Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Nowy Targ | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Firma MK Fotowoltaika z Nowego Targu świadczy całościowe rozwiązania w zakresie energii solarnej na terenie województwa małopolskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu osiągalnego, przystosowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój dom lub firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są fantastycznym sposobem na uzyskiwanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a ponadto łatwym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia odnawialna jest najnowocześniejszą z długiej linii bardzo korzystnych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Konserwacja jest minimalna dla większości domowych układów, zaś wszyscy nasi kontrahenci posiadają wyposażenie monitorujące, które pokazuje nam dokładnie ile KWh system wyprodukował.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z tradycyjnych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest spółką godną zaufania, która proponuje wysokiej jakości panele solarne objęte długoletnią gwarancją. Nie odnajdziesz innej firmy o takim samym poziomie wydajności, sumienności i obsługi.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza szeroka wiedza specjalistyczna w zestawieniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu daje nam przewagę w bezpiecznym wykonywaniu projektów, przy utrzymaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość i okoliczności.

Specjalizujemy się w opracowywaniu i wprowadzaniu najnowszych technik energetycznych, w tym układów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie gromadzenia energii oraz wytwarzania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

Zapewniamy całościowe rozwiązania dla prywatnych i komercyjnych układów fotowoltaicznych, w tym projektowanie, inżynierię, montaż i uruchomienie.

Pomogliśmy wielu komercyjnym konsumentom z różnych branż w zaplanowaniu systemu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Dzięki panelom słonecznym firmy mogą obniżyć koszty energii i zaimplementować niekonwencjonalne rozwiązania energetyczne.

Oszczędność pieniędzy

Spółka MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu spółkom a także osobom indywidualnym w pozyskiwaniu dofinansowania do wykonanej instalacji fotowoltaicznej. Nasz oddział będzie potrzebować precyzyjnych danych użycia prądu, żeby przeanalizować Twoje obecne koszty i pomóc opisać Ci nowatorski sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Przechowywanie Energii

Dla wielu instytucji nasze systemy magazynowania energii pomagają powiększyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia odnawialna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka przemianami klimatycznymi, będzie ona nieustannie wykorzystywana w jeszcze większym stopniu.

Znakomity Personel

Przygotowujemy i wdrażamy dla naszych nabywców fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na maksymalną efektywność, stabilność i stylistykę. Zapewniamy kompletne wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, domowych i użytkowych.

Zamów panele solarne do domu lub firmy w Nowym Targu

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uwolnić się od dużych miesięcznych rachunków za energię, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to zadanie.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na nieodpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego bądź mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga jednak kompetencji oraz sprawnego zaplanowania.

Dokładamy wszystkich starań, żeby okres od momentu oceny do zrealizowania instalacji był jak najkrótszy.

Wycena – Zapewnimy Ci nieodpłatną pomoc, żeby zobaczyć, czy energia słoneczna jest dla Ciebie optymalnym wyborem.
Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie opisać precyzyjnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu jak również dla samej skuteczności instalacji.
Plan – Czerpiąc z danych zgromadzonych podczas wizytacji, nasi inżynierowie przystąpią do projektowania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
Uprawnienia – Przed przygotowaniem instalacji potrzeba zdobyć niezbędne zezwolenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednakże dołożymy wszystkich starań, aby był on jak najkrótszy
Instalacja – Gdy wszelkie formalności zostały wypełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie lub budynku przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli kilka dni.
Bezpłatna Energia – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich lub żadnych kosztach konserwacji.

Spora część wyceny może być wykonana online lub przez telefon, jednak żeby wiedzieć, z czym faktycznie mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przyjechać na miejsce oraz się rozglądnąć.

Będąc na miejscu możemy dokładnie ocenić stan dachu, zaciemnienie, kierunek a także kąt pochylenia dachu. Wszystkie te czynniki mają wpływ na projekt instalacji fotowoltaicznej.

Nim będziemy mogli przedstawić Ci konkretną propozycję, stwierdzimy zasadność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku i warunków.

Dokument obejmować będzie szczegółowy obszar czynności, ewaluację, specyfikację systemu a także prognozy efektywności. Do oferty dorzucona jest umowa na zainaugurowanie robót.

Do projektu nieodzowne są dane na temat pochylenia dachu, jego pokrycia oraz architektury. Wszystko po to, aby projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Sprawdzamy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu oraz pamiętamy, aby instalacja była estetyczna.

Wszystko przewidziane jest przez personel fachowych projektantów, którzy dbają o to, aby system pozostał długotrwały i służył przez dziesiątki lat.

W określonych przypadkach potrzebne może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na zbudowanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu lub gruncie.

Wymagania dotyczące zezwoleń badamy już na etapie analizy, stąd nie ma żadnych niespodzianek, jednakże musi to zostać dopilnowane.

Możemy zdecydowanie ogłosić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Zasadniczym krokiem podczas montażu jest zapewnienie bezpośredniego dostępu na dach obiektu.

Żeby to uzyskać potrzebna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika bądź żurawia.

Nim zamontujemy same panele, konieczne będą klemy, kątowniki a także uchwyty, aby kompletna konstrukcja była trwała oraz bezpieczna.

Istotnym etapem jest poprawne połączenie paneli odpowiednimi kablami, tak żeby prąd przepływał w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Wymagana jest tutaj niemała wiedza, aby obwody były zsynchronizowane pod optymalną efektywność systemu.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk pociągnie przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz przetestowanie kompletnego systemu w rzeczywistym działaniu.

Co z konserwacją?

Solidna struktura paneli sprawia, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Rekomenduje się jednak, aby panele fotowoltaiczne czyścić chociaż raz w roku, aby zachowywały optymalną efektywność.

Samą usługę oczyszczania paneli fotowoltaicznych możesz zrobić osobiście lub zatrudniając spółkę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki ekspertom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

Nasze kompletne podejście przeprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, budowę i podłączenie.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją naturalną oraz odnawialną energię będziesz mógł produkować już w ciągu kilku tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Poradzimy Ci przy każdej wątpliwości oraz problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.