Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Oleśnica | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Zespół MK Fotowoltaika z Oleśnicy jest po to, by Ci pomóc. Jesteśmy marką zajmującą się energią solarną, która od lat rozwija działalność na terenie województwa dolnośląskiego.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc uczynić Twój lokal bądź firmę bardziej niezależną. Panele słoneczne są świetnym sposobem na produkowanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także dobrym sposobem na bycie przyjaznym dla środowiska.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii słonecznej to nowatorski i praktyczny sposób na zastosowanie promieni słonecznych. Panele słoneczne gwarantują naturalną energię dla Twojego domu, a także redukują comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są nader łatwe w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowocześniejszej technologii nadzorowania, umiemy stwierdzić, ile energii elektrycznej wyprodukował Twój układ. To tak banalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Rozumiemy, że nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Wybierz niezawodne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o znakomitej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza rozległa wiedza nt fotowoltaiki w połączeniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu umożliwia nam przewagę w niezawodnym wdrażaniu projektów wedle najwyższych standardów, niezależnie od ich złożoności.

Nasi projektanci zastosują najnowsze techniki, by zestawić układ paneli fotowoltaicznych i zasilić Twój budynek naturalną i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze komercyjnych systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy klientom planować i instalować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Firmy zarówno większe jak a także mniejsze mogą zredukować koszty energii i wdrożyć nowatorskie rozwiązania energetyczne dzięki panelom fotowoltaicznym.

Dofinansowanie

Jeśli pragniesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze i informację, jak tego dokonać. Nasz personel będzie potrzebować dokładnych informacji użycia prądu, żeby zbadać Twoje bieżące wydatki i pomóc opisać Ci nowy sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazynowanie Energii

Układy magazynowania energii pomagają powiększyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia odnawialna jest oczywistą a także naturalną opcją dla klasycznych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa czy gaz.

Zespół Profesjonalistów

Przygotowujemy i wdrażamy dla naszych klientów fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na optymalną wydajność, stabilność i stylistykę. Gwarantujemy kompleksowe wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych i użytkowych.

Zamów panele słoneczne do domu bądź instytucji w Oleśnicy

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika posiada obszerną wiedzę na temat systemów fotowoltaicznych. Dostarczymy Ci najdoskonalsze rozwiązanie dostosowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Zobacz, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i już teraz skontaktuj się w celu umówienia darmowej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być trudnym procesem. Jeżeli zatrudnisz specjalistyczną firmę do zaplanowania i zainstalowania systemu dla Ciebie, całkowita procedura może być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć i ograniczyć czas oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Konsultacje – Przekręć do nas już dziś, by podjąć rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizja Lokalna – Będziemy musieli obejrzeć Państwa dom i oszacować parametry instalacji w sposób możliwie szczegółowy.
  • Plan – Uzbieralibyśmy już wszystkie dane, których wymagamy, żeby wiedzieć, ile energii używasz w ciągu miesiąca. Nasi projektanci zaprojektują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – W tym kroku wymagana będzie szczypta cierpliwości. Zdobycie niezbędnych uprawnień nie jest do końca uzależnione od nas, jednak zawsze dodajemy starań, by trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa domu bądź firmie, możemy przystąpić do pracy. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej aniżeli 3-4 dni dla typowej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich bądź żadnych kosztach konserwacji.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zazwyczaj również umawiamy się na wizytację u Państwa, by oszacować konkretnie możliwości i wymogi do położenia instalacji.

Będąc na miejscu umiemy bezpośrednio oszacować kształt dachu, zaciemnienie, profil jak również kąt pochylenia dachu. Wszelkie te elementy mają wpływ na plan instalacji słonecznej.

Po przeanalizowaniu wszelkich za i przeciw co do opłacalności i zasadności instalacji słonecznej zasugerujemy Ci logiczne rozwiązanie.

Na ofertę złoży się gruntowna ocena produktywności i oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji jak również już konkretna wycena wespół z zaplanowaniem potrzebnych prac do ukończenia.

Musimy też sprawdzić dokładnie wszystkie parametry dachu, takie jak położenie, materiał lub kształt, by wykonać perfekcyjny plan pod instalację.

Bierzemy również pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i stylistykę.

Układy te są skonstruowane tak, by służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest skonstruowany i zaakceptowany przez kompetentnego instalatora.

Zdarza się, że prawa publiczne nakazują dodatkowych uprawnień na instalację systemów fotowoltaicznych, co minimalnie przeciąga cały proces.

Skompletowanie dokumentacji na takie zezwolenie jest zaplanowane już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim przejmować.

Mamy za sobą już tyle instalacji i sukcesów otrzymywania uprawnień, że czas niezbędny na ich pozyskanie jest możliwie niewielki.

Montaż systemu

Na wstępie składamy solidną drogę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, podnośników, lub wózków widłowych, natomiast niejednokrotnie wystarczy drabina bądź nieskomplikowane rusztowanie.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma działać wiele lat z optymalną efektywnością.

Po położeniu paneli kolejnym etapem będzie ich integracja i połączenie przewodami.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie tworzyć obwód zdatny do wyciągania najwięcej korzyści z energii odnawialnej.

Potrzebne będzie też przeprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i sprawdzenie kompletnego systemu w konkretnym działaniu.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją konstrukcję oraz montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest obowiązkowy.

Dla osiągania najlepszych wyników można czyścić panele 2 razy do roku i przeprowadzić pomiar efektywności.

Samą usługę oczyszczania paneli fotowoltaicznych możesz zrobić osobiście bądź wynajmując firmę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na społeczność

Dzięki ekspertom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej prywatnej odnawialnej energii.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, lecz także projektowanie i uzyskiwanie zezwoleń, z czym ewidentnie także pomagamy.

Zadzwoń bądź wypełnij formularz na stronie, a Twoją własną i odnawialną energię będziesz mógł generować już w przeciągu kilku tygodni.

Po zakończeniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, więc jeśli będziesz mieć jakieś zapytania bądź problemy, jesteśmy do dyspozycji.