dba o to, by system funkcjonował maksymalnie efektywnie stanowiąc zsynchronizowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Do falownika też potrzebne będzie pociągnięcie kabli z dachu, czym zajmie się nasz profesjonalista ds. fotowoltaiki.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie całego układu w rzeczywistym działaniu.

Co z konserwacją?

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest pożądana, bowiem te osadzone są na stałe.

Powinny być oczyszczane oraz testowane co pewien czas, prawdopodobnie jeden lub dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Samą usługę oczyszczania paneli słonecznych możesz zrealizować sam bądź wynajmując firmę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki fachowcom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej własnej odnawialnej energii.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego prototypu, przez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

Zadzwoń bądź wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją własną oraz odnawialną energię będziesz mógł generować już w przeciągu paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Poradzimy Ci przy dowolnej wątpliwości oraz problemie zaraz po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.