Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Orzesze | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeśli jesteś zaintrygowany energią słoneczną i poszukujesz odpowiedniej ekipy, która zapewni Ci najskuteczniejszy system, skontaktuj się z firmą MK Fotowoltaika z Orzesza.

Możesz zaufać naszemu zespołowi, który ułatwi Ci odnaleźć doskonałe rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie energii słonecznej.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może dopomóc Ci pozyskać układ energii solarnej zainstalowany w Twoim lokalu lub firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy energii solarnej to innowacyjny a także stabilny sposób na wykorzystanie promieni słonecznych. Panele solarne dostarczają czystą energię dla Twojego lokalu, a ponadto redukują comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są szczególnie łatwe w utrzymaniu. Nasze układy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, natomiast my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych odbiorców, aby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię pobieraną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Lecz nie wszystkie panele solarne są sobie równe. MK Fotowoltaika łączy uczciwość a także skuteczność z długoterminową gwarancją. Wybierając nas, wiesz, iż dostaniesz najstosowniejsze panele dla swojego domu.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej pracy a także każdego projektu, którego się podejmujemy.

Proponujemy różnorodny repertuar rozwiązań a także usług w zakresie energii słonecznej, w tym układy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, układy przechowywania energii i same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla instytucji a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są solidne a także efektywne.

Pomagamy w projektowaniu a także budowie układów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Dzięki panelom słonecznym firmy mogą obniżyć koszty energii a także zastosować niestandardowe rozwiązania energetyczne.

Oszczędność pieniędzy

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze a także wiedzę, jak tego dokonać. Nasz oddział opracował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim możliwościom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Skład Energii

Układy przechowywania energii pomagają naszym klientom znacznie zredukować koszty energii. Energia słoneczna jest realną a także czystą alternatywą dla tradycyjnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa czy gaz.

Świetny Personel

Pełen zasięg usług w sferze fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, planowania a także montażu; specjalizacja w naziemnych elektrowniach solarnych, dachowych systemach słonecznych na terenie Orzesza a także całego województwa śląskiego.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku czy firmy w Orzeszu

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uwolnić się od wysokiego miesięcznego rachunku za energię, czy zainwestować w twój biznes, który będzie rentowny przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w montowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii produkowanej przez Twoją prywatną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalowanie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych lub przemysłowych może wydawać się zagmatwanym procesem dla większości ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć a także zminimalizować okres oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Wycena – Nasi doradcy będą w stanie stwierdzić, czy energia uzyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa odpowiednia w zależności od Państwa lokalizacji a także zapotrzebowania.
  • Wizyta – Potrzebujemy przeprowadzić pełną analizę terenu, aby upewnić się, że każdy element został wzięty pod rozwagę.
  • Plan – Czerpiąc z danych zebranych podczas konsultacji, nasi inżynierowie przystąpią do projektowania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Przed rozpoczęciem instalacji należy zorganizować niezbędne pozwolenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednakże dołożymy wszelkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Montaż – Po ustaleniu i ustanowieniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, ekologicznej energii a także usamodzielnić się od prądu od dostawcy.

Istotna część oceny może być zrealizowana online lub przez telefon, jednakże aby wiedzieć, z czym właściwie mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przyjechać na miejsce i się rozglądnąć.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, prawdopodobnie nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednakże odjedziemy wiedząc precyzyjnie, co trzeba zrobić, aby otrzymać najsprawniejszy układ fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, dlatego zawsze potrzebujemy być pewni, iż instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie odpowiednia i korzystna.

Poza samą wyceną instalacji fotowoltaicznej opracujemy prezentację potencjalnych oszczędności na następne lata, a ponadto dokładną dokumentację techniczną a także plan działania krok po kroku.

Do projektu nieodzowne są informacje na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i struktury. Wszystko po to, by projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Ponadto oceniamy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Przykładamy wszelkich starań, aby projekt był maksymalnie optymalny dla określonego przypadku i mógł służyć posiadaczowi przez długie lata po montażu bez zbędnych przeróbek lub konserwacji.

Zdarza się, że rozporządzenia miejskie wymagają specjalnych zaświadczeń na instalację układów słonecznych, co delikatnie wydłuża cały proces.

Nie jest to dla nas trudnością, ponieważ zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym projekcie instalacji i przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Możemy śmiało ogłosić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne i zespół potrzebują mieć zagwarantowany solidny transport z dołu na wysokość dachu.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania lub też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Zanim zamontujemy też panele, nieuniknione będą klemy, kątowniki a także uchwyty, by cała struktura była solidna i bezpieczna.

Po ustawieniu paneli następnym krokiem będzie ich integracja i złączenie przewodami.

Nasz zespół dba o to, żeby układ pracował maksymalnie wydajnie tworząc skoordynowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Potrzebne będzie też pociągnięcie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Ostatnie kroki to integracja wszystkich urządzeń i precyzyjne testy działania kompletnej instalacji, tak aby program produkcji energii założony w projekcie był w pełni realizowany.

Konserwacja

Panele słoneczne nie mają dynamicznych części i potrzebują nader niewielkiej pielęgnacji.

Dla uzyskiwania najlepszych rezultatów można czyścić panele 2 razy do roku i przeprowadzić test produktywności.

Czy wykonasz to przy asyście usług profesjonalnej firmy lub sam, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować ostrożność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Szczególnie istotne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, toteż jako MK Fotowoltaika Orzesze zadbamy o nieskomplikowane i rentowne przeprowadzenie instalacji.

Nasze całościowe podejście przeprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację a także podłączenie.

Odnawialna i darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Pomożemy Ci przy każdorazowej wątpliwości i problemie już po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.