Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Oława | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Oddział MK Fotowoltaika z Oławy jest po to, aby Ci pomóc. Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która od lat realizuje działalność na obszarze województwa dolnośląskiego.

Możesz zaufać lokalnemu zespołowi, który pomoże Ci odszukać idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w obszarze energii słonecznej.

MK Fotowoltaika daje naszym odbiorcom znakomitej jakości układ energii słonecznej, który wypełnia wszystkie kryteria projektowe.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy energii solarnej to nowatorski i praktyczny sposób na wykorzystanie promieni słonecznych. Panele słoneczne dostarczają naturalną energię dla Twojego budynku, a ponadto ograniczają miesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są doskonałą inwestycją dla wielu osób. Konserwacja jest minimalna dla większości domowych systemów, zaś wszyscy nasi odbiorcy posiadają wyposażenie monitorujące, które prezentuje nam precyzyjnie ile KWh układ wyprodukował.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika łączy sumienność i wydajność z długoletnią gwarancją. Wybierając nas, wiesz, że dostaniesz najodpowiedniejsze panele dla swojego domu.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza szeroka wiedza branżowa w zestawieniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu przynosi nam przewagę w pewnym wykonywaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność i okoliczności.

Oferujemy pełen wachlarz rozwiązań oraz usług w zakresie energii słonecznej, w tym układy zasilania energią odnawialną podłączone do sieci, układy gromadzenia energii , a także same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w zakresie komercyjnych systemów fotowoltaicznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym odbiorcom z różnych branż w zaprojektowaniu systemu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Firmy, które zastosowały panele słoneczne, oszczędzają pieniądze na energii i wdrażają niestandardowe rozwiązania energetyczne.

Oszczędź pieniądze

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu firmom oraz jednostkom prywatnym w zdobywaniu dofinansowania do ukończonej instalacji fotowoltaicznej. Nasz oddział stworzył dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim opcjom i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazyn Energii

Systemy gromadzenia energii pomagają naszym klientom znacznie zmniejszyć koszty energii. Energia odnawialna i układy gromadzenia energii to przyszłościowe rozwiązania. Potrafią one znacznie zmniejszyć miesięczne rachunki za energię.

Umiejętności personelu

Przygotowujemy i wdrażamy dla naszych klientów fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na optymalną wydajność, stabilność i estetykę. Dostarczamy całościowe wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, domowych i użytkowych.

Zamów panele słoneczne do domu bądź firmy w Oławie

Czy masz już dość sporych rachunków za energię? A może chcesz zainwestować w twój biznes, który będzie przynosił zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi specjaliści z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Zobacz, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na bezpłatną wycenę!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Jeżeli zaangażujesz kompetentną firmę fotowoltaiczną do projektowania oraz instalacji systemu dla Twojego domu, możesz się cieszyć bezpłatną energią już po paru tygodniach.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć i zminimalizować czas oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Konsultacje – Nasi eksperci będą w stanie wskazać, czy energia pozyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa odpowiednia w zależności od Państwa lokalizacji i zapotrzebowania.
  • Wizja Terenowa – Będziemy musieli sprawdzić Państwa budynek i ocenić parametry instalacji w sposób możliwie skrupulatny.
  • Projekt – Zgromadziliśmy już kompletne dane, których wymagamy, aby rozumieć, ile energii wykorzystujesz w ciągu dnia. Nasi inżynierowie zaplanują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – Zanim będziemy w stanie zapoczątkować prace instalacyjne potrzebne będzie również otrzymanie właściwych upoważnień. Nasz zespół jest doświadczony również pod tym kątem oraz potrafi skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy będziemy zdolni do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu czy firmie, możemy przystąpić do pracy. Od podjęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zamontowanemu układowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich bądź żadnych kosztach konserwacji.

Większość koniecznych danych do oceny możemy pozyskać przez telefon bądź zdalnie, aczkolwiek wymagana będzie też wizyta na miejscu oraz oględziny lokalne.

Będziemy patrzeć w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, może nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednakże wyjedziemy rozumiejąc precyzyjnie, co trzeba zrobić, aby uzyskać najskuteczniejszy układ fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu fotowoltaicznego i będzie on uzasadniony ekonomicznie, przedstawimy Ci kompletną propozycję.

W ofercie ujmiemy ewaluację instalacji, prognozy produktywności, specyfikację systemu i umowę o obszarze prac.

Do projektu nieodzowne są informacje na temat nachylenia dachu, jego pokrycia oraz architektury. Wszystko po to, aby plan instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy również pod rozwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i estetykę.

Układ fotowoltaiczny będzie opracowany przez najlepszych fachowców od fotowoltaiki tak, aby przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że prawa miejskie nakazują określonych zezwoleń na konstrukcję systemów fotowoltaicznych, co delikatnie przeciąga cały proces.

Nie jest to dla nas komplikacją, bowiem zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wczesnym planie instalacji oraz przygotowujemy stosowne dokumenty.

Możemy śmiało powiedzieć, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Niezbędnym elementem przed samym montażem jest bezpieczna metoda transportu paneli na dach budynku.

By to zrobić pomocna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika czy żurawia.

Niebawem potrzebne są szyny oraz uchwyty, aby odpowiednio zabezpieczyć panele na dachu.

Po zamontowaniu paneli kolejnym etapem będzie ich integracja oraz połączenie kablami.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie tworzyć obwód gotowy do wyciągania najwięcej korzyści z energii odnawialnej.

Równolegle z montażem paneli, licencjonowany elektryk przeprowadzi kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszystkich urządzeń oraz szczegółowe testy działania skończonej instalacji, tak aby plan produkcji energii założony w projekcie był w pełni uzyskiwany.

Konserwacja

Trwała konfiguracja paneli powoduje, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Powinny być czyszczone oraz sprawdzane co jakiś czas, może jeden czy dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Możesz to zrobić osobiście albo skorzystać z naszych usług w zakresie konserwacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na społeczność

Niezmiernie ważne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, stąd jako MK Fotowoltaika Oława zadbamy o nieskomplikowane oraz rentowne sfinalizowanie instalacji.

Nasze całościowe podejście przeprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację i podłączenie.

Aby móc cieszyć się swoją prywatną, samodzielną fabryką zielonej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując dogodne cenowo, proste plany konserwacji, które podtrzymają Twój układ w szczytowej formie.