Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Opole | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Zespół MK Fotowoltaika z Opola jest po to, żeby Ci pomóc. Jesteśmy marką zajmującą się energią słoneczną, która od lat utrzymuje działalność na obszarze województwa opolskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb i budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc Ci pozyskać układ energii solarnej zainstalowany w Twoim domu bądź firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia odnawialna modyfikuje sposób, w jaki myślimy o energii. Układy prędko stają się jedną z najbardziej popularnych innowacji technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednostkowa inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest minimalna. Kontrolujemy energię magazynowaną przez Twój układ, żeby upewnić się, iż produkuje on optymalną ilość KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię przyswajaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. MK Fotowoltaika jest marką godną zaufania, która oferuje wysokiej klasy panele solarne objęte długoterminową gwarancją. Nie odnajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie skuteczności, uczciwości a także obsługi.

Darmowe konsultacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza rozległa wiedza specjalistyczna w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu daje nam przewagę w bezpiecznym wykonywaniu projektów, przy utrzymaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność a także okoliczności.

Świadczymy szeroki wachlarz rozwiązań oraz usług w zakresie energii odnawialnej, w tym systemy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, systemy przechowywania energii i same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i domowych systemów słonecznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym nabywcom z różnych branż w zaplanowaniu układu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej rośnie, panele słoneczne są dostępniejsze a także bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii odnawialnej maluje się w jasnych barwach.

Dofinansowanie

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy instytucjom a także jednostkom prywatnym w otrzymaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel jest jednocześnie gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności a także poznać wszelakie propozycje.

Gromadzenie Energii

Dla wielu organizacji nasze systemy magazynowania energii pomagają podnieść wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna a także systemy przechowywania energii to perspektywiczne rozwiązania. Mogą one drastycznie ograniczyć miesięczne rachunki za prąd.

Zespół Fachowców

Tworzymy a także wdrażamy dla naszych kontrahentów fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na optymalną efektywność, trwałość a także estetykę. Gwarantujemy kompletne wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, mieszkaniowych a także użytkowych.

Zamów panele solarne do domu lub instytucji w Opolu

Niezależnie od tego, czy planujesz uwolnić się od dużego miesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w swój biznes, który będzie dochodowy przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz zminimalizować swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Gdy zatrudnisz kompetentną spółkę do opracowania a także zamontowania układu dla Ciebie, kompletna procedura może być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć a także zminimalizować okres oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Rekomendacje – Aby podjąć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych doradców już dzisiaj. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizyta – Nieunikniona będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posiadłości, by zweryfikować a także wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Plan – Korzystając z informacji zebranych podczas wizyty, nasi inżynierowie podejdą do przygotowywania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Pozwolenia – W tym etapie wymagana będzie szczypta cierpliwości. Zdobycie niezbędnych pozwoleń nie jest do końca uzależnione od nas, natomiast zawsze dodajemy starań, by trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Gdy wszelakie formalności zostały wykonane, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego domu, na gruncie lub obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż parę dni.
  • Darmowa Energia – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, ekologicznej energii a także uwolnić się od energii od dostawcy.

Przed rozpoczęciem planu projektu obowiązkowa będzie również wizyta na miejscu, by uzyskać wszelkie niezbędne informacje, których nie sposób stwierdzić w rozmowie telefonicznej.

Oględziny na miejscu są potrzebne przed przygotowaniem planu instalacji słonecznej. By móc ocenić układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w przygotowywanym miejscu instalacji, kąt oraz kierunek nachylenia dachu oraz jego kształt.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze pragniemy być pewni, iż instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie odpowiednia i zyskowna.

Na ofertę złoży się dokładna ocena produktywności a także oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji a także już dokładna wycena wespół z zaplanowaniem koniecznych czynności do zrealizowania.

Do projektu potrzebne są informacje na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i konstrukcji. Wszystko po to, by projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Analizujemy również bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru a także zaciemnienie dachu i dbamy, by instalacja była estetyczna.

Wszystko zaprojektowane jest przez zespół doświadczonych inżynierów, którzy dbają o to, by układ pozostał długotrwały a także służył przez dziesiątki lat.

Do zrealizowania montażu instalacji słonecznej czasem może być konieczne uprawnienie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Szczegóły dotyczące takich zezwoleń są już określane przy przygotowywaniu instalacji, toteż nie przedstawiają one dla nas żadnego zdumienia.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak udoskonalić proces zdobywania pozwoleń, więc jesteś w dobrych rękach.

Instalacja układu

Panele słoneczne i zespół muszą mieć zapewniony bezpieczny transport z parteru na wysokość dachu.

Aby to uzyskać potrzebna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika bądź dźwigu.

Zainicjujemy montaż okuć, później zestawimy szyny, a potem ubezpieczymy też panele.

Łączenie paneli kablami w maksymalnie optymalny sposób to kolejny krok w realizacji planu.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód odpowiedni do uzyskiwania maksimum korzyści z energii solarnej.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji słonecznych połączy kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i przetestowanie kompletnego układu w rzeczywistym działaniu.

Konserwacja

Solidna konstrukcja paneli powoduje, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Powinny być oczyszczane i sprawdzane co jakiś czas, może jeden lub dwa razy w roku, w zależności od aury.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz zrealizować osobiście lub wykorzystując spółkę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki specjalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej prywatnej odnawialnej energii.

W naszej kwestii leży pełen plan oraz inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zrealizowanie instalacji słonecznej.

Odnawialna i darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując dogodne cenowo, bezproblemowe plany pielęgnacji, które utrzymają Twój układ w maksymalnej formie.