Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Olkusz | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika z Olkusza to zespół zawodowców w dziedzinie energii solarnej, którzy składają instalacje dostosowane do specjalnych potrzeb konsumenta.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

MK Fotowoltaika daje naszym nabywcom doskonałej jakości układ energii solarnej, który dopełnia wszelkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy energii fotowoltaicznej przekształcają sektor energetyczny i błyskawicznie stają się najbardziej pożądaną innowacją technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są niezwykle proste w utrzymaniu. Konserwacja jest niewielka dla większości domowych systemów, zaś wszyscy nasi nabywcy posiadają wyposażenie nadzorujące, które wskazuje nam konkretnie ile KWh układ wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię przyswajaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednak nie wszystkie panele solarne są sobie równe. MK Fotowoltaika jest marką godną zaufania, która proponuje najwyższej klasy panele słoneczne objęte długoletnią gwarancją. Nie odnajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie efektywności, rzetelności oraz obsługi.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza obszerna znajomość nt fotowoltaiki w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu umożliwia nam przewagę w niezawodnym przeprowadzaniu projektów według najwyższych wzorców, niezależnie od ich wielkości.

Nasi inżynierowie zastosują najnowsze technologie, by skonfigurować układ paneli słonecznych oraz wspomóc Twój dom naturalną i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza całościowych rozwiązań w obszarze komercyjnych systemów słonecznych.

Tworzymy układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań komercyjnych oraz przemysłowych.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej wzrasta, panele solarne są tańsze oraz bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii odnawialnej prezentuje się w jasnych barwach.

Dofinansowanie

Firma MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu instytucjom a także osobom prywatnym w zdobywaniu dofinansowania do zrealizowanej instalacji fotowoltaicznej. Nasz oddział stworzył dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim możliwościom oraz zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Skład Energii

Układy gromadzenia energii pomagają powiększyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna oraz układy magazynowania energii to przyszłościowe rozwiązania. Potrafią one znacznie ograniczyć miesięczne rachunki za prąd.

Zespół Specjalistów

Opracowujemy oraz realizujemy fotowoltaiczne układy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty oraz instalacje są skupione na optymalnej produktywności, wytrzymałości i estetyce. Dostarczamy całościowy monitoring produktywności, usługi projektowe oraz instalacyjne.

Zamów panele słoneczne do budynku lub firmy w Olkuszu

Niezależnie od tego, czy pragniesz uwolnić się od wysokich miesięcznych rachunków za prąd, czy też zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już dzisiaj skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalowanie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych lub przemysłowych potrafi wydawać się złożonym procesem dla większości ludzi, jednak nie ma się czego obawiać.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć oraz ograniczyć okres oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Wycena – Zapewnimy Ci bezpłatną wycenę, by stwierdzić, czy energia odnawialna jest dla Ciebie prawidłowym wyborem.
  • Wizja Terenowa – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie wyznaczyć precyzyjnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu oraz dla samej efektywności instalacji.
  • Projekt – Nasi inżynierowie zastosują informacje pozyskane podczas Twojej konsultacji, aby zapoczątkować planowanie układu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Po pozyskaniu przez nasz zespół koniecznych uprawnień, zacznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ograniczyć okres oczekiwania i skończyć instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku przemysłowym lub przy gruncie. Trwa to najczęściej jedynie kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zainstalowanemu układowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy małych lub żadnych kosztach konserwacji.

Większość niezbędnych informacji do wyceny możemy uzyskać przez telefon lub zdalnie, ale wymagana będzie też wizyta na miejscu i oględziny lokalne.

Podczas naszej wizytacji będziemy brali pod uwagę m.in. kąt nachylenia dachu, ukształtowanie dachu, profil nachylenia, stan zaciemnienia oraz inne czynniki oddziałujące na parametry instalacji.

Nim będziemy umieli przedstawić Ci konkretną propozycję, sprawdzimy sensowność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku oraz warunków.

Na propozycję złoży się skrupulatna analiza produktywności oraz oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji jak również już konkretna wycena wespół z wyznaczeniem koniecznych prac do wykonania.

Do projektu niezbędne są informacje na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i architektury. Wszystko po to, by plan instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Dodatkowo poznajemy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Dokładamy wszelkich starań, by plan był maksymalnie optymalny dla konkretnego przypadku i mógł służyć posiadaczowi przez długie lata po montażu bez niepotrzebnych przeróbek czy napraw.

Do przeprowadzenia montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być nieodzowne zezwolenie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Wymagania dotyczące upoważnień ustalamy już na etapie oceny, stąd nie ma żadnych niespodzianek, niemniej musi to zostać dopilnowane.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak udoskonalić proces zdobywania uprawnień, dlatego jesteś w odpowiednich rękach.

Instalacja układu

Na start układamy solidną drogę z ziemi na Twój dach.

By to zrobić potrzebna jest prosta konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika czy żurawia.

Zainicjujemy montaż okuć, później ustawimy szyny, i wówczas zabezpieczymy też panele.

Po zamontowaniu paneli następnym etapem będzie ich integracja i złączenie przewodami.

To faktycznie wymusza nieco matematyki, by zsynchronizować obwody oraz zmaksymalizować wydajność układu.

Do falownika też potrzebne będzie przeprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie ustalić, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją architekturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest konieczny.

Jedyną czynnością, uzależnioną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz lub 2 razy do roku.

Czyszczenie także można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Olkusz to wyjątkowo prosty proces, który pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Nasze kompletne podejście przeprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację oraz podłączenie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją prywatną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Pomożemy Ci przy wszelkiej wątpliwości i problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.