Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Nysa | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Zespół MK Fotowoltaika z Nysy jest po to, aby Ci pomóc. Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która od lat rozwija działalność na terenie województwa opolskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu rozwiązania systemu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Współdziałając z firmą MK Fotowoltaika, odnajdziesz system energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

Dzięki nam, klienci mogą czuć się pewnie w XXI wieku i zacząć korzystać z energii słonecznej, która jest odnawialna, ekologiczna i tańsza.

PROFESJONALNY SERWIS

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednokrotna inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Nasi klienci nie muszą się niepokoić o konserwację swoich układów domowych, albowiem obserwujemy KWh, które system wytworzył.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z klasycznych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która proponuje wysokiej klasy panele słoneczne objęte długoterminową gwarancją. Nie odnajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie efektywności, uczciwości a także obsługi.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza kompetencja z obszaru fotowoltaiki a także doświadczenie, w połączeniu z profesjonalizmem personelu, pomogą nam przynieść większą wartość dla naszych kontrahentów.

Nasi inżynierowie zastosują najnowocześniejsze technologie, aby skonfigurować system paneli słonecznych a także wspomóc Twój budynek naturalną i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak i prywatnych układów słonecznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym nabywcom z różnorodnych branż w zaplanowaniu systemu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej rośnie, panele fotowoltaiczne są tańsze a także bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej rysuje się w ciepłych barwach.

Duża oszczędność

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy spółkom a także jednostkom indywidualnym w pozyskaniu dofinansowania na przygotowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół zrealizował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim opcjom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Energia na lata

Dla wielu instytucji nasze układy magazynowania energii pomagają podnieść wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna sama w sobie może drastycznie zmniejszyć comiesięczne rachunki za prąd. Systemy gromadzenia energii potęgują te oszczędności, bowiem likwidują problem opłat za energię.

Zespół Ekspertów

Kompletny zakres usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, projektowania a także montażu; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach słonecznych na terenie Nysy i całego województwa opolskiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Nysie

Niezależnie od tego, czy planujesz uniezależnić się od dużego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w twój biznes, który będzie opłacalny przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Zobacz, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom albo firmę i już dzisiaj skontaktuj się w celu umówienia darmowej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego lub mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga niemniej kompetencji i odpowiedniego zaplanowania.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Konsultacje – Umożliwimy Ci darmową poradę, aby określić, czy energia odnawialna jest dla Ciebie trafnym wyborem.
  • Wizyta – Musimy przeprowadzić pełną ocenę terenu, aby upewnić się, że każdy element został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do projektowania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – W tym kroku wymagana będzie odrobina cierpliwości. Załatwienie potrzebnych uprawnień nie jest do końca zależne od nas, niemniej zawsze dodajemy starań, by trwało to jak najkrócej.
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to zwykle jedynie kilka dni.
  • Oszczędność – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii a także usamodzielnić się od energii od sieci.

Przed wykonaniem planu projektu wskazana będzie też konsultacja na miejscu, by pozyskać wszelkie konieczne informacje, których nie sposób stwierdzić w rozmowie telefonicznej.

Oględziny na miejscu są nieodzowne przed sporządzeniem planu instalacji fotowoltaicznej. By móc zweryfikować układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w przygotowywanym miejscu instalacji, kąt i kierunek pochylenia dachu oraz jego profil.

Zanim będziemy umieli zaprezentować Ci konkretną propozycję, sprawdzimy zasadność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Dokument zawierać będzie szczegółowy zasięg prac, wycenę, specyfikację systemu oraz zapowiedzi wydajności. Do oferty dorzucona jest umowa na zainaugurowanie robót.

Musimy też sprawdzić dokładnie wszelkie parametry dachu, takie jak umieszczenie, materiał bądź rozmiar, aby wykonać perfekcyjny plan pod instalację.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka także są brane pod uwagę w trakcie projektowania instalacji.

Układ fotowoltaiczny będzie zaprojektowany przez najsolidniejszych profesjonalistów od fotowoltaiki tak, by przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zamontowania systemu słonecznego na dachu może być wymagane pozwolenie samorządowe.

Skompletowanie dokumentacji na takie upoważnienie jest opracowane już we wczesnym planie instalacji, więc inwestor nie musi się nim interesować.

Możemy stanowczo ogłosić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Pierwszym krokiem podczas montażu jest zagwarantowanie bezpośredniego dostępu na dach obiektu.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania bądź też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od realiów.

Zaczniemy montaż okuć, następnie ustawimy szyny, i następnie zabezpieczymy też panele.

Po zamontowaniu paneli następnym etapem będzie ich integracja i złączenie kablami.

Wymagana jest tutaj duża kompetencja, by obwody były zsynchronizowane pod optymalną produktywność systemu.

Niezbędne będzie też pociągnięcie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki kabli od paneli do miejsca instalacji falownika.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i sprawdzenie całego systemu w konkretnym działaniu.

Konserwacja

Panele słoneczne nie posiadają dynamicznych części i wymagają nader drobnej konserwacji.

Jedyną czynnością, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz bądź 2 razy do roku.

Możesz to wykonać własnoręcznie albo skorzystać z naszych usług w obszarze konserwacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Bardzo ważne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, stąd jako MK Fotowoltaika Nysa zadbamy o proste i korzystne zrealizowanie instalacji.

W naszej kwestii leży kompletny plan oraz inżynieria przedsięwzięcia, a także zrealizowanie instalacji fotowoltaicznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją prywatną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Po zakończeniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, więc jeżeli będziesz mieć dowolne pytania bądź dylematy, jesteśmy do dyspozycji.